Panie Jezu pytają Rodacy, czy w Partii KONFEDERACJI są ludzie pochodzenia Izraelskiego?

                                                          PAN JEZUS.

 „Dzieci – Naród Żydowski ma przekazywane przez faryzeuszów i bezbożne osoby rządzące, że oni są przeznaczeni do panowania nad światem. Oni nie słuchają Boga Wszechmogącego, bo przecież w pewnym okresie zdradzili Boga Ojca i odeszli od Niego, a poszli do niewoli na własne żądanie, co okazało się dla nich tam życie straszne. Bóg Ojciec zlitował się jednak nad nimi, gdyż narzekali i bardzo prosili, lecz Boga Ojca Wszechmogącego nie docenili, buntowali się, nieustannie grzeszyli i przeciw Bogu byli. Gdy Bóg Ojciec Wszechmogący zesłał Mnie na Ziemię, to oni przez cały czas Mnie nienawidzili aż zabili. Oni nie rozumieli co znaczy „Naród Wybrany” i nieustannie dla Moich wyznawców Chrześcijan przygotowywali demoniczne szykany. Żydzi byli pewni, że to oni muszą rządzić światem lecz bez Boga Wszechmogącego i nie umieli nawet żyć w zgodzie ze swoim bratem. To wszystko trwa do dziś i dlatego w każdej Partii są ukryci podstępni Żydzi. Nie mówię o wszystkich, że są źli, ale szczególnie faryzeusze dążyli do pełnienia obowiązków politycznych, bo u nich łączy ich bezbożna religia z polityką a to jest jedno draństwo i łgarstwo. Oczywiście, że są ukryci Żydzi w KONFEDERACJI, bo już poznali, gdy było głosowanie na przedstawiciela Konfederacji na Prezydenta Polski i pomieszali i okrutnie się zachowali. Bóg Ojciec wybrał na Prezydenta Polski Grzegorza Brauna i tak miało być, ale lucyfer namówił Dziambora, aby przyjął kulturalną rolę „potwora” i namówił do zgubnego głosowania na Krzysztofa Bosaka. Ja nie mówię źle o Bosaku, lecz on nie był kandydatem do finału. Dlatego omadlajcie KONFEDERACJĘ, gdyż jak widzicie tylko ta Partia ma patriotyczne racje, a gdy zwycięży Grzegorz Braun, to Polacy będą zbierać Pokojowe owacje. Oczywiście dużo wrogów mają Polacy nawet wśród księży, a szczególnie wśród Redemptorystów, a ich przełożony – Tadeusz Rydzyk Bożej Prawdy unika. Nigdy Mnie ani Maryi Królowej waszej o nic nie pytał, a tematu „Grzegorz Braun” zawsze unikał i nadal unika. Macie zdrajców Narodowych wśród „swoich” i przykro Mnie o tym mówić. „KTÓŻ jak BÓG” – nie powie Rydzyk, bo to on narzuca Mnie Bogu Jezusowi swoją wolę i nadal wybiera dla was lucyferyczną niewolę. 

      Módlcie się Polacy o każdego członka KONFEDERACJI, aby odszedł sam ich członek o innej nacji. Błogosławię was Polacy zagubieni, oszukiwani, przez Żydów z „błotem mieszani” i ze stanowisk patriotycznych strącani. 

      Niestety dużo jest obcokrajowców w Episkopacie i dlatego Jezusa Chrystusa

KRÓLEM POLSKI uznanego jeszcze nie macie. A przecież Jezus Chrystus jest Miłością i wszystko wszystkim przebaczy i nikt nie będzie potępiony, bo Ja pragnę POKOJU w Polsce i na Świecie – aby życie kwitło na pięknej Bożej Planecie. Jezus Chrystus – Bóg – Przyjaciel – Zbawiciel – Uzdrowiciel – Darczyńca nowego pięknego życia i KRÓL – Ziemi Odnowiciel”. 

                                        ——————————

    Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – 17.07.21 r. 

I tak Naród Żydowski osiedlił się między innymi Narodami na całym świecie i głoszą swoje pretensje, a przy każdej okazji wyśmiewają Polaków wszędzie. W USA jest najwięcej Żydów i do momentu wyboru na Papieża Polaka Karola Wojtyły to Polacy byli bardzo prześladowani wszędzie a dzieci polskie bały się mówić po polsku, bo były przedrzeźniane za Prawdę i miłość do Pana Jezusa oczywiście. Przecież Polacy nigdy z nikogo nie drwili bo nawet pomysłowi Żydzi z Polakami się żenili a Żydówki za mąż za Polaków wychodziły. Przykład: Kaczyńscy urodzeni z matki Żydówki a ojca Polaka, który znał zdolności „polityczne i oszukańcze” żydowskie i podczas umierania zakazał synom do władzy politycznej sięgania. Jednak pycha Żydowska na stołki prezydenta i premiera Kaczyńskich zaprowadziła i niestety dla Polski szkodziła i nadal szkodzi, bo Lech sprowadził wrogą Organizację Lożę Żydowską „B.nai B.rith” przeciwko Polsce pracującą. Kaczyńscy tylko udawali katolików, bo gdy matka jest Żydówka, to dzieci też są Żydami i po żydowsku i w religii Mojżeszowej wychowywani.

                                     Modlitwa za Polskę na Pomysły - Zszywka.pl
Modlitwa za Ojczyznę jezuity ks. Piotra Skargi z 1612r
Boże, Rządco i Panie narodów,
z ręki i karności Twojej racz nas nie wypuszczać,
a za przyczyną Najświętszej Panny, Królowej naszej,
błogosław Ojczyźnie naszej, by Tobie zawsze wierna,
chwałę przynosiła Imieniowi Twemu
a syny swe wiodła ku szczęśliwości.
Wszechmogący wieczny Boże,
spuść nam szeroką i głęboką miłość ku braciom
i najmilszej Matce, Ojczyźnie naszej,
byśmy jej i ludowi Twemu,
swoich pożytków zapomniawszy,
mogli służyć uczciwie.
Ześlij Ducha Świętego na sługi Twoje,
rządy kraju naszego sprawujące,
by wedle woli Twojej ludem sobie powierzonym
mądrze i sprawiedliwie zdołali kierować.
Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen

 

Żeby Polska była polska – POLSKIE DZIECKO DO WAS WOŁA 

 

Ojczyzno ma tyle razy we krwi skąpana