UWIELBIAJMY PANA BOGA W TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ JEDYNEGO I MARYJĘ NIEPOKALANIE POCZĘTĄ.

                                     Przepuść Panie Przepuść Ludowi Swojemu - Pieśń Wielkopostna - Organista Na Miarę - YouTube
 Panie Jezu – Polacy błagają o ratunek dla naszego ukochanego Papieża Jana Pawła II, gdyż wrogowie bardzo go publicznie oczerniają i znieważają w mediach i w internacie. Politycy w Rządzie, Kapłani w Kościele Katolickim i bardzo dużo ludzi broni Papieża jak mogą, ale bardzo prosimy Pana Boga Jezusa Chrystusa Króla o pomoc.
 PAN JEZUS.
        „Drodzy Moi Katolicy Polscy, Drogi Mój Narodzie Wybrany przez całą Trójcę Przenajświętszą – nie ulegajcie pokusie i brońcie swojego Papieża Jana Pawła II przed okrutnymi oskarżeniami i demonicznymi kłamstwami. Ja też byłem prześladowany i niechciany przez Naród Izraelski poprzednio Wybrany, ale Ja pragnę, aby ci grzesznicy ani Papieża, ani Mnie Jezusa powtórnie nie Krzyżowali. 
Tak dużo czasu upłynęło od jego śmierci a wrogowie na rozkaz lucyfera odwdzięczyli się Świętemu Papieżowi nienawiścią. Dlaczego wasi hierarchowie nie wypowiadają się w Papieża obronie – Władza kościelna powinna „grzmieć” w kościołach na tych faryzeuszy bezbożnych i w internacie, żeby wrogowie wiedzieli dlaczego o jego dobrych czynach i słowach zapomnieli. Ci ludzie, którzy oskarżają  – przyszłość wieczną w okrutnym piekle mają. Informujcie tych demonicznych grzeszników, że z miłości ich napominacie, bo nikomu piekła wiecznego nie życzycie. Nam w Niebie jest bardzo przykro tych okrutnych i bezzasadnych plotek słuchać, ale cóż – lucyfer się cieszy, że zdrajcy chcieli go posłuchać. 
A wy ukochani Polacy – módlcie się o nawrócenie wszystkich grzeszników a szczególnie krytykujących Osoby Święte w Niebie, bo tacy jak oni grzesznicy są okrutnie cierpiący w piekle wiecznie.  Mój Narodzie Polski Katolicki módl się, broń godności Papieża oraz Patriotów Polskich i nie ustawaj w gorliwej modlitwie. Ci najemnicy medialni są przez całe piekło namawiani a powinni wiedzieć, że w piekle nie będą sobie siedzieć, bo lucyfer jest nienawiścią a krytykowane osoby Święte już za życia były bezgrzeszne. Podpowiadam – módlcie się osobiście i w grupach, na Mszach Świętych, Litaniami, Koronkami i na Różańcach a nie bójcie się pachołków lucyfera w lucyferycznych kagańcach. 
  Błogosławię was Moi kochani Polacy i Obcokrajowcy – Papieża Polaka broniący i na Pokój oczekujący.   Jezus Chrystus Pan nad pany, Przyjaciel dla przyjaciół i Król Polski wyczekiwany”.
               —————————–——————————————————————————————————–
Bóg sam obroni świętość Jana Pawła II – ks. Sławomir Kostrzewa
https://www.youtube.com/watch?v=4sACZhOSYmA
                       Szczecińskie świętowanie kanonizacji Papieża Jana Pawła II | Kościół Szczecińsko-kamieński
 
        PAPIEŻ JAN PAWEŁ II
        „Moi drodzy Rodacy – cieszę się w Niebie z waszej katolickiej i patriotycznej postawy i unikajcie
tej demonicznej, medialnej wrzawy. Przecież wiecie, że DOBRO wraca, ale i „zło” wraca a każdy, który  powoduje i rozsławia plotki i kłamstwa swoją duszę zatraca. Obecnie Moi ukochani Rodacy dużo cierpicie, bo nie tylko za tych oskarżających, gdyż jest coraz więcej tematów do odpokutowania –  prześcigajcie się w dobrego Imienia Mojego monitorowania. Bardzo jestem rad z obecnej obrony waszej, gdyż w Mszach Świętych uczestniczę a Duch Święty wasze zasługi zlicza i pomagam wam wszystkim patrząc na wasze oblicza. Proszę was ukochani Ordynariusze i Biskupi w Episkopacie oraz kapłanów wszystkich, abyście posłuchali waszego Zbawiciela i uznali Boga Jezusa Chrystusa KRÓLEM POLSKI a wtedy wszystko „zło” ustanie, bo KRÓL serca wszystkim zamieni na Miłosierne a Pokój i Zgoda na zawsze nastanie. Ja nie mogłem tego pięknego AKTU uczynić gdyż pytałem MARYJĘ Królowę naszą, która mówiła do Mnie i kierowała moim życiem i JEJ słuchałem od momentu strzału do mnie. Bardzo Was proszę – uznajcie w rodzinach, parafiach, diecezjach i w całej Polsce naszego Zbawiciela KRÓLEM POLSKI, bo za to piękne Dzieło BÓG WSZECHMOGĄCY – Pokojem, Zgodą i Wolnością wam odpowie. My w Niebie płaczemy razem z Maryją – Mamą naszą, że Polska i Świat pędzą na zatracenie zamiast modlić się o posłuszeństwo Bogu Ojcu i Boga Wszechmogącego w Trójcy Przenajświętszej Uwielbianie. Błogosławię was Kochani Polacy ale i Obcokrajowcy, którzy nie chcecie ginąć w wojnie, ani zatruci szczepionkami i robalami, bo MY jesteśmy z wami. Pragniemy, aby Polska i Świat mogły istnieć, żyć szczęśliwie na pięknej Planecie Ziemi razem z Nami. Amen. Papież Jan Paweł II zatroskany.
                                                        ——————————————-
                          Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – 11.03.23 r.
„Karol Wojtyła – nasz Papież” 100-lecie urodzin Jana Pawła II – biografia filmowa
https://www.youtube.com/watch?v=HHOX03Pmd5s
Ja bym z takim Papieżem nie wytrzymał (film dokumentalny o świętym papieżu Janie Pawle II)
https://www.youtube.com/watch?v=2luPuThCeSY
ZAPADA ZMROK – OSTATNIE POŻEGNANIE JANA PAWŁA II Z OJCZYZNĄ
https://www.youtube.com/watch?v=ayZdAleUwpM