KAPŁANI KŁADĄCY HOSTIĘ NA RĘCE I GRZESZĄ LUDZIE HAŃBIĄC BOGA ZBAWICIELA.

BÓG JEZUS CHRYSTUS W HOSTII JEST TYLKO W RĘKACH KAPŁANA, BO W INNYCH RĘKACH JEST SYMBOLEM, A SYMBOL NIE ZBAWIA I ŁASK NIE UDZIELA.

Hostia „bije” jak ludzkie serce. Cud Meksyk 2022

W mediach pojawiło się nagranie, które ukazuje konsekrowaną Hostię, która „bije” jak ludzkie serce.
Wydarzenie miało miejsce 23 lipca 2022 r .w parafii Matki Bożej Różańcowej w mieście Zapotlanejo, niedaleko Guadalajara, w meksykańskim stanie Jalisco. Tego dnia w kościele odbywała się Adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo rozpoczął argentyński ksiądz Carlos Spahn, obecnie posługujący w Meksyku. Ks. Spahn jest założycielem i przełożonym Rodziny Zakonnej Niepokalanego Serca i Miłosierdzia Bożego. 

https://www.youtube.com/watch?v=touujqhuTKU&t=3s

 

Bicie serca Eucharystia, Meksyk! Dalsza analiza ujawnia niesamowite podobieństwo do USG serca :

https://www.youtube.com/watch?v=747s-WgS7a0&t=2s    zobaczyć do końca:

wideo cudownego bicia serca Eucharystii jest analizowane fotograficznie i porównywane z ultradźwiękami bicia serca. Wyniki są oszałamiające! Wydaje się, że Eucharystia z bijącym sercem przedstawia krew pompowaną przez zastawki w komorach serca! Konieczna jest dalsza analiza naukowa! Cud miał miejsce 24 lipca 2022 roku w Meksyku.  

Z opisu w filmie wynika, że zrobiono większą ostrość, pokazano też to bicie serca w wolniejszym tempie, przybliżono, pokazano ultrasonografię – prawdziwe bicie serca.