Pilne orędzie – Maryja, Matka Boża z Guadalupe, do latynoamerykańskiej mistyczki Matka Boża z Guadalupe. Obraz nie ręką ludzką uczyniony! | Fronda.pl
Zapieczętujcie swoje domy drogocenną Krwią Baranka
19 października 2023 r.

Orędzie Matki Bożej z Guadalupe do Loreny
Kiedy Anioł Sprawiedliwości przejdzie obok waszych domów, powinniście byli się wcześniej przygotować, zaznaczając swoje domy, swoje serca i dusze Krwią Baranka.
Drogie Dzieci,
Dziś Moje Serce krwawi z bólu na widok Ukrzyżowania Mojego Syna Jezusa. Kraje sprzymierzone w wojnie dążą jedynie do swoich interesów pieniężnych i Nowego Porządku Świata, aby unicestwić znaczną część populacji.
Moje serce jest rozdarte bólem, gdy widzę śmierć tak wielu ludzi, osierocone dzieci i rodziców tracących swoje małe dzieci, serce Mojej Matki płacze, a z Moich oczu płyną krwawe łzy dla ludzkości.
Nadchodzą niezwykle trudne czasy, a Moje dzieci NIE zbliżają się do Mojego Syna Jezusa Chrystusa, nawet gdy widzą Burzę. Narody będą cierpieć w tej wojnie, tysiące ludzi umrze z dnia na dzień. Płaczę nad Moimi dziećmi, które NIE posłuchały Moich wezwań Kochającej Matki, która z Miłością wzywa Moje dzieci w Moje Ramiona, aby przytulić je do Mojego Niepokalanego Serca i ocalić je.Ja, wasza Matka, wzywam was, abyście się nawrócili i powrócili do Ojca, zanim będzie za późno, zło postępuje, a dobro zdaje się zasypiać. DZIECI ŚWIATŁA NIE BUDZĄ SIĘ ZE SWOJEGO LETARGU i niewielu jest takich, którzy zwracają uwagę na wydarzenia i są czujni, aby NIE ulec pokusie.
Wróćcie do Domu Ojca, ponieważ Jego Sprawiedliwy Gniew już zaczął spadać, proszę, powróćcie do domu, GDZIE MOGĘ WAS OCHRONIĆ OD WSZELKIEGO ZŁA. WIELE NARODÓW ZNIKNIE Z POWODU SWOJEGO ZŁA, A INNE ZOSTANĄ SUROWO OCZYSZCZONE, OCZYSZCZANIE JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁO a początek Ucisku został już ogłoszony,  a świat wciąż śpi. NIE czekajcie, aż nieszczęście zapuka do waszych drzwi. Kiedy Anioł Sprawiedliwości przejdzie obok waszych domów, powinniście byli się wcześniej przygotować, zaznaczając swoje domy, swoje serca i dusze krwią Baranka. I jak to zrobicie:
Pobłogosławicie Krwią Mojego Syna całą waszą istotę i wasze rodziny, okrywając się nią. I chrońcie swoje domy, umieszczając sól, olej i egzorcyzmowaną wodę w rogach domów, drzwiach i oknach. Musicie zwracać uwagę na znaki czasu, abyście przebudzeni stali się świadomi diabolicznych planów zła i mogli stawić im czoła z pomocą Bożą. Jeśli zaufacie Bogu i będziecie żyć zgodnie z wolą Bożą, gdziekolwiek się znajdziecie, wraz ze swoimi rodzinami, będziecie chronieni przed jakimkolwiek zagrożeniem dla waszej integralności fizycznej i duchowej oraz będziecie mieli pewność, że moc Boża wykonała swoje dzieło w waszym życiu.
Zobaczycie wielkie cuda w waszym życiu, jeśli będziecie mieli wiarę i oddacie się w ramiona Ojca, dlatego proszę was, abyście byli jak dzieci w ramionach waszego Ojca, który się o was troszczy, prowadzi was i chroni.
Bądźcie jak małe dzieci i polegajcie całkowicie na Nim. Krew Mojego Syna ochroni was przed wszelkimi niebezpieczeństwami, a Ja jako wasza Matka, będę was chronić pod Moim Płaszczem z Gwiazd.
Moje dzieci, przygotujcie się do swoich misji na bitwę, która jest bardzo silna, dlatego proszę was, abyście przygotowali swoje dusze na tę krwawą bitwę, modlitwą, postem i pokutą wzywam was do jedności z Trójcą Przenajświętszą poprzez połączenie z nią waszych dusz i serc. Jak można to osiągnąć?
Dotarcie do szóstej komory, gdzie dusza łączy się z Trójcą Przenajświętszą i już nie wy żyjecie, ale ona w was, może się to wydawać trudne do osiągnięcia, ale tak nie jest, dziś Niebo jest w przecenie i daje wam bardzo szczególne Łaski.
Aby dotrzeć do tego pokoju, wystarczy o to poprosić z czystym sercem, a Bóg uformuje wasze serca, ukształtuje je jak glinę w rękach garncarza. Będzie to bolesne, ale konieczne, ponieważ bez bólu nie ma przemiany.
Ból czyni człowieka silniejszym i bardziej zdolnym do stawienia czoła sytuacjom życiowym, nadaje mu tożsamość. Tożsamość, którą tylko Bóg może nadać duszom wykutym w bólu, aby uczynić je czystymi i olśniewającymi 

w Jego Obecności, więc pozwólcie się ukształtować ramionami Ojca, abyście mogli jaśnieć jak lśniące perły.
Dlatego wzywam was, abyście z miłością przyjmowali swoje krzyże, abyście zostali wykuci w rękach Ojca. Wzywam Was do zjednoczenia z Sercem Moim i Sercem Mojego Syna. Włócznia, która przebiła bok Mojego Syna, doprowadziła do narodzin Jego Kościoła, z którego narodzili się Apostołowie Czasów Ostatecznych.
Dlatego starajcie się wypełniać swoje konkretne misje, które Bóg dał każdemu z was osobiście, nie bądźcie przeszkodą dla swoich braci i sióstr, ale pomostem do Boga.
Dlatego proszę Was jedynie o wejście w niezgłębione tajemnice Mojego Syna Jezusa Chrystusa, aby zrozumieć Jego Ukrzyżowanie i Odkupienie, a przeżywając agonię Mojego Syna na Kalwarii, będziecie mogli wzrastać duchowo, czując Jego cierpienia i bóle w waszych sercach. Odnowicie wasze serca i dusze oraz zmiękczycie wasze serca agonią i cierpieniami Mojego Syna poprzez Jego mękę przeżywaną przez Apostołów Czasów Ostatnich.
Mój syn może trochę odpocząć od tak wielkiego bólu i oburzenia, dzięki duszom ofiarnym wszystko może zostać złagodzone, a niektóre wydarzenia zredukowane lub odwołane, więc ofiarujcie się jako dusze ofiarne. Ta praca jest bardzo konieczna w tych Czasach Ostatecznych, ponieważ będziecie mogli złagodzić wydarzenia swoim życiem poddania i oddania się Niebu. Postępujcie zgodnie z Moimi instrukcjami i radami, nie zniechęcajcie się ani nie zapominajcie o wszystkim, co jest zalecane w tym orędziu, o które Mój Syn prosił Mnie, aby wam przekazać. Ponieważ On zostanie ponownie ukrzyżowany, a Ja będę Światłością i Jego Siłą w Ciemności, ponieważ gdy ustanie nieustanna ofiara Mojego Syna, On odejdzie i tylko Ja pozostanę, jako Matka całej ludzkości.
Wzywam Was do skruchy i solidarności z naszymi braćmi i siostrami, którzy cierpią na całym świecie z różnych przyczyn i okoliczności. Zjednoczmy się w modlitwie Moją doskonałą bronią, jaką jest różaniec, w całym tego słowa znaczeniu. Gotowi na bitwę, żołnierze!!!
Wzywam was, abyście zintegrowali się z innymi braćmi dla waszego duchowego wzrostu.
Wasza ukochana Matka w Niebie kocha was, Dziewica Maryja z Guadalupe.

Czy czeka nas III wojna światowa? Kim Dzong Un: „Bądźcie wszyscy gotowi”
Pan Bóg Wszechmogący stworzył taki piękny świat i wszystko co potrzebne jest do życia dla LUDZI, 
a życie dał nam tylko jedno więc dlaczego ludzie chcą to życie niszczyć i ludzi zabijać. Tylko katolicy uwielbiają Pana Boga za to piękne życie i dziękują całej Trójcy Przenajświętszej za Łaski Boże. Ludzie powinni Pana Boga przepraszać, dziękować, prosić i się modlić. Nie rozumiemy biskupów rządzących Episkoptem, bo pamiętają II wojnę światową – do tej pory ludzie wspominają i narzekają a przecież każda osoba duchowna wie, że za nieposłuszeństwo Panu Bogu ludzie otrzymują kary Boże. Episkopat rządzi Panem Bogiem i nie pyta o nic, nawet posyłają współmorderców do Nieba z piekła. Gdyby rządzący biskupi kochali Boga i bliźniego to by wszystko czynili z miłości do Boga i dla bliźniego. Oczywiście by uznali z miłości Boga Zbawiciela KRÓLEM POLSKI bo dla bliźniego Król nie żałowałby żadnej Łaski.
Zawsze wojny i tragedie wszczynają ludzie bezbożni jak ci niżej wymienieni bo są posłuszni lucyferowi. 

 

Czy czeka nas III wojna światowa? Kim Dzong Un: „Bądźcie wszyscy gotowi”
 
WOJNA IZRAELSKO-PALESTYŃSKA – USA, Chiny Rosja – Podsumowanie trzeciego tygodnia
https://www.youtube.com/watch?v=8IFbO5RN1Oo&t=605s
CHINY 3 METRY OD ŚWIATOWEGO KONFLIKTU!
https://www.youtube.com/watch?v=l4jMDvsrS2c
 
Apokaliptyczne czasy!!! Marek Skowroński