Zobacz jakie dzieci abortują w Oleśnicy!

 

Logo serwisu Strona Życia

Szanowni Państwo,

 

obecnie w Oleśnicy zabija się najwięcej nienarodzonych dzieci w Polsce. Wszystkie aborcje wykonano z tzw. przesłanek psychiatrycznych. Jednak w odpowiedzi na zapytanie Fundacji Pro-Prawo do Życia o stan zdrowia tych dzieci, okazało się, że 71 z nich podejrzewano o choroby lub wady genetyczne.

 

Publikujemy pismo, które dostaliśmy od dyrekcji szpitala.

zdjęcie ilustracyjne

Zobacz jakie nienarodzone dzieci zabijają w Oleśnicy!

 

Przed wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, w Oleśnicy w ogóle nie wykonywano aborcji z przyczyn psychiatrycznych. Liczba aborcji dokonywanych z tych przesłanek jest coraz większa. W okresie od stycznia do kwietnia 2022 roku wykonano w placówce 14 aborcji, a od maja do grudnia aż 61!

19 aborcji na dzieciach z zespołem Downa

zdjęcie ilustracyjne

19 z tych 71 aborcji w Powiatowym Zespole Szpitali w Oleśnicy dotyczyło dzieci podejrzanych o zespół Downa. Jest to największa liczba aborcji na dzieciach podejrzanych o zespół Downa od momentu, gdy w Oleśnicy zaczęto wykonywać aborcje, czyli od 2016 roku. Proszę zobaczyć nagranie z komentarzem Anny Szczerbatej z Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Joe Biden wprowadza płatny urlop na zabicie dziecka

zdjęcie ilustracyjne

Według nowego prawa podpisanego przez prezydenta USA Joe Bidena pracodawcy muszą zapewnić pracownikom warunki do dokonania aborcji. Pregnant Workers Fairness Act (PWFA) może więc być użyty do tego, by zmusić pracodawców do zapłaty za zabicie dziecka, opłacenie podróży w celu jej dokonania czy do płatnego urlopu, by dana kobieta mogła dojść do siebie po aborcji.

Zepchnął dziewczynę ze schodów, bo nie chciała aborcji

zdjęcie ilustracyjne

Thomas Gair, 31-letni policjant został oskarżony o zrzucenie swej ciężarnej dziewczyny ze schodów po tym, jak odmówiła ona aborcji. Kobieta i dziecko przeżyli. Ta historia, tak jak wiele innych, ukazuje jak bardzo legalizacja aborcji jest w interesie tych mężczyzn, którzy nie chcą brać odpowiedzialności za kobietę i dziecko.

 

Dziewczyna zaatakowała nas chwilę przed Różańcem

zdjęcie ilustracyjne

Do skupionych i czekających na modlitwę osób podeszła energicznie młoda dziewczyna i zaczęła krzyczeć, mówiąc że nie podobają jej się zdjęcia, jakie pokazujemy oraz że powinniśmy modlić się za kobiety, które zmarły, bo według niej nie miały dostępu do aborcji. Zaczęła zakłócać zgromadzenie, nie zareagowała na wezwanie przewodniczącej, która dwukrotnie prosiła ją o opuszczenie terenu modlitwy.

zdjęcie ilustracyjne

Szanowni Państwo, aby nie mogło dochodzić do takiej sytuacji, jak w Oleśnicy, konieczna jest natychmiastowa naprawa polskiego prawa, żeby gwarantowało każdemu dziecku ochronę przed okrutnym zabójstwem, jakim jest aborcja. Fundacja Pro-Prawo do Życia będzie organizować kolejne, ogólnopolskie kampanie społeczne, służące kształtowaniu świadomości Polaków na temat aborcji oraz dążeniu do uchwalenia w Polsce prawa, które skutecznie będzie chroniło wszystkie dzieci.

 

 

 Z wyrazami szacunku,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro – Prawo do Życia

Popierasz to co robimy?

Możemy dotrzeć do opinii publicznej tylko dzięki wsparciu naszych Darczyńców