Potężne powodzie we Włoszech. Orkan Ciaran zbiera śmiertelne żniwo

TO ILE OSÓB W TYCH KRAJACH OGARNIĘTYCH TRAGEDIAMI ODMAWIA RÓŻANIEC I CZY MODLĄ SIĘ?

Niby mądrzy ludzie, a nie wiedzą że tę piękną Ziemię stworzył Bóg Ojciec Wszechmogący z miłości do ludzi a kto się Bogu odwdzięcza miłością i wdzięcznością? Bóg chce, aby ludzie rozmawiali z Jego Synem Jezusem, któremu oddał władzę na Ziemi. Czy Bóg nie może mieć warunków, aby ludzie nie grzeszyli i z życia godnego się cieszyli? To dziwne że Papież Franciszek nie zwraca się do Pana Boga o ratunek i nie pyta nawet jak Rzym i Włochy uratować. Papież jest już starcem a nie umie kontaktować się z Panem Bogiem i Przyjacielem a nawet jest przeciwny Objawieniom Pana Jezusa i Matki Bożej – to kim on jest, że ma odwagę poprawiać Stworzyciela. Przecież wie, bo ma przykłady Żydów w Starym Testamencie że ciągle z Bogiem się kłócili i byli Bogu Ojcu we wszystkim przeciwni a mieli kłopoty z ocaleniem swojej Ziemi Obiecanej. Nadal Pana Boga ludzie obrażają 
a Papież Franciszek nie ma odwagi zaprzyjaźnić się ze Zbawicielem aby uratować ten piękny świat i zapytać, 
co trzeba zrobić, aby świat uratować od zniszczenia kataklizmami przyznać się do winy. 
Potężne powodzie we Włoszech. Orkan Ciaran zbiera śmiertelne żniwo.
https://www.youtube.com/watch?v=3kUfVbY3Lw0
 
Francja, wiatr 200 km/h. Burza Ciaran zrywa dachy i wyrywa
 
Domy się walą, nie patrz, jeśli się boisz! Potężne trzęsienie ziemi w Chile
 
Powódź w Mekce i Dżuddzie w Arabii Saudyjskiej
https://www.youtube.com/watch?v=cugMnCWYXXM

Włochy. Naukowcy ostrzegają ws. wybuchu najgroźniejszego wulkanu Europy

– Dudniący wulkan przeraża pół miliona ludzi. Specjaliści ostrzegają, że od sierpnia tego roku w Campi Flegrei, niedaleko nieszczęsnych Pompejów, doszło do 2500 trzęsień ziemi – podaje portal i.pl.
Chodzi o superwulkan Campi Flegrei, który jest usytuowany pod Polami Flegrejskimi we Włoszech. Jak ostrzegają naukowcy ten super wulkan ma być bliski erupcji i jeśli do niej dojdzie, „zagrożonych może być nawet pół miliona ludzi”.

– Campi Flegrei ma 13 km średnicy. Na Polach Flegrejskich leży między innymi miasto Pozzuoli, w którym jest 80 tys. mieszkańców – czytamy.

Według najnowszych badań naukowych „Campi Flegrei jest bliski pęknięcia”.

W okolicy wyczuwalne są wstrząsy o magnitudzie nawet 3,6 w skali Richtera. W efekcie jednego z nich w porcie Puzzuoli goście restauracji wybiegali przerażeni na zewnątrz, a „zacumowane łodzie i ośmiopiętrowy dźwig zaczęły się kołysać”.

fronda.pl