Miasto bez ideologii!

Wyślij swój apel do Jacka Majchrowskiego o wycofanie patronatu dla marszu LGBT!

Szanowna Pani

Jesteśmy świadkami bezprecedensowego wydarzenia… Niestety, jest to zdarzenie, które w bardzo mocny sposób uderza w katolików, konserwatystów i wszystkich, którzy cenią sobie prawe wartości w życiu społecznym.

Mamy świadomość, że Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa, od zawsze związany był z lewicą. Faktem jest też, że od kilku lat coraz wyraźniej widać jego przychylność wobec postulatów politycznych ruchu LGBT. Dotąd jednak poparcie ograniczało się wyłącznie do słów. Teraz niestety zdecydował się na postawienie kolejnego kroku.

Niestety, Jacek Majchrowski, dotychczas uchodzący za zdystansowanego od radykalnych ideologii samorządowca, udzielił honorowego patronatu krakowskiej paradzie równości.

Kliknij tutaj i wyślij swój protest o wycofanie patronatu przez Jacka Majchrowskiego!

Wyznawcy doktryny homoseksualizmu politycznego chcą swój marsz pod Wawelem zorganizować 14 sierpnia – w przeddzień wielkiego święta maryjnego oraz narodowego.

Tymczasem ostatnie lata pokazały, że po paradach równości spodziewać można się wszystkiego – z drwinami z Pana Boga oraz Najświętszej Maryi Panny i profanacjami katolickich świętości włącznie – tylko nie równości dla katolików, zaś owe skandaliczne procedery stają się nie tylko coraz częstsze, ale i przybierają na radykalizmie.

Prezydent miasta, tak jak każdy samorządowiec, powinien być bezstronny i winien kierować się interesem większości. Tę stanowią katolicy i patrioci, którzy podczas każdego marszu są obrażani, a ich świętości są opluwane.

Dołącz do tego pilnego apelu i domagaj się razem z nami wycofania patronatu nad marszem!

Mimo przeszłości w SLD, Majchrowski jako prezydent Krakowa nie widział problemu w uczestnictwie w Mszach Świętych i koncertach organizowanych w kościołach. W swoich pracach historycznych, w których zajmował się m.in. ruchami prawicowymi II RP, dawał przykłady naukowej bezstronności.

Właśnie dlatego jesteśmy oburzeni decyzją prezydenta Królewskiego Miasta i w związku z tym domagamy się od niego wycofania swojego patronatu nad wydarzeniem hałaśliwej i perwersyjnej mniejszości, obrażającej uczucia i poczucie dobrego smaku u większości mieszkańców miasta, którego jest gospodarzem.

Miasto bez ideologii – wyślij swój protest do Jacka Majchrowskiego!

Szanowna Pani

O tym szokującym pomyśle próżno usłyszeć w mainstreamowych mediach. Bez większego echa przeszedł on również przez inne media niezależne, prawicowe i katolickie.

Dlatego właśnie musimy pilnie interweniować, aby jak największa liczba krakowian i Polaków mogła zaapelować do prezydenta Majchrowskiego o wycofanie jego honorowego patronatu.

W związku z tym prosimy o wsparcie naszej inicjatywy dobrowolnym datkiem w wysokości 35 zł, 60 zł, a jeśli to możliwe nawet 90 zł.

Wspieram inicjatywę Miasta bez ideologii!

Całość przeznaczymy na kampanię w mediach społecznościowych, dzięki czemu nagłośnimy ten problem i zwrócimy na niego uwagę mieszkańców Królewskiego Miasta i wszystkich naszych rodaków.

Nie możemy pozwolić na to, aby hałaśliwa i perwersyjna mniejszość, która obraża uczucia religijne większości obywateli królewskiego i papieskiego miasta, maszerowała pod patronatem gospodarza i zarządcy Krakowa.

Wymuszenie odwołania honorowej pieczy będzie również impulsem dla burmistrzów i prezydentów innych miast, którzy rokrocznie proszeni są o wspieranie wyuzdanych inicjatyw. Jeśli tylko uda nam się osiągnąć zamierzony cel, przykład dawnej stolicy Polski będzie mógł być dla nich potężnym oparciem!

Jeszcze raz dziękujemy za Pani wsparcie i powierzamy się Pani modlitwom.

Z pozdrowieniami,
Zespół Miasta bez ideologii.

 

Wesprzyj promocję naszego protestu!

WSPIERAM