KRÓLUJ NAM JEZU CHRYSTE ZAWSZE I WSZĘDZIE I MARYJA KRÓLOWA POLSKI.
        Drodzy nasi Pasterze, Biskupi i Kapłani Naród Polski błagał Was o wypełnienie Woli Bożej wiele razy.
Polacy pamiętają II wojnę światową do tej pory a my oglądamy te filmy, ich wypowiedzi i relacje – zalani łzami.
Bardzo prosimy aby Episkopat przejął się sytuacją światową, bo III wojna św. zbliża się do nas wielkimi krokami.
Przecież znacie Dwa Przykazania Miłości, które w Ewangelii Mt 22, 34-40 czytacie i bardzo prosimy abyście dobrze te słowzrozumieli. Kochać Pana Boga, czyli z Nim współpracować i Boga wskazówkami się kierować bo Bóg jest naszym Przyjacielem, żyje i pragnie, aby nasi kochani Pasterze katolicy bliźniego także kochali czyli nas polskich obywateli i na podstawie miłości nami kierowali, na Spowiedzi grzechy przebaczali oraz w Niebie wszyscy razem przebywali. Bardzo prosimy, abyście nasi kochani Pasterze i nas uczyli kochać Pana Boga i bliźniego, którym jest każdy człowiek niezależnie od pochodzenia i wiary jego. Bp Czaja tłumaczy, że Jezus Chrystus jest Królem całego świata a gdzie są Wizerunki, Obrazy i Figury Króla? Maryja Królowa Polski i innych Państw ma w Kościołach, Kapliczkach i w wielu innych miejscach piękne Wizerunki, Obrazy i Figurki a przecież Maryja jest Mamą Syna Króla, bo zawsze tak jest, nawet w różnych krajach. Ludzie świeccy zawsze szanują zasady królowania w ich państwach i nie ma tam nigdy żadnego skłócania. Bóg Ojciec wybrał Naród Żydowski, a Pan Jezus wybrał Naród Polski i pragnie być w Polsce wśród przyjaciół szanowany. Wiemy, że przez nieposłuszeństwo Panu Bogu są wojny i tragedie na świecie a Pan Bóg pragnie Szacunku, Zgody i POKOJU w Polsce i na świecie, więc my błagamy Drogich Apostołów Jezusa Chrystusa i naszych Kapłanów o miłosierdzie dla Polaków i Pokoju bez ofiar wojennych zaplanowanie. Gdy nasz Cudowny Zbawiciel będzie uznany oficjalnie KRÓLEM POLSKI, to cudownie zamieni serca
wszystkim ludziom na dobre i miłosierne i nikt nie będzie chciał wojen, ani kłótni a złe duchy nie będą miały do nas dostępu, bo Duch Święty ogarnie nas miłością do Boga i Ojczyzny i zapanuje POKÓJ bez wydawania na broń pieniędzy. Oczywiście Pan Bóg kocha wszystkich ludzi i nawet imigranci będą bardzo dobrze się w wolności czuli. 

Ks. Marek Bąk: ROZWAŻANIA PRZED UROCZYSTOŚCIĄ CHRYSTUSA KRÓLA

https://www.youtube.com/watch?v=cw_aSH-JJzQ&t=1s

Kazanie, 24.10.2021: Pius XI, encyklika Quas primas (1/2) Pius XI, encyklika Quas primas (1/2) O królewskiej godności Chrystusa. Kazanie, 24.10.2021. Ks. Jacek Bałemba SDB.
Błogosławionej Uroczystości Chrystusa Króla! Vivat Christus Rex!
LIST DO POLAKÓW. KOMU SŁUŻYSZ, POLSKO?! (Marek Skowroński)
https://www.youtube.com/watch?v=WyAspKiGA6o&t=1s
Christus vincit !- Laudes regiae: acclamations for the emperor
https://www.gloria.tv/share/9EXaxAaLYDjH3X2AqHAbwq8AC