https://www.youtube.com/watch?
https://youtu.be/UWkEAJwMdKw
https://youtu.be/UWkEAJwMdKw
This e-mail contains graphics, if you don’t see them » view it online. (
http://www.gazetawarszawska.
Gazeta Warszawska
This issue will present the 5 last articles.
Śmierć Larsa Vilka w morzu ognia po zderzeniu czołowym z ciężarówką (
http://www.gazetawarszawska.
3 października 2021
W niedzielę o 15:30 cywilny samochód policyjny zderzył się z ciężarówką na E4 pod Markaryd. Policja początkowo milczała o incydencie, ale
późnym wieczorem ogłoszono, że trzy osoby, które jechały radiowozem i które zginęły w związku z zderzeniem czołowym, to artysta Lars Vilks
i jego dwaj ochroniarze z policji, którzy zostały zauważone i zagrożone śmiercią.
Według informacji radiowóz musiał przejechać niewłaściwą stroną drogi, mimo że znajduje się tam środkowa barierka. Oba pojazdy zapaliły
się podczas gwałtownego zderzenia i zostały pochłonięte przez morze płonącej benzyny.
Mówi się, że kierowca ciężarówki, mężczyzna w wieku 45 lat, przeżył i został przewieziony helikopterem pogotowia do szpitala z poważnymi
obrażeniami. Policja nie chce stwierdzić, czy istnieją podejrzenia kryminalne wobec kierowcy, że celowo spowodowali kolizję.
https://youtu.be/99P4MQFdL4w
|
Szanowna Pani …
Czy słyszała Pani o oburzającej decyzji dotyczącej przyznania katolickiej nagrody Lux Ex Silesia osobie, która promowała in vitro w Polsce? Chodzi o prof. Mariana Zembalę, który był ministrem zdrowia za rządów PO. W 2015 roku mówił o procedurze sztucznego zapłodnienia, że jego zdaniem „in vitro nie przekracza granic etycznych”. W związku z jego udziałem w legalizacji in vitro w Polsce (który to stan rzeczy trwa do dziś), uruchomiliśmy petycję skierowaną do Arcybiskupa Wiktora Skworca o wycofanie się z wręczenia nagrody. Proszę Panią o kliknięcie w poniższy link i podpisanie petycji. Zostało niewiele czasu – nagroda ma być wręczona już 10 października. Petycja dotycząca in vitro
Zaapelujmy do Arcybiskupa Wiktora Skworca o nieprzyznawanie nagrody Lux ex Silesia osobie, która popiera i promuje nieetyczną metodę polegającą na sztucznym zapłodnieniu.
Związek in vitro z aborcją Przypomnijmy, że nieetyczna metoda in vitro znacznie zwiększa ryzyko powstania różnych wad rozwojowych: wśród dzieci poczętych w sposób naturalny 4,2% ma wady wrodzone, natomiast wśród dzieci poczętych in vitro liczba ta sięga 9%. Bardzo często dzieci, u których wykrywa się takie wady są później mordowane przez aborcję.
Kara za prawdę, czyli aborcja jest zabójstwem Wiele państw w Europie wprowadziło już prawa zakazujące wypowiadania się krytycznie o zabijaniu dzieci w łonach matek. Podobne przepisy dotyczą również krytykowania zboczeń. W Polsce takich praw nie ma, ale zwolennicy rewolucji obyczajowej starają się wykorzystać każdą okazję, aby obrońców moralności zastraszyć. Przykładem mogą być wyroki z sądów z Gorzowa i Oleśnicy.
Radny z Zielonej Góry skazany za zniszczenie bilbordu Często zdarza się, że proaborcyjni chuligani niszczą bilbordy fundacji Pro-Prawo do Życia przedstawiające jak wyglądają ofiary aborcji i informujące o deprawacji w szkołach przez tzw. seksedukację. Rzadko zdarza się, że wandalem okazuje się być radny, a w dodatku lekarz. Teraz sąd ukarał go i jego kolegów finansowo i nakazał zapłacenie fundacji kwoty potrzebnej na naprawę bilbordu.
Duży baner na trasie Wrocław-Poznań już naprawiony Na trasie S5 pomiędzy Wrocławiem i Poznaniem stanął duży bilbord informujący o działalności przestępców aborcyjnych. Już na samym początku został zdewastowany przez proaborcyjnych chuliganów. Teraz ponownie informuje o tym procederze. – Bilbord udało się już naprawić. Koszt naprawy wyniósł ponad 4 tysiące złotych – mówi Adam Brawata, koordynator regionalny fundacji Pro-Prawo do Życia.
![]() |
|
|
Szanowna Pani Anno, jeszcze raz zachęcam Panią do podpisania petycji do Arcybiskupa Skworca o nieprzyznawanie nagrody Lux ex Silesia prof. Marianowi Zembali, który promował metodę in vitro w Polsce. Podczas tej metody ginie wiele dzieci w początkowej fazie życia, a te, którym lekarze pozwalają się rozwijać, są o wiele częściej narażone na wady genetyczne i często są później zabijane w wyniku aborcji.
Z wyrazami szacunku,
Mariusz Dzierżawski
Fundacja Pro – Prawo do Życia
Popierasz to co robimy?
Możemy dotrzeć do opinii publicznej tylko dzięki wsparciu naszych Darczyńców
https://gloria.tv/post/
Mężczyzna w średnim wieku bronił się parasolem przed dwoma księżmi i zakrystianem po tym, jak jeden z nich odmówił mu Komunii Świętej.
Stało się to po Mszy Świętej 20 września w katedrze w Oviedo, w Hiszpanii, podczas której agresywny ksiądz próbował zmusić mężczyznę do przyjęcia Komunii Świętej do ręki.
Jeden slajd wykazał, że liczba „osób, które zmarły w ciągu 14 dni po szczepieniu COVID-19”, wyniosła 19 400 w przypadku osób w wieku poniżej 81 lat i 28 065 w przypadku osób w wieku 81 lat i starszych, co daje 48 465 zgonów. „To są surowe dane” – wyjaśnił Renz. „Nie ma analizy”. Podkreślił, że te liczby zgonów dotyczą mniej niż 20% populacji USA.
„Chcesz wiedzieć, dlaczego 14 dni jest ważne?” „Ponieważ jeśli umrzesz w ciągu 14 dni, nie jesteś uważany za zaszczepiony”. Według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC)nie uważa się, że ktoś jest „zaszczepiony” do 14 dni po zakończeniu iniekcji, co rodzi pytanie, czy rząd sklasyfikował te zgony jako coś innego niż związane ze szczepiennymi zgonami.
Najnowsze dane z systemu CDC VAERS opublikowane w zeszły piątek ujawniają doniesienia o 726 965 niepożądanych zdarzeniach w Stanach Zjednoczonych po szczepieniu, w tym 15 386 zgłoszeń zgonów i 99 410 zgłoszeń poważnych obrażeń między 14 grudnia 2020 r. a 17 września 2021 roku.
Najwyższy Czas, aby Polacy wreszcie mogli być właścicielami facebooków, Youtubów i wszelkich internetowych wejść w swojej Ojczyźnie. Dość niewoli żydowskiej, niemieckiej i różnych obcokrajowców demonicznych.
https://gloria.tv/post/
https://gloria.tv/post/
https://propolski.pl/
Catolicus 3 października 2021 At 01:53
Znajoma (dawna sąsiadka) wyjechała ze 20 lat temu do USA jako młoda dziewczyna (w wieku ok. 18 lat). Skończyła studia i dostała się do pracy w Pfizerze. W tym roku odwiedziła rodzinne miasto. W rozmowie jej ojciec powiedział, że córka zajmuje eksponowane (wysokie) stanowisko w Pfizerze i że była na kwarantannie. Zdziwiło mnie to stwierdzenie ale w dalszej rozmowie jej ojciec oznajmił, że córka nie zaszczepiła się i wolała odbyć kwarantannę! Chyba wszystko jasne w temacie t,zw. szczepionek. Dziwi mnie, że ludzie są tak łatwowierni, nie szukają prawdy, idą jak te barany na rzeź. Począwszy od lat 90-tych stopniowo, krok po kroku robiono z ludzi imbecylów. Obniżono drastycznie poziom nauczania, zniszczono dorobek pokoleń wyprzedając go albo niszcząc (wielu wówczas „dorobiło się” majątków), zmuszono wielu Polaków do szukania chleba za granicą. Kontrolę nad gospodarką i zasobami przejęły zagraniczne koncerny (również te będące w rękach „starszych i mądrzejszych”). Drenaż naszej siły roboczej, myśli intelektualnej a także naszych zasobów rozwija się na coraz większą skalę. Jednocześnie zakazy i nakazy dla Polski (szczególnie dotyczy t.zw. ekologii) mają doprowadzić naród do stanu permanentnego ubóstwa, ogromnego zadłużenia i w konsekwencji zrealizowanie ustawy 447. My goje mamy służyć tym, których przygarneliśmy, gdy inne narody ich prześladowały. I tu smutna refleksja. większość goi za 500+ jest gotowa sprzątać kible lub myć nocniki tym „mądrzejszym”.
https://gloria.tv/post/
Modyfikacja genowa przez szczepionkę na covid?
https://gloria.tv/post/psfCY62fZuRU2YRrrCYu1TKBE
https://www.youtube.com/watch?v=X4Pw3Sw7yq0
https://niezalezna.pl/413396-trzej-gwardzisci-szwajcarscy-odeszli-ze-sluzby-odmowili-szczepienia
ŚWIAT • 03.10.2021 14:31
Trzech członków Gwardii Szwajcarskiej odmówiło zaszczepienia się przeciwko COVID-19 oraz zdecydowało się odejść z tej formacji wojskowej, która pełni służbę w Watykanie. Informacja została potwierdzona przez rzecznika Gwardii Szwajcarskiej porucznika Ursa Breitenmosera, który zaznaczył przy tym, iż żołnierze odeszli z własnej woli.
Dr Madej: Znajdujemy to w „szczepionkach” Moderny i J&J
https://gloria.tv/post/BfbEzmiX7dik217EbiJe6cQ9F

