KOŚCIÓŁ MILCZY W SPRAWIE LUDOBÓJSTWA DOKONANEGO PRZEZ IZRAEL NA PALESTYŃCZYKACH.
        KTO RZĄDZI KOŚCIOŁEM I RELIGIĄ KATOLICKĄ? GDYBY CI RZĄDZĄCY BISKUPI CHCIELI BYĆ KATOLIKAMI I POLAKAMI, TO TRÓJCĘ PRZENAJŚWIĘTSZĄ BY WYWYŻSZALI, A CI BISKUPI W MITRACH SAMI SIEBIE WYWYŻSZAJĄ, BOGA ZBAWICIELA NIE SŁUCHAJĄ, ALE DO NIEBA SIĘ WYBIERAJĄ. 
Nie słuchał też kardynał A.Hlond i II wojnę światową zaakceptował, śmierć kapłanów i Polaków też. 
Był uprzedzany i informowany przez wysłannika z Nieba, że wojny nie będzie, gdy Bóg Jezus Chrystus przez Rząd i Episkopat KRÓLEM POLSKI uznany oficjalnie będzie. Niestety, nie posłuchali i przez nieposłuszeństwo za morderstwa ludzi do piekła spadali bo na wyroki śmierci dla Polaków się zgadzali.
Obecnie zbliża się nieuchronnie „Trzecia Wojna Światowa” a rządzący Episkopatem już zgodę na wojnę 
i śmeirć ludzi przygotowali. Jakimi słowami my Polscy katolicy powinniśmy mówić i pisać do rządzących Episkopatem że przepowiednie są pomyślne dla Polski i duża część będzie uratowana więc śpieszcie się i wykonajcie prośby Boga Ojca i Maryi i pytajcie żyjącego Jezusa i uczyńcie przyszłość pokojową, aby wasze dusze za zdradę i nieposłuszeństwo do piekła nie spadały – abyście sie nie obudzili w domach zburzonych bombami atomowymi. Czy tak ma być przez lekceważenie Pana Boga jak w Izraeelu i Gazie?

 

KOŚCIÓŁ MILCZY W SPRAWIE LUDOBÓJSTWA DOKONANEGO PRZEZ IZRAEL NA PALESTYŃCZYKACH. ks. Bąk
 
„Słuchajcie barbarzyńców jak świętują każdą bombę spadającą na dzieci Gazy.” 
Jeśli to prawda to kij im w *( niech sobie wybiorą)
https://www.gloria.tv/post/pLCy6xAkgLzS2JYku8AA1Wdmv