Karty już rozdane ? _Emisja TV

 Głosowanie Polaków na „PO” świadczy że Polacy są bardzo rozkochani w Niemieckich mordercach i ich złodziejskich 

i niszczycielskich czynach a obecnie ich wynagradzają za ataki na Polskę i wojnę. Gdyby ci Polacy chcieli być wierni swojej Ojczyźnie Polsce, to by ich lekceważyli i nawet do pracy by tam nie jeżdzili. D.Tusk dokonał strasznej zdrady bo jego rządy były i są krzywdzące – niszyczycielskie a teraz nawet zaprosił Niemców do wyrzucania śmieci śmierdzących na polskiej Ziemi i to bezczelnie na świętej ziemi w Gietrzwałdzie.

Następni zdrajcy to z lewicy w dowód przyjaźni z komunistami mordercami się zbratali. Mnóstwo Polaków i kapłanów  zamordowali panujący w zniewolonej Polsce komuniści, a niby Polacy w dowód przyjażni przyjęli ich nazwę aby ich nie zapomnieli. Polacy powinni cały czas żyć w zgodzie z Panem Bogiem Zbawicielem, który jest Jedynym Ratunkem dla nas

ale i dla całego świata. Ci Polacy, którzy nienawidzą Pana Boga głosują na zdrajców, bo się Pana Boga wstydzą. Także księża, a najbardziej dyrektor katolickiego „Radia Maryja” i Tv „Trwam” Tadeusz Rydzyk wstydzi się Pana Boga bo nie chciał poprzeć polskich katolików głosujących na Rafała Piecha oraz poprzednio, gdy Grzegorz Braun kandydował.

Takie są FAKTY PRZYKRE w katolickiej Polsce wybranej przez Jezusa Chrystusa i Maryję Królowę Polski. Maryja prosi –

módlcie się, módlcle się i tylko możemy liczyć na polskich katolików i dlatego piszę to pismo, abyśmy chcieli być Panu Bogu i Maryi wierni bo tylko ONI są naszymi Przyjaciółmi. Odwdzięczajmy sie całej Trójcy Przenajświętszej, że jeszcze  żyjemy i istniejemy jako POLSKA, bo prez. A.Duda naszą Ojczyznę już nazwał „Polin”, którą Rząd zaakceptował. Nawet ośmielił się A.Duda odebrać Królowej oficjalnie i publicznie zwycięstwo w 1920 r. a przydzielił Żydowi Selmanowi, który w Polsce nazwał się Piłsudski, a gdy już było rosyjskie wojsko w Polsce – Piłsudski oddał dokumenty premierowi i uciekł do kochanki. Wrócił, gdy Maryja Królowa zwyciężyła. Dlatego nie ufajmy grzesznikom tylko Cudownemu Panu Bogu.

Karty już rozdane? – Komentarz Konieczny!

https://www.youtube.com/watch?v=2_fTtW38-LM&t=11s