Modlitwa.
                 Panie Jezu Chryste Królu nasz i całego świata – zmiłuj się nad Twym wiernym ludem,    
           który pragnie Cię wywyższać każdego dnia, który pragnie Cię widzieć Królem Wiecznej Chwały,
                   Królem Człowiekiem, Królem Bogiem Wszechmogącym, Królem Życia i Śmierci.
             Wysławiamy Cię, cześć Ci oddajemy jako Królowi Polski i Wszechświata i kochamy Cię.
            Przemień serca wszystkich ludzi, aby panował w nich pokój i szacunek do wszystkiego
              co stworzyłeś – tak nam dopomóż Bóg po wszystkie czasy na wieki wieczne. Amen.
 
     Moi kochani wierni katolicy pragnę, aby Moje Wizerunki Królewskie mogły być cały czas zamieszczone na naszej Stronie Internetowej APOKALIPSA CHRYSTUSA KRÓLA widoczne dla wszystkich, gdyż Moje stałe chwalebne miejsce jest w Sanktuarium Najświętszego Serca Jezusa Króla w Chojnie– skąd Króluję na całą Polskę.
 
HASŁO DLA POLSKI:  BÓG – RODZINA – OJCZYZNA.
                    Polsce nie jest potrzebny honor, bo z honorem była mnóstwo lat w niewoli. 
   Polsce naszej Katolickiej Ojczyźnie potrzebna jest RODZINA, którą cały czas niszczą nasi wrogowie.
 

                       Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla w Chojnie

12 czerwca 2021 r. kościół został podniesiony do rangi Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa Chrystusa Króla. To jedyne takie Sanktuarium w Polsce. Uroczystości przewodniczył metropolita szczecińsko-kamieński ks. Abp Andrzej Dzięga. W jej trakcie zaprezentowano i poświęcono również obrazy Jezusa Miłosiernego i Chrystusa Króla Polski. Ten ostatni został podarowany w 2011 r. przez amerykańską Polonię z Chicago. Trafił wówczas na Jasną Górę, a w marcu 2021 r. przekazano go do Chojny. „Przyszedł z amerykańskiej ziemi ale od polskich serc i przez Częstochowę, przez Jasną Górę, gdzie w ukryciu przez pełnych 9 lat, jak w tajemnicy pod Sercem Niepokalanym, oczekiwał, omodlony, wytęskniony” – mówił ksiądz Arcybiskup.    

W niedzielę 9 października 2022 r. w Chojeńskim Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa Chrystusa Króla odbyła się uroczysta Msza św. z zawierzeniem Narodu Polskiego Królowej Korony Polskiej oraz poświęceniem nowego ołtarza Matki Bożej Królowej Polski oraz obrazów znajdujących się w nim tj. MB Królowej Korony Polskiej i MB Nieustającej Pomocy. Eucharystii przewodniczył ks. Abp Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński. Wydarzenie to poprzedzone było czterodniowymi rekolekcjami wprowadzającymi, które poprowadził Ks. Marek Bąk.

         

Pod Twoją obronę uciekamy się nasza Boża Rodzicielko i ukochana Królowo Polski – naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawić, Panno Chwalebna i Błogosławiona. O Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza z Synem Swoim nas pojednaj Synowi Swojemu nas polecaj, Swojemu Synowi nas oddawaj. Amen.