Gwiazda 5 – Jezu, ufam Tobie | Internetowy Dom Rekolekcyjny

Panie Jezu otrzymuję nawet tragiczne wiadomości o bliskiej przyszłości i bardzo proszę podpowiedz, czy musimy się już przygotować ze wszystkim – z jedzeniem, światłem, ociepleniem, świecami i zapałkami. Kapłani  powinni dziękować Tobie Panie Jezu, że oświecasz i uprzedzasz ludzi do czego doprowadzają demoniczni ludzie rządzący światem, a biskupi mają za zadanie ratować ludzkość modlitwą i powinni wykonywać Twoje wskazówki najważniejsze a powinni cieszyć się i dziękować Panu Bogu za podawane cenne informacje. Panie Jezu nasz ukochany Zbawicielu, czy ten kończący się 2023 ROK będzie zaatakowany wojną przez złych ludzi?

 

PAN JEZUS.

  „Tak, bo ci źli ludzie już dawno czekają, aby zaatakować ludzi na Planecie Ziemi, co już robią. Europa ma Łaski Moje, bo bardzo dużo ludzi Modli się, przepraszają za grzechy a za mnóstwo grzeszników obrażających Nas wynagradzają jak mogą i jak umieją a pomagają im ich Aniołowie Stróżowie i tak powinno być zawsze. Dałem wam wielkiego patriotę polskiego katolika – Rafała Piecha, który ma natchnienia Ducha  Świętego, to bardzo proszę wszystkich Polaków – wsłuchujcie się w jego prośby i Apele, bo on mówi Naszym językiem, aby cały czas prowadziła was Miłość Moja i Maryi. Bóg jest Miłością i zatrzymuje wojny i kataklizmy bo to całe piekło wzmaga niepokoje i wojny bo lucyfera plany to czas niespokojny. Na Polaków bardzo liczy cała Trójca Przenajświętsza i Maryja wasza Królowa, której wybranym  i umiłowanym Narodem i Krajem jest POLSKA. Bardzo dużo ludzi uprasza nawrócenie całego Episkopatu, bo to od nich – hierarchów i biskupów zależy przyszłość świata. Przemawiam do Moich Pasterzy, ale mało który Mnie wierzy. Nałożyli na swoje głowy wielkie mitry a na Mojej Zbawiciela głowie ciernie zostawili. Na Krzyżu zamordowany i zamęczony wisiałem trzy godziny a Moi Pasterze na prawie 2000 lat Mnie na Nim zostawili bez cienia współczucia, bo gdyby byli prawdziwymi Apostołami Moimi, to  już setki lat temu na Moją Bożą Głowę Królewską Koronę by nałożyli. Ziemskiej królowej syn zawsze jest królem kraju z wielkim uznaniem, a Ja od korony cierniowej nadal ubolewam bo każdy wasz grzech wbija w Moją Głowę ciernie a na Koronę Królewską doczekać się nie mogę. Przez ten okrutny widok są wojny i nieszczęścia na świecie, a to oznacza, że hierarchowie i biskupi cały czas akceptują wojny i czas niezgody na świecie. Każdy wie – świeccy i duchowni, że gdy Episkopat i Rząd uznają Mnie KRÓLEM POLSKI to zakończy się panowanie wojen, a Ja Król Polski zamienię Cudownie serca ludziom na miłosierne i nikt nie  będzie myślał nawet być złym człowiekiem, bo każdy będzie pragnął Pokoju, Zgody i Miłości. Naprawdę nie umiem zrozumieć dlaczego tacy wykształceni po Bożemu biskupi nadal są tacy głupi i wybierają dla bliźniego, czyli człowieka na Ziemi żyjącego czas niepokoju i tragedii, dla swoich rodzin także, a wyrzucają dobre pomysły i natchnienia na śmieci i wybierają cierpienia wieczne.  Mam nadzieję, że dużo ludzi uwierzy słowom Rafała Piecha, który niczego nie powie przeciwnego Mnie i całemu Niebu i proszę was Polacy pragnijcie Pokoju, Spokoju i Szacunku nawzajem dla siebie   i Rafała Piecha wybierzcie. Wówczas z Polski wyjdzie ISKRA, która zapali wasze serca miłością i bezgrzesznością, a Hasło wasze będzie oficjalne: BÓG – RODZINA – OJCZYZNA i Ja KRÓL POLSKI ogarnę także wrogów waszych, którzy chętnie zmienią się w przyjaciół. Amen. Jezus Chrystus Zbawiciel Król Polski pragnę zatwierdzać wszystkich Państw Pokojowe Wnioski”.

 Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – 25.09.23 r.
                              Archidiecezja Przemyska
         
                                 
                                Modlitwa za Ojczyznę – ks. Piotr Skarga SJ
Boże, Rządco i Panie narodów, z ręki i karności Twojej racz nas nie wypuszczać, a za przyczyną Najświętszej Panny, Królowej naszej, błogosław Ojczyźnie naszej, by Tobie zawsze wierna chwałę przynosiła Imieniowi Twemu, a syny swe wiodła ku szczęśliwości.
Wszechmogący wieczny Boże, spuść nam szeroką i głęboką miłość ku braciom i najmilszej Matce, Ojczyźnie naszej, byśmy jej i ludowi Twemu, swoich pożytków zapomniawszy, mogli służyć uczciwie.
Ześlij Ducha Świętego na sługi Twoje, rządy kraju naszego sprawujące, by wedle woli Twojej ludem sobie powierzonym mądrze i sprawiedliwie zdołali kierować. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

 Zrobili z nas niewolników – skrucha, uniżenie, pokuta – Ks. Marek Bąk

Rafał Piech @polskajestjedna: To co dzieje się od ’89 to jawne niszczenie polskiej gospodarki                                            https://www.youtube.com/watch?v=rGoPBG6Ko1Q&t=5s

POLSKA JEST JEDNA – PANEM JEST JEZUS
„Szczęść Boże. Chciałam się z wami podzielić światłem jakie otrzymałam podczas modlitwy za Polskę. Wiem, że mamy mało czasu ale z Bożą pomocą się uda i to możemy zrobić. A owoce należą do Pana. Byłam na Eucharystii i przyszły myśli by zamawiać, kto może, najlepiej na niedzielnych Eucharystiach, lub tygodniowych ale gdzie jest więcej ludzi, msze za PJJ, by ta intencja była głośno czytana. By ludzie wierzący w ten sposób o nich się dowiadywali. Bo PJJ jest blokowana bardzo w mediach głównego nurtu. Tylko oddolnie uda się przebić. W internecie młodzi śmigają, starsi nie. Dlatego dobrze by było, aby o PJJ usłyszeli w kościele, byłoby też to dla nich wiarygodne, bo jest za nich modlitwa. Ważne by w intencji była nazwa Polska Jest Jedna i Rafał Piech, np. „O Boże błogosławieństwo, światło Ducha św. i Jego prowadzenie dla Rafała Piecha i partii Polska Jest Jedna”. Mój proboszcz powiedział, że można zamówić taką intencję. Kolejnego dnia dostałam światło od pobożnej osoby, że takie intencje można też składać np. na karteczkach z prośbą o modlitwę odczytywanych w parafiach. Np. u mnie we środy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Każda parafia ma taki czas i takie nabożeństwo, chodź by do patrona parafii. Przyszło też kolejne natchnienie by na katolickich stronach, pod filmikami pisać o nich w komentarzach. Ale tak by pasowało do treści filmików. Np. było o aborcji, o jej złu to napisałam, że dziękuję Bogu za PJJ i Rafała Piecha bo są za całkowitym zakazem aborcji. PJJ potrzebują rozgłosu. By wierni mówili o nich. Tyle możemy zrobić. A i modlitwa oraz Msza święta w ten sposób ofiarowana za nich też będzie owocna.Niech będzie Bóg we wszystkim uwielbiony. „
Źródło Facebook

Do osób wspierających PJJ Polska Jest Jedna (ale wspierających po cichu i biernie)
ku refleksji…

„Kiedy czytam wiadomości typu: „Bardzo niedobrze, że mieszasz się w politykę” to jakbym czytała: „Bardzo niedobrze, że zależy Ci na Polsce”.
(Nie wiedziałam, że osoba udzielająca się w temacie ewangelizacji, musi milczeć w temacie troski o kraj, tym bardziej kiedy pojawiła się PRAWDZIWA PRAWICA )

Myślę, że bardzo niedobrze, że obecny rząd:

– zmuszał do eksperymentów medycznych.
(Naprawdę ktoś myśli, że to koniec, że za chwilę nie wyskoczą z kolejnym wirusem, że nie będą ograniczać praw tych, którzy myślą samodzielnie? Putin i fala z Ukrainy błyskawicznie zlikwidowali ilość zakażeń. Niesamowite, choć przeczące wszelkiej logice…)                                                     – bezprawnie ograniczał wolność                                                                                                                                                             – zamykał kościoły (lasy i cmentarze- tak krótką mamy pamięć na ogrom tej paranoi?)                                                                                         – doprowadził kraj do gospodarczej ruiny

– szasta pieniędzmi, których nie ma

– delikatnie mówiąc mija się z prawdą

Pierwszy raz jest nadzieja, że coś zmieni się na lepsze.

Patrząc po ludzku Rafał Piech ma w wyborach takie szanse jak Dawid przy Goliacie, ale nie po ludzku… Nie po ludzku to cud, że mimo wszystko przeszedł dalej, mimo ograniczania zasięgów i blokowania gdzie się da. Czyżby Maryja, której jako prezydent zawierzył miasto, jednak maczała w tym palce?

Kiedy słyszę, że ktoś wspiera Rafała, ale będzie głosował na PiS bo tak będzie bezpieczniej, bo wtedy głos nie przepadnie i nie zwiększą się szanse PO… Ludzie… Myśląc w ten sposób nigdy nic się nie zmieni.

Wiele wspólnot popierających PJJ Polska Jest Jedna w mediach milczy. Wielu kapłanów wspierających Rafała milczy, a walka toczy się przeciw pierwiastkom duchowym.Polska ma szansę, ale my umywamy ręce jak Piłat…

Udostępniajcie!
Rozmawiajcie z bliskimi, ze znajomymi, z każdym z kim się da. Uświadamiajcie.A kiedy przyjdzie czas, zaznaczmy odpowiednie pole, żebyśmy później nie pluli sobie w brodę, że można było coś zrobić.Razem możemy zmienić losy naszego kraju.

Odwagi!”Przekazane z grupy WhatsApp Polska Jest Jedna – pomorski