POLITYKA POLSKA I ŚWIATOWA.

BÓG WSZECHMOGĄCY JEST WŁAŚCICIELEM CAŁEGO WSZECHŚWIATA POLITYCZNEGO I RELIGJNEGO – ŻADNA POLITYKA BEZ BOGA NIE JEST ŁATWA DO REALIZOWANIA. BÓG JEST POCZĄTKIEM I KOŃCEM A W ŚRODKU ŻYCIA GRZESZNICY PRZEKONUJĄ SIĘ O SWOJEJ RACJI A CZĘSTO WOJNAMI I ATAKAMI.

Pan Bóg czeka na współpracę z ludźmi a wtedy nie byłoby wojen ani kataklizmów, bo tylko Pan Bóg jest naszym Sprawiedliwym i Wiernym Przyjacielem. Pan Bóg oczekuje na współpracę ze swoimi Apostołami

ale oni nie chcą, bo uważają się bardziej ważnymi ale są atakowani ludżmi i decyzjami demonicznymi. 

 

Piskorski i Plk MacGregor (USA)_REFLEKSJE

 

Jestem bardzo zadowolony, że Polacy mieli możliwości słyszeć Płk McGregor. On jest jeden z najlepszych ekspertów spraw militarnych na świecie. Pan McGregor zaczyna być bardzo sławny między Polakami i naszymi Słowańskimi braćmi. Piskorski zaczyna też być sławy między Polakami. Nie mam możliwości że on ewentualnie będzie miał więcej niż sto tysięcy widzów. Jednak jest znane i on dopiero teraz zaczynał. Polacy i Słowianie powinni być bardzo wdzięczni że mogli słuchać takich ludzi. Ja życzę tym dwóm bardzo dużo sukcesu.

 

I’m very happy that Poles have had the opportunity to hear Col. MacGregor. He’s one the world’s best experts on military matters. Mr. MacGregor is becoming famous amongst Poles and our Slavic brothers. Piskorski is also becoming famous amongst Poles. I have no doubt that he’ll eventually have more than 100,000 viewers. However, he’s well known and has just started. Poles and Slavs should be thankful that we’re able to hear such people. I wish them both great success. I’ve composed this in both Pol. and Eng. becuz there’s no doubt both those members of our European family will be sharing this excellent video.

 

Bardzo fajny i rzeczowy wojskowy wykład Płk. McGregor’a, a co można podziwiać do pewnego stopnia.  Otóż my Polacy dobrze wiemy co to są Rosjanie, Niemcy a nawet Żydzi. Im podać palec a wezmą całą rękę i po kawałku resztę. Śmiem twierdzić, że po latach powtórzyłyby się przykre karty naszej historii –  z zaborami, I i II Wojną Światową gdzie znalazłaby się następczyni Carycy Katarzyny, króla Pruskiego a następnie nowego Mołotowa i Ribbentropa, którzy podzieliliby Polskę od zachodu i wschodu Wisły. Na razie jest względny pokój bo NATO i Amerykanie siedzą w Polsce. Moim zdaniem Polska i Polacy najlepiej gdy wyszli z Eurokołchozu i NATO, a następnie stworzyli silną swoją armię, gospodarkę ipaństwowość nie wchodząc w żadne sojusze. Zawsze sojusze przynosiły wojny i nieszczęścia. Jest takie rzeczowe polskie przysłowie – ‘Polaku umiesz liczyć, licz na siebie’. Skomentował – Leszek Makowski z Antypodów. 

https://youtu.be/VVesLN8mxSw