W ZESPOLE W MINISTERSTWIE ZDROWIA NIE PRACUJĄ POLACY – DLATEGO NIE PRZEJMUJĄ SIĘ MORDQWANIEM POLAKÓW.
SZOK: zespół powołany w Ministerstwie Zdrowia spotyka się z aborcjonistami
RatujŻycie.pl

Szanowna Pani, Droga Obrończyni Życia Dzieci!

Zespół ds. mordowania dzieci w MZ nie chce w swoim składzie obrońców życia. Już w czerwcu wysłaliśmy im wniosek, aby dołączyli do spotkań psychiatrę pro-life oraz działaczy ŻiR-u, jednak przewodniczący prof. Krzysztof Czajkowski nie odpisał. Odmowę udziału w pracach zespołu przesłał nam Wiceminister Zdrowia Waldemar Kraska.Właśnie wydało się, że członkowie zespołu jednak z kimś się spotykają! Okazuje się, że znaleźli czas dla parlamentarnego zespołu ds. praw reprodukcyjnych!

Na łamach internetowego wydania „Gazety Wyborczej” skrajnie lewicowa poseł Katarzyna Kotula wygadała się, że członkowie zespołu powołanego w czerwcu przez Adama Niedzielskiego spotkali się z parlamentarnym zespołem ds. praw reprodukcyjnych „zaledwie raz”. Zwolenniczka aborcji i przewodnicząca haniebnej sejmowej grupy ubolewa, że nie było więcej spotkań, fakty są jednak takie, że równocześnie ten sam zespół nie znalazł czasu dla obrońców życia. Konsekwentnie odmawia też informacji na temat tego, nad czym tak naprawdę pracuje. Prof. Krzysztof Czajkowski, krajowy konsultant ds. ginekologii i położnictwa, nie odważył się spojrzeć w twarz ludziom, którzy chcą ratować dzieci przed aborcją, nie dojechał na spotkanie, a posiedzenie swojego zespołu odwoływał w trybie natychmiastowym.

O sprawie mówi Laura Lipińska w krótkim nagraniu, które przesyłam Pani poniżej:


Szanowna Pani

Wyraźnie widzę, że wchodzimy w decydujący moment walki o życie. To właśnie TERAZ rozgrywa się bitwa, której wynik będzie oznaczał wiele uratowanych dzieci lub… wiele morderstw na najbardziej bezbronnych maluszkach.

Urzędnicy w MZ licytują pomiędzy obrońcami życia a aborcjonistami. Dają sobie czas i patrzą, kto zawoła głośniej. Dlatego każdy głos w obronie dzieci jest na wagę złota.

Proaborcyjna polityka w Ministerstwie Zdrowia musi się zakończyć. Dlatego nie ustajemy w żądaniach, aby:

odtajnić prace zespołu, udostępnić treści i robocze dokumenty dziennikarzom i szeroko rozumianej opinii publicznej,

dopuścić obrońców życia do prac zespołu i konsultować z nimi planowane rozwiązania,

zakończyć działania na rzecz aborcji w Ministerstwie Zdrowia.

Proszę Panią o poparcie tych postulatów poprzez podpisanie petycji pod linkiem:

https://twojepetycje.pl/petycja/dosc-proaborcyjnej-polityki-w-ministerstwie-zdrowia/

Gdy już Pani podpisze, bardzo proszę o wysłanie linku do tej petycji dalej – do każdego, kto może wesprzeć walkę o bezpieczeństwo dla dzieci w łonach matek.

Nie można milczeć.

Milczenie jest zgodą na to, by zabito wiele dzieci.

Nie mogą one same poprosić o pomoc, dlatego zwracam się do Pani w ich imieniu i proszę o podpis.

Serdecznie Panią pozdrawiam!

 

Kaja Godek

Kaja Godek

Kaja Godek

Fundacja Życie i Rodzina
www.RatujZycie.pl

PS – Zawsze przeraża mnie, że znajdują się lekarze, którzy zamiast leczyć – ustalają, kogo zamordować. Róbmy wszystko, aby uratować niewinne maleństwa. Obecnie najpilniejsze jest podpisanie i przesłanie dalej petycji https://twojepetycje.pl/petycja/dosc-proaborcyjnej-polityki-w-ministerstwie-zdrowia/.

WSPIERAM

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE
DLA PRZELEWÓW Z ZAGRANICY:
IBAN:PL 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230
KOD SWIFT: BIGBPLPW

MOŻNA TEŻ SKORZYSTAĆ Z SYSTEMÓW DO SZYBKICH PRZELEWÓW, BLIKA LUB PŁATNOŚCI KARTAMI POD LINKIEM: https://ratujzycie.pl/wesprzyj/

RatujŻycie.pl

Obserwuj nas: Facebook Twitter YouTube Instagram Rumble BanBye