MÓDLMY SIĘ, ABY KAŻDY KAPŁAN DOZNAŁ PIĘKNEJ ŁASKI ROZMOWY z PANEM BOGIEM 
i MARYJA – MATKĄ i KRÓLOWĄ KAPŁANÓW.

 

M E G A ❗❗❗️ 🔥👉ks. Dominik opowiada Młodzieży o spotkaniu z MARYJĄ!!!
ks. Dominik Chmielewski

 

X.Klemens Litwin jak Braci i Siostry przyjął nas i wyłożył ważne kulisy duszpasterstwa w Węgorzewie – YouTube https://www.youtube.com/watch?v=BzS3ozgX58I&feature=share&fbclid=IwAR11wB_qcrP9fZLMZHLsfQlb3aI-zEXdQcsdq_qAx2Y-WzlNSRy6ty3B2X0

Niedzielski nie jest lekarzem i nie zna się na medycynie – natomiast jest ekonomistą i już liczy kasę za te szczepionki oraz liczy kasę za leczenie po szczepionkach i za trumny.
Niedzielski chce „WYSZCZEPIĆ” Polaków, żeby…
wprowadzić nowy lockdown?! 
Komentarz PCh24
Po co innowiercom Komunia Święta – dlaczego podchodzą i dlaczego do kościoła katolickiego przychodzą? Dlaczego kardynał nie wytłumaczy ogólnych zasad uczestnictwa we Mszy Świętej?

USA: homoseksualistka i protestantka otrzymała Komunię św. podczas mszy sprawowanej przez kard. Cupicha

Burmistrz Chicago Lori Lightfoot, żyjąca w związku z inną kobietą otrzymała Komunię św. podczas Mszy sprawowanej w kościele św. Rity przez kardynała Blase’a Cupicha.

Msza Święta sprawowana była w intencji duszy zamordowanej oficer policji, Elii French. W uroczystości pogrzebowych uczestniczyło wielu przedstawicieli chicagowskiej policji oraz prominentne postaci życia politycznego. Jedną z nich była burmistrz miasta, Lori Lightfoot, która – jak zauważyły kamery – jako jedna z pierwszych przyjęła Najświętszy Sakrament na dłoń. Wszystko odbyło się w obecności metropolity Chicago, kard. Balse’a Cupicha.

Nie byłoby w tym fakcie nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że Lightfoot jest zadeklarowaną homoseksualistką żyjącą w związku z inną kobietą. Co więcej, burmistrz Chicago nie jest nawet katoliczką, ale członkiem tzw. afrykańskiego kościoła metodystów (AME Zion Church). Natomiast jej poglądy dalekie są nawet od protestanckiego konserwatyzmu.

Fakt udzielenia Komunii Świętej burmistrzowi Chicago wywołał zgorszenie wśród części wiernych. Liczne komentarze wskazują, że kard. Cupich dopuścił się rażącego lekceważenia nie tylko Najświętszego Sakramentu, ale duszy samej Lightfoot, sankcjonując jej grzeszny tryb życia i narażając ją tym samym na niebezpieczeństwo wiecznego potępienia. Metropolita Chicago nie skomentował sprawy.

Kard. Blase Cupich należy do grona osobistych doradców papieża Franciszka, mianowany przez niego arcybiskupem Chicago i kardynałem oraz członkiem Kongregacji ds. Biskupów i Kongregacji ds. Edukacji Katolickiej. W ostatnim czasie dał się poznać jako orędownik obowiązkowych szczepień – odrzucił możliwość powoływania się na klauzulę sumienia w odmowie szczepień księży na terenie swojej diecezji – oraz sympatyk polityki Joe Bidena. Był jednym z głównych oponentów inicjatywy amerykańskich biskupów, podkreślającej niemożność udzielania Komunii św. otwarcie pro-aborcyjnym politykom.

https://pch24.pl/usa-homoseksualistka-i-protestantka-otrzymala-komunie-sw-podczas-mszy-sprawowanej-przez-kard-cupicha/