PAN JEZUS o OSTRZEŻENIU

NIE LĘKAJCIE SIĘ TO SIĘ MUSI... - Rodzina Bogiem Silna | Facebook
Panie Jezu ludzie pytają, czy przyjdziesz na Ziemię z Ostrzeżeniem w tym 2021 r. i jak się do Niego przygotować?

 

 

 PAN JEZUS.

 „Ten Czas jest wielką niespodzianką dla ludzi dobrych i złych. Wiem, że są osoby wierne Mnie i pragną Mojego przyjścia na Ziemię w celu zahamowania wszystkich grzechów na świecie. Jednak przyjemniejsze i łatwiejsze chwile będą, gdy będę uznany KRÓLEM POLSKI i Każdego Narodu, a wtedy to wszystko uczynię Pokojowo, bo OSTRZEŻENIE spowoduje dużo zawirowania na świecie.  Gdy będę uznany oficjalnie KRÓLEM POLSKI, to wszyscy mogą pozostać na swoich stanowiskach w Zakładach Pracy gdyż zamienię serca ludzi na Miłosierne a każdy wie co ten piękny wyraz znaczy. Dlatego dziwię się – dlaczego osoby duchowne nie słucha Boga i czekają, gdy Bóg Ojciec zacznie  panować „rózgą żelazną”, no i będzie panowała trwała i okrutna trwoga. Czy mało macie Polacy nieszczęść w swojej Ojczyźnie, że chcecie mieszkać zniewoleni „na obczyźnie”? Bóg Jezus Chrystus jest waszym Najlepszym Przyjacielem i Zbawicielem, więc wsłuchujcie się w Słowa Boże w pokorze.

      Dziękuję Polskim Patriotom, że walczą o Pokój i Wolność w Polsce i budzą się Polacy w każdym mieście i w każdej wiosce. Ci ludzie w Rządzie i Episkopacie, którzy są przeciw Mojemu Królowaniu w waszej Ojczyźnie nie są Polakami z „krwi i kości”, bo zachowują się podle, arogancko, gdyż Mnie wyrzucają, bo zamiary demoniczne mają.  Dziękuję KONFEDERACJI, że jest wierna Ojczyźnie Polsce i walczy głośno, bo ma rację.

    „KTÓŻ jak BÓG” i módlcie się wytrwale, bo całe Niebo modli się o waszą Wolność, chociaż Rząd i Episkopat drwi z patriotów podstępnie i zuchwale.  Smuci Mnie także pełniący podstępnie rolę papieża Franciszek, który pędzi do swego pana lucyfera na wieczność. A Watykan – to samo ZŁO, samo ZŁO i przez niego mnóstwo ludzi spada do piekła na samo dno. A tak mało trzeba, aby mógł zapanować na świecie POKÓJ – tylko uznać Mnie Boga Jezusa Chrystusa KRÓLEM POLSKI i KAŻDEGO NARODU, a tego nie chcą innowiercy z Izraelskiego Rodu. Tak dużo Słów powiedziałem, dużo książek napisałem i filmów nagrałem i nie przemówiły do rządzących polityków i osób duchownych, bo chcą zagłady Ziemi, którą przygotowują lucyferyczni ludzie na działanie „wrogiego bata”. Jezus Przyjaciel ludzi na Planecie Ziemi”.

Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – 19.08.21 r.

                                                                            Modlitwa

Modlitwa dziecka 

 

MODLITWA DO BOGA ZA WSZYSTKICH LUDZI
Panie Boże daj wszystkim ludziom siłę w ich codziennym życiu i popatrz na nich z niebios gdy znowu zbłądzą.
Daj im także wiarę, aby w drodze swej nie ustawali i doszli tam gdzie chcesz. Proszę cię, Panie, podaruj im codziennie
dobry humor i uwolnij od jęków i westchnień. Spraw, aby z uśmiechem robili znak krzyża i żeby swą radością zarażali innych.
Boże kochany, spraw aby panowała zgoda i miłość  na świecie i aby wszyscy ludzie się kochali i wybaczali sobie, żeby dzieci nie głodowały aby pokój na całym świecie zagościł. Panie Boże każdego dnia będę się modlić o to do Ciebie, a moje modlitwy sprawią,
 że nadal będę trwać w wierze, modląc się coraz to goręcej.