NIECH BĘDZIE UWIELBIONA TRÓJCA PRZENAJŚWIĘTSZA I MARYJA NIEPOKALANIE POCZĘTA.
                                                          Pan Jezus - Pan Jezus updated their profile picture. | Facebook
   PAN JEZUS do MIECZYSŁAWY na kolejne URODZINY.
     „Mieczysławo doczekałaś tego pięknego wieku, więc masz okazję i natchnienie, abyś mogła kochać Mnie przez całe dnie. Jesteś przez Maryję i przeze Mnie wybrana w celu Naszych Słów do ludzi posyłania i do ich nawracania. Mnie bardzo zależy na wielkiej ilości dusz na wieczność w Niebie, dlatego jesteś Nam potrzebna, bo jesteś odważna, rozmodlona, a cierpienia swoje ofiaruj za grzeszników, których jest mnóstwo i bez liku.
 Ja Bóg Zbawiciel pragnę niezliczonych ilości ludzi kochających całą Trójcę Przenajświętszą i Maryję i pragnę szczęścia wiecznego dla wszystkich w Niebie. Tak dużo macie filmów, świadectw ludzi nawróconych i pragnę, aby każdy chciał na Boże drogi powrócić. Jeśli ludzie nadal nie będą chcieli od grzechów się uwolnić, jeśli ludzie nie będą chcieli się nawracać i do Nieba powracać, to wkrótce Bóg Ojciec zareaguje wojnami, kataklizmami, co już się dzieje. Bóg Ojciec nie będzie przeszkadzał sługusom lucyfera, bo on zagładę Ziemi wybiera. Najbardziej smucą Mnie biskupi kierujący Moim Kościołem Katolickim, gdyż uczyli się kilka lat poznawania Mnie i godnego reprezentowania lecz pokusom lucyfera prawie nikt się nie opiera. Mieczysławo – nadal wykonuj swoją Misję przyjmowania od Nas Słów i dalej posyłania.
Módlcie się abym mógł być uznany KRÓLEM POLSKI bo wtedy ochronię inne Narody a nie tylko Naród Polski. Nam zależy na Pokoju i Zgodzie między wami abyście mogli żyć z waszymi Aniołami na pięknej Bożej Ziemi bogatej w Dary Boże, bo tylko Bóg wam pomoże. Błogosławię ciebie Mieczysławo, rodzinę twoją i oczekuję też na nawrócenie, modlitwę i życia w zgodzie, miłości i w cnocie czystości myśli, mowie i uczynkach na podstawie Przykazań Bożych. Jezus Chrystus wasz Przyjaciel, Zbawiciel i Nauczyciel”.
                          ————————————————————————————–
                  Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – 21.04.23 r.
                                                         Splendor24.pl - sklep internetowy Naszej Przyszłości w Szczecinku Obraz  Matka Boża z Medjugorie 30x40
Maryjo.
Jako najlepsza z matek radujesz się dniem moich urodzin. Pragnę dziś dziękować za wszelkie dobro, które Bóg zdziałał w moim życiu.
Maryjo! Pomóż mi iść przez życie tak, bym nie zasmucał Twego Syna, Jezusa. Pomóż mi wiernie wypełniać moje powołanie, którym zostałam obdarowana. Dziś’ wszystkie słowa pochwały, uznania, gratulacji kierowane pod moim adresem przez najbliższe mi osoby przyjmuję z pokorą. Wiem, że te dary otrzymałam od Boga za Twoim pośrednictwem. Dziękuję więc dziś najlepszemu Bogu za życie, zdrowie, zdolności, dary duchowe i materialne, za wszystko czym jestem i co posiadam. I Tobie, Maryjo, wyrażam wdzięczność za to, że czuwasz nade mną.
Maryjo! Prowadź mnie bezpiecznie po krętych drogach dzisiejszego świata, bym szczęśliwie doszła do celu mej ziemskiej wędrówki do wiecznego obcowania z Bogiem przy Twoim boku, Maryjo! Amen.