Bardzo ważne, przekaż innym 
Drodzy Wierni.
Kierując się troską o lud Boży, jako Pasterz pragnący dobra, chciałbym Was prosić, abyśmy nie uczestniczyli we wtorkowym spotkaniu w Warszawie z Prezydentem USA.
Zachęcam, abyśmy ten czas spędzili na Adoracji Najświętszego Sakramentu, na spotkaniu z żywym Jezusem. Wiemy, jak Jezus nas bardzo o to prosi w kierowanych orędziach, abyśmy modlili się w intencji Rządzących Państwami. Uczyńmy to w tym czasie, gdy będzie dokonywało się owe spotkanie. Tylko modlitwą możemy wyprosić pokój i ochronę dla naszego narodu.
Z serca Was błogosławię, prosząc, abyśmy zaufali kierowanej prośbie.
O. Łukasz +++
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „SŁOWO 00 OTCA ŁUKASZA Drodzy Wierni. Kierując się troską o lud Boży, jako Pasterz pragnący dobra, chciałbym Was prosić, abyśmy nie uczestniczyli we wtorkowym spotkaniu w Warszawie z Prezydentem USA. Zachęcam, abyśmy ten czas spędzili na Adoracji Najświętszego Sakramentu, na spotkaniu z żywym Jezusem. Wiemy, jak Jezus nas bardzo o to prosi w kierowanych orędziach, abyśmy modlili się w intencji RzÄdzÄ…cych Państwami. Uczyńmy to w tym czasie, gdy będzie dokonywało się owe spotkanie. Tylko modlitwą możemy wyprosić pokój ochronę dla naszego narodu. z serca Was błogosławię, prosząc, abyśmy zaufali kierowanej proÅbie. .Łukasz +++ Łukasz modlitwa uzdrowienie uwolnienie”