SPRZEDAM POLSKĘ_ Debata Wyborcza 2023_w_TVP

Sprzedam Polskę – msp.gov.pl Aktualizacja: 2010-05-16 Minister skarbu PO/PSL “Jacek Rostowski” obywatel Wielkiej Brytanii – Jan Vincent-Rostowski (Rothfeld) zamieścił w tygodniku “The Economist” ogłoszenie o sprzedaży ponad 670 polskich spółek z ponad 40 sektorów gospodarki. Ogłoszenie polskiego Ministerstwa Skarbu Państwa w “The Economist”, 8-14 maja 2010 r. ( Katastrofa Smoleńska 10.04.2010r?.) Nie pamiętał o aferze Amber Gold i 19 tysiącach oszukanych Polakach bo Europa była w “kryzysie”. Dlatego przygotowali wyprzedaż Polski i stworzenie Zielonej Wyspy (dla kogo) bez milionów Polaków, którzy za chlebem wyjechali? Gdzie są kioski RUCH i ludzie tam pracujący? Z czego żyją rolnicy, jeżeli nie uprawiają buraków bo wyprzedano cukrownie, nie żyją z uprawy maku a narkomanów(ilu?) nie oddają mleka bo mleczarni brak? Gdzie są polskie zakłady przetwórcze by mieli godne dochody z uprawy zboża, owoców , warzyw? Polskie małe sklepy zastąpiły obce hipermarkety – czy jest tyle polskich w UE by pracowały na dobro Polaków?

 TYLKO JEDYNIE RZĄD POLSKI KRADNIE POLAKOM EMERYTURY POLSKIE W USA. INNE PAŃSTWA NA ŚWIECIE SZANUJĄ SWOICH OBYWATELI A JEST 110 NARODOWOŚCI W USA.

Debata Wyborcza 2023

https://www.google.com/search?q=tv+WYBORCZA+DEBATA+2023&oq=tv+WYBORCZA+DEBATA+2023&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUyBggAEEUYOTIHCAEQIRigATIKCAIQIRgWGB0YHtIBCjIwOTA5ajBqMTWoAgCwAgA&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:99c520f9,vid:XTHpX3VZ_K0,st:0

 

Obiektywnie – najlepiej wypadła PiS i KONFEDERACJA. 

Poprzednim razem nikt KONFEDERACJI nie zapraszał nawet Tv TRWAM i Radio Maryja, bo Grzegorz Braun mówił o Bogu. Tak jest obecnie – Partia „Polska Jest Jedna” jest omijana nawet przez Kościól Katollcki a to jest szczególna Partia Katolicka, bo Rafał Piech patriota mówi o Jezusie KRÓLU POLSKI, który powinien być już pond 100 lat temu uznany przez Rząd i Episkopat, bo Król Polski jest Jedyną Nadzieją i Ratunkiem na POKÓJ w Polsce i na świecie. 

Tusk –‘Rudy’ to śliski migacz i podły złośliwiec!