Szkaplerz – znak zbawienia. 16 lipca Kościół wspomina pewne objawienie | Kurier Ostrowski

Trevignano Romano, 21 sierpnia 2021

Moje umiłowane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Moje dzieci, to są czasy przepowiedziane i zostaliście wybrani na świadków. Wkrótce wszędzie usłyszysz i zobaczysz wojny, trzęsienia ziemi będą następować jedno po drugim, aż nadejdzie najgorsze. Moje dzieci, miejcie wiarę, módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo, tylko w ten sposób będziecie mogli się chronić, do tej pory tego, kto przybywa, nie można złagodzić, ale nie musicie się niczego bać, kochajcie Boga, kontynuujcie wieczerniki modlitwy zawierzając się tylko Jemu i Jego nieskończonemu miłosierdziu. Nigdy się nie cofaj, ale idź naprzód z mocą w jednej prawdzie. Proszę was dzieci: codziennie poświęcajcie się Mi, waszej Matce, a ja okryję was moim płaszczem, aby was zawsze chronić. Nigdy się nie bój. Módlcie się za Kościół, ponieważ panuje zamęt.

Modlitwa Krucjaty 53
Modlitwa za Kościół katolicki

Modlitwa otrzymana w Orędziu z 10.05.2012, 15:45  O Boże Ojcze, w Imię Twojego Syna umiłowanego, błagam Cię, daj siłę i Łaski, potrzebne, by pomóc kapłanom wytrzymać prześladowania, których doświadczają.

 Pomóż im trzymać się Prawdy Nauczania Twojego Syna, Jezusa Chrystusa, i aby nigdy nie zrezygnowali, nie osłabli ani nie poddali się nieprawdom dotyczącym Istnienia Najświętszej Eucharystii.

Amen.

http://paruzja.info/modlitwy.php