A CO BĘDĄ OBIECYWAĆ „PO” I „PiS” ABY NA TYCH WROGÓW GŁOSOWALI POLACY. TO ILE LAT BĘDĄ SIĘ SZKOLIĆ NA NASZYM NARODZIE OSZUKUJĄC GO, OKRADAĆ I WROGOM NASZE SKARBY DAWAĆ.
                     Nielegalni imigranci zalewają nasz kraj! Dzięki tej kampanii możemy to powstrzymać…

Witaj!

Z tej strony Witold Tumanowicz, Szef Sztabu Wyborczego Konfederacji Wolność i Niepodległość. Zapewne już wiesz o aferze wizowej. PiS zamienił Ministerstwo Spraw Zagranicznych (kluczowy resort rządowy) w Ministerstwo Korupcji i Lewych Papierów. Okazało się, że polską wizę można było kupić na afrykańskich i azjatyckich straganach za kilka tys. dolarów.

W ten sposób do Polski mogło trafić nawet 350 tys. nielegalnych imigrantów!

Mateusz Morawiecki próbował załagodzić tę aferę, wyrzucając odpowiedzialnego za system wizowy wiceministra Piotra Wawrzyka. To jednak hańby z rządu nie zdejmie.

Afera wizowa doskonale wpasowuje się w dotychczasową politykę migracyjną PiS. Czy wiesz, że ten rząd szczyci się odmową przyjęcia kilku tysięcy imigrantów kwotowych narzucanych przez Unię Europejską, podczas gdy… w samym 2022 roku Polska wydała 700 tys. pozwoleń na pierwszy pobyt dla imigrantów ze 148 krajów świata?

SIEDEMSET TYSIĘCY!

Z czego aż 136 tys. pozwoleń otrzymali obywatele krajów muzułmańskich, takich jak Arabia Saudyjska czy Pakistan.

PiS przewidział nawet różne zachęty socjalne dla imigrantów. Nie wiem czy wiesz, ale mogą oni skorzystać nie tylko z programu 500+ (od 1 stycznia 800+), ale również z kredytu 2%. Co więcej, imigranci mogą mieć mieszkanie za granicą, a i tak skorzystać z państwowych dopłat Z TWOJEJ KIESZENI!

Rozdawnicza polityka PiS doprowadzi do dalszego wzrostu inflacji, którą będą musiały udźwignąć polskie rodziny. Ciebie i mnie przerażało tempo wzrostu cen w ostatnim roku (oficjalnie inflacja pikowała dotąd na poziomie 18,4%), a tak naprawdę najgorsze może być dopiero przed nami. Turcja, której władze zmagały się z naporem imigrantów i która nie podjęła walki z szalejącą drożyzną, notuje w ostatnich miesiącach inflację od 40 do nawet 80%.

Wyobrażasz to sobie w Polsce, po wpuszczeniu kilku milionów nowych imigrantów?

Wzrasta liczba przestępstw dokonywanych przez cudzoziemców. Molestowane są dzieci na basenach, kierowcy taksówek coraz rzadziej posiadają wymagane uprawnienia, notujemy wzrost kradzieży. Pod rządami Morawieckiego Polacy są coraz mniej bezpieczni we własnym kraju.

PiS destabilizuje kraj realizując politykę multikulti – znaną nam z Europy Zachodniej. Czy Francję albo Szwecję możemy dziś nazwać bezpiecznymi krajami? Tam w miastach istnieją nawet specjalne strefy no-go, gdzie rządzą imigracyjne gangi, a policja boi się zapuszczać. Bezmyślnie powielamy ich błędy kręcąc sobie bicz.

Na naszych oczach Polska zamienia się w drugą Francję. Czy chcesz tego? Bo ja nie.

Jako Konfederacja od dawna postulujemy zakaz masowej i niekontrolowanej imigracji do Polski. Kilka miesięcy temu przedstawiliśmy plan odpowiedzialnej polityki migracyjnej (możesz się z nim zapoznać na stronie juzwystarczy.pl). Oczywiście, nie muszę Ci dodawać, że rząd nic z nim nie zrobił, choć jego przedstawiciele krzyczą po mediach, że są przeciwnikami masowej imigracji.

Dla nas, polskich patriotów, liczą się jednak czyny, a nie słowa. Dlatego raz jeszcze gorąco proszę – skorzystaj z poniższego linka i dołącz do naszej pilnej petycji, którą kierujemy do premiera Mateusza Morawieckiego. Zbierzmy wspólnie co najmniej 100 tysięcy podpisów i pokażmy im, że nie mogą nas dłużej okłamywać!

Serdecznie Cię pozdrawiam,

Witold Tumanowicz

Szef Sztabu Konfederacji