APEL do wszystkich Członków Rządu, Posłów i Senatorów i innych osób publicznych, które nie chciałyby, aby ich dzieci i wnuki, kiedykolwiek były na miejscu bezbronnych, przerażonych dzieci z Domów Dziecka, które bez wymaganej zgody sądu są wykorzystywane, jak darmowe króliki doświadczalne w eksperymencie medycznym (genowym) Big Pharma, na podstawie Decyzji Grzegorza Cessaka, wydanej bez pozytywnej opinii Komisji Bioetycznej. Apel ten powinien dotrzeć do jak największej liczby Posłów, którzy będą głosować nad przyjęciem ustawy – druk 1449, a którzy nie maja pojęcia, w jakim kierunku zmierza nasz kraj i tylko posłusznie, pod presją głosują
W przypadku przyjęcia tej niekonstytucyjnej ustawy (druk 1449), agresja w ludziach, w sytuacji bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia, zwłaszcza ich dzieci i wnuków, będzie nie do opanowania. Posłowie powinni jak najszybciej złożyć do TK wniosek o stwierdzenie sprzeczności z Konstytucją ustawy cowidowej z 03.2020 r. oraz ustawy samarytanin +, na podstawie których, po zakończeniu eksperymentu medycznego i wprowadzeniu obowiązku, a de facto przymusu szczepień, wszyscy Polacy, nawet obecni wykonawcy nazistowskiego planu masowego ludobójstwa, będą likwidowani z użyciem broni biologicznej, której składu w Polsce nikt nie pozwolił zbadać, a o jej toksyczności świadczą liczne nopy, ze zgonami włącznie.
Członkowie Rządu, Posłowie, Senatorowie i inne osoby publiczne, czy jesteście świadomi tego, że podczas eksperymentu medycznego, tzw. „szczepionki” ze względów statystycznych (uzyskania jak największej liczby zarejestrowanych badanych), nie zawierają identyfikatora, który umożliwia potwierdzenie, czy dana osoba jest zaszczepiona, czy nie i można kombinować, tj. można sobie kupić zaświadczenie o zaszczepieniu z kodem QR, bez faktycznego zaszczepienia, lub zaszczepienia się tylko witaminami, np. witaminą B12. Po zakończeniu eksperymentu genowego i wprowadzeniu przymusu szczepień kombinowanie z kupowaniem zaświadczeń z kodem QR skończy się, a zalegalizowane „szczepionki będą już zawierały, świecące w promieniach UV identyfikatory (powszechnie nazywane lucyferazą) i co więcej, będą jeszcze bardziej toksyczne niż dotychczas. Producenci, którzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakość „szczepionek”, doskonale wiedzą, że po ich zalegalizowaniu i uzyskaniu certyfikatu, w żadnym kraju nikt nie będzie miał już możliwości badania składu tych szczepionek, a wtedy po zwiększeniu ich toksyczności, zacznie się ludobójstwo na światową skalę. Ludzie będą masowo wywożeni do izolatoriów, przy których są wybudowane krematoria do palenia ciał. Posłowie i Senatorowie, którzy tylko podnoszą rękę do góry i naciskają przycisk, powinni zostać jak najszybciej oświeceni, że po wykonaniu przez nich zadania destabilizacji prawnej i gospodarczej państwa, również ich i ich najbliższych nie ominie ten przerażający scenariusz, opracowany w najdrobniejszych szczegółach, przez potomków nazistów / eugeników / satanistów, z Klausem S. i Billem G. na czele. Plan ten zakłada depopulację 7 miliardów ludzi (wyznawców innej religii), z użyciem broni biologicznej, z jednoczesnym przejmowaniem majątków zlikwidowanych oraz zarabianiem miliardów dolarów na sprzedaży testów i tzw. „szczepionek”…
Najwyższa pora, aby wszyscy śpiący obywatele RP obudzili się z tego
hipnotycznego snu i uratowali to, co jeszcze z naszego kraju zostało.”
SPRAWIEDLIWY
Komentarz na wp.pl

 

Dlaczego Rządowi i Episkopatowi zależy na wyszczepieniu i wytruciu Polaków oraz polskich kapłanów? Przecież gdy wejdą islamiści bezbożni do Polski bez przezkód, to i Żydzi i biskupi wyginą, bo wszyscy są u islamistów jednacy – nie według ich bezbożnej wiary. Poza tym oni się będą okrutnie się mścić na Polakach za to że kiedyś przegrali a sposobów mordowania katolików mają mnóstwo – diabeł pomoże.

 

Ks.S.Koczwara – „Fatima musi ustąpić Najświętszej Matce pierwszeństwa”

https://www.youtube.com/watch?v=xm2GPjGZAa4

POLSKA ZIEMIA I JEJ BOGACTWA PODOBAJĄ SIĘ OBCOKRAJOWCOM ATAKUJĄCYM NASZĄ OJCZYZNĘ    A GŁUPI POLACY NADAL GŁOSUJĄ NA ZDRADZIECKI „PiS”, KTÓRY CHCE SIĘ WZBOGACIĆ NA UCZCIWYCH KATOLIKACH POLSKICH. DLATEGO EPISKOPAT NIE CHCE ABY BÓG KRÓLOWAŁ, BO NIE POZWOLI IM KRAŚĆ. BÓG JEST MIŁOŚCIĄ I WSZYSTKICH OBDARZY SPRAWIEDLIWIE BOŻYMI ŁASKAMI I NIE BĘDZIECIE GRZESZYĆ A WSZYSTKO BĘDZIECIE MIELI OD BOGA JEZUSA KRÓLA POLSKI.

 

PILNE! Pierwsze „obozy dla chorych” na C-19 w Polsce?

Polityk UJAWNIA szokujące fakty! S i R!