Polacy nie chcieli Boga, więc przyjdzie trwoga!!!
Z komentarzy:
„Ja głosowałem na Polska Jest Jedna i cieszę się bo zrobiłem to z czystym sumieniem. Jednak widzę że jak człowiek wierzący w Boga że Polacy muszą przejść przez ucisk, bat i zabranie wolności jak na dworze Faraona żydzi by zwrócić się do Boga. Na razie jest nam za dobrze a ludzie są głupi i muszą dostać mocno po grzbiecie by się obudzić i oderwać od ekranów sterujących ich mózgami. Niech dobry Bóg nam błogosławi i da Polskę oddaną Panu Jezusowi.
TYLKO U NAS! GADOWSKI, WARZECHA, KARPIEL. PODSUMOWANIE WYBORÓW 2023
 
Co nas czeka po wyborach? Nowa rzeczywistość w starych barwach?
https://www.youtube.com/watch?v=5PPSh_dJ6M0
Gorzka prawda o PiS i Konfederacji: powyborczy komentarz
https://www.youtube.com/watch?v=TjOyXuLoNhM
Sytuacja jest bardzo groźna. Dlatego, że ludzie, którzy mają nasze zdrowie, życie i mienie w ręku, są klientami i agentami obcych stolic, korporacji, mafii, służb i lóż. Ale to już ostatnie takie wybory. Trzeba się przegrupować, trzymać mocno, żeby nas wiatr historii nie wywiał, bo będzie się działo. Właśnie teraz, w tych dniach, tygodniach i latach najbliższych – kontynuował.
Braun przypomniał, że przez ostatnie cztery lata wydarzyło się sporo rzeczy, których nikt nie przewidział – począwszy od ogłoszonej pandemii, na wojnie na Ukrainie kończąc…”
https://nczas.com/2023/10/15/grzegorz-braun-komentuje-wynik-wyborczy-konfederacji-to-ostatnie-takie-wybory-i-to-jest-dobra-wiadomosc/
Rafał Piech: Niszczyli nas do końca, zobaczcie nawet w lokalach informowali, że nasz komitet został rozwiązany, co jest kłamstwem.
https://www.gloria.tv/post/d97gUKvrAhti11sqVgsLsFkmF