Rekolekcje z Ojcem Jamesem Manjackalem Warszawa 24-26 września 2021 r  
„Idźcie i nauczajcie wszystkie narody”. (Mt 28,19)
Te słowa  Pana Jezusa  to  zachęta abyśmy byli   Jego  apostołami . Szczególnie w tym czasie potrzebujemy Jego Mocy , aby iść i odważnie  świadczyć , że Jezus Chrystus jest  Naszym  Jedynym Panem!

Szczegóły i rejestracja:
https://badzdobrejmysli.pl/rekolekcje-z-o-manjackalem

 

Ojciec James przyjeżdża do Polski  po dwuletniej przerwie i nie jest to przypadek, że w tych okolicznościach wybiera  właśnie nasz kraj , aby głosić Słowo Boże .To być może niepowtarzalna okazja , aby przeżyć rekolekcje z ojcem Manjackalem ! Nie ulegajmy lękowi i zniechęceniu !
My jako organizatorzy postaramy  się zrobić co w naszej mocy , aby to spotkanie odbyło się !

Zaproś przyjaciół i bliskich na rekolekcje z ojcem Jamesem !
Prosimy o gorącą modlitwę !

Wszystko w Rękach Boga !
      i

 
Ewuniu pozwalam sobie na przesłanie prosby o wsparcie i modlitwe w intencji dzieł Fundacji Bądźcie jak dzieci.
Od wiele lat posługuję w różnych mniejszych i większych dziełach na rzecz Kościoła Katolickiego.
To tak naprawdę nie tylko posługa ale też moja przemiana.
Obecnie od roku jestem zaangażowana w nowe dzieło Boże jest nim Fundacja Bądźcie jak dzieci.
Fundacja powstała w trudnym okresie covidu.
Misją Fundacji jest projektowanie i produkcja zabawek Świętych Patronów dzieci oraz wydawanie książek o każdym z nich.
oraz docieranie z nadzieją  i wiara poprzez te zabawki do dzieci samotnych w domach dziecka, w domach Samotnej matki, chorych, przebywających w szpitalach oraz pomoc finansowa dla samotnych rodziców dzieci.
Obecnie Fundacja ma już gotowy projekt pierwszej przytulanki Świętego Michała Archanioła ( nazywamy je Świętulankami  od Świętych przytulenia).
Jak możecie pomóc:
1/możecie modlić się w intencji dzieł Fundacji bysmy wypełniali wolą Bożą,
2/możecie nas polubić na fb @badzciejakdzieci  – dla tych, którzy mają swoje konto na fb  – like są bardzo ważne dla różnych akcji tam organizowanych
3/możecie przesłać tego maila dalej, żeby informacja o Świętulankach i dziełach Fundacji szła w świat
4/możecie je zakupić w przedsprzedaży – zdjęcie w załączniku do tego maila ( w wersji białej dostępne są w limitowanej wielkości tylko 50 sztuk )
dostępne są na stronie:
www.wyjatkowezabawki.com
Dla was specjalny RABAT 10% od ceny na stronie po wpisaniu ECHO.
Środki ze sprzedaży w całości posłużą na na wydanie książki dla dzieci o św. Michale Archaniele, która napisała niszka Anna ze Wspólnot Jerozolimskich z Mont Saint Michel we Francji miejsca objawień Św. Michała Archanioła.
5/możecie przekazać środki finansowe czy to w ramach zbiórek, które będziemy organizowali czy bezpośrednio na konto Fundacji wtedy istnieje możliwość odliczenia podatku.
Nasza strona Fundacji www.bjd.org.pl
Strona pierwszej zrzutki – https://zrzutka.pl/z/badzciejakdzieci – zbieramy na nagrody i zorganizoanie konkursu o Archaniołach w ramach V Ogólnopolskiego Spotkania dla  Dzieci w Niepokalanowie 11.09.2021 roku. W ramach konkursów o Archaniołach nagroda główna to Śiętulanka Michałą Archanioła – przekażemy 10 takich zabawek. Reszta dzieci otrzyma nagrody pocieszenia i min.  na nie zbieramy pieniądze. Każda wasza wpłata nawet 1 zł przybliża nas do celu.
6/ poszukujemy wolontariuszy – realizujemy projekt ZAWSZE JEST NADZIEJA i pozyskaliśmy na to środki i kilkaset Świętulanek trafi do dzieci w całej Polsce.
Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc nam nawiązać kontakty z placówkami lub je zna lub zna dzieci chore, którym otucha duchowa by się przydała to piszcie do mnie
bjd.fundacja@gmail.comJak widzicie możecie nam pomóc na wiele sposobów. Ja proszę Boga  by On jako Pan żniwa wyprawił robotników na żniwo swoje, bo żniwo wprawdzie wielkie ale robotników mało.

O dziełach Fundacji możecie przeczytać jak znajdziecie czas https://www.bjd.org.pl – mamy min. błogosławienstwo duszpasterskie papieża Franciszka.i biskupa miejsca kardynała Kazimierza Nycz.
i posłuchać rozmowy ze mną dla Redakcji Któż jak Bóg na stronie https://youtu.be/_mJOgFg6ebI

Przed nami kolejne projekty Świętulanek kolejnych Archaniołów i Anioła Stróża i Św. Faustyny. Chcemy je w tym roku sfinalizować

Za przeczytanie maila, jego udostępnienie i każdą pomoc jaką nam przekażecie serdeczne Bóg zapłać. Niech Bóg wam błogosławi i chroni.
Pozdrawiam serdecznie – Olga Dusza –

Od: Olga Rekolekcje <rekolekcjeinfo@gmail.com>