Panie Jezu nie ustają krytyki Twojego Cudownego Wizerunku Chrystusa KRÓLA POLSKI i nawet ma odwagę wyśmiewać ks.  Piotr Natanek oraz pielgrzymów.

 

                                                            PAN JEZUS

 

 „Zachowanie księdza Piotra Natanka i innych krzykaczy jest wulgarne, demoniczne i na wskroś cyniczne. Każdy wie, a szczególnie ksiądz Natanek, że Anioł Stróż zapisuje w Księdze Życia – myśli, słowa, czyny i zachowanie, a ty nie możesz rządzić ludźmi i zabraniać im iść Moimi drogami nawet w tych płaszczach czerwonych z Moimi uwagami. Zacznij od siebie naprawiać świat i nie bądź dyktatorem, a raczej Mojego Miłosierdzia wzorem. Już dość mam twoich krzyków i niekulturalnych wybryków. Musisz wiedzieć, że po każdym twoim występie w ludzkich głowach rodzą się dobre i złe myśli a niepotrzebnie. Dlatego przez wasze biczowanie dziecko Oliwier widziało Moje szaty brudne i porwane. Dlaczego obrażasz Mnie w tym Obrazie Chrystusa Króla Polski oraz ludzi kochających i niosących Mnie dookoła Polski? Nikt nie krytykuje ciebie, gdy jeździsz ze swoim Obrazem Króla Wszechświata po Polsce i po świecie, chociaż pozbawiłeś Mnie władzy na Ziemskiej Planecie. Jesteś doktorem, a nie wiesz, że do nałożenia Królewskiej Korony jest Tiara papieska trójstopniowa wzorem? Dlatego nie wytykaj błędów, bo jeździsz po świecie i poniżasz Mnie publicznie. Niech każdy zajmie się swoją Misją i niech robi to, do czego jest powołany a Ja przez ciebie już tak dużo lat Jestem bez władzy na Ziemi reklamowany. Powiadam – cieszcie się, że jest więcej Grup z Figurami i Obrazami Moimi Królewskimi a nie macie prawa drwić z żadnych, bo nie pytacie Mnie nigdy.

 

                          JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI”.

                          ——————————————————–

        Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – 19.07.21 r.

 

Ludzie także drwią z właściwych słów „Koronki do Miłosierdzia Bożego”, ale gdyby kochali Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego, to by nigdy nie nazwali Boga – Ty, On, Jemu, Jego – a przecież Zbawiciela swego. Masoneria pozmieniała nawet w Mszy Św. słowa i gdy słucham lektora czytającego Pismo Święte – lekcje „On, Jemu, Jego” czy nawet kapłan – celebrans, to ja nie mogę tego poniżania Pana Boga słuchać i po cichu dopowiadam – Pana Boga, Pana Jezusa, Panie Jezu Chryste zamiast „Baranku Boży”. W Litaniach też poprawiam na Panie Jezu Chryste ” – jak najwięcej trzeba używać IMIENIA PANA JEZUSA, bo na Sądzie staniecie i jak Bogu powiecie też – „Ty”?  Każdy „pan” ma swoje imię, a ja nie będę się domyślała, bo lubię słuchać konkretnie o jakiego PANA chodzi.