24 GMP za Polskę  Zaprasza RAFAŁ PIECH

Na 24 Godziny Męki Pańskiej za Polskę zaprasza Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich i przewodniczący partii Polska Jest Jedna.

Podczas tego nabożeństwa o charakterze ekspiacyjnym będziemy wynagradzać za wszystkie grzechy popełnione w naszej ojczyźnie, zwłaszcza za grzechy: zbrodni wobec nienarodzonych dzieci, nieczystości, apostazji, nienawiści, podziałów, kłótni i nieprzebaczenia, pijaństwa, rozwodów, niegodnego przyjmowania Komunii Świętej, zdrady narodu.

Uczynimy to za wstawiennictwem polskich świętych i błogosławionych, patronów i niebiańskich opiekunów naszej ojczyzny, św. Michała Archanioła oraz dusz w czyśćcu cierpiących naszych rodaków.

Żyjemy dziś w czasach największej apostazji, czyli odejścia od Boga. Sekularyzacja państw Zachodu jest faktem. Polska, choć uważana za ostoję katolicyzmu, też stopniowo ulega tej fali. Coraz więcej ludzi, także tych deklarujących się katolikami, żyje tak, jakby Pana Boga nie było. Czas, w którym przyszło nam żyć, jest czasem bezkompromisowej walki. Ale co gorsza, nawet ludzie wierzący nie zawsze to widzą, trwając w stanie uśpienia i letargu. Nie dostrzegają, że każdy grzech popełniony indywidualnie ma swoje negatywne reperkusje nie tylko wobec jednostki ale i całego społeczeństwa czy narodu, i domaga się zadośćuczynienia.

Zapraszamy, zawalcz z nami o Polskę!

🇵🇱 24 GODZINY MĘKI PAŃSKIEJ ZA POLSKĘ
🇵🇱 MIEJSCE: Parafia św. Jana Sarkandra, ul. Bańgowska 25,

Siemianowice Śląskie
🇵🇱 DATA: 6-7 października 2023 r.
🇵🇱 ROZPOCZĘCIE: 6.10.2023 godz. 16.00 Eucharystia
🇵🇱 ZAKOŃCZENIE: 7.10.2023 godz. 16.00 Eucharystia
🇵🇱 Prowadzenie rozważań: Aleksandra Barnat, Rafał Piech, Tomasz Ustowski
🇵🇱 Oprawa muzyczna: Michał Niemiec, o. Josip Magdić SMM
🇵🇱 TRANSMISJA ON-LINE: kanał YT VICONA | Ku Bogu | Echo Boga FIAT
🇵🇱 vicona.pl/post/24-godziny…

„24 GMP za Polskę 🇵🇱 Zaprasza RAFAŁ PIECH” 
Telewizja Chrystusa Króla
„Nadzieja istnieje dopóki są ludzie, którzy bronią wolności…” Witold Gadowski
https://www.youtube.com/watch?v=_X49rR7xPUc