DLACZEGO WALCZĄ O ŻYCIE DZIECI TYLKO LUDZIE ŚWIECCY. CZY EPISKOPAT AKCEPTUJE MORDOWANIE NIEMOWLĄT – ABORCJĘ? TO BISKUPI POWINNI NAGŁAŚNIAĆ TE GRZECHY, CO CZEKA POLSKĘ ZA BEZDZIETNOŚĆ A CO CZEKA NA SĄDZIE BISKUPÓW.
Atak na akcję „Sejm bez aborterów”

Szanowna Pani, Droga Obrończyni Życia Dzieci!

Agresywny mężczyzna zaatakował dziewczyny prolife. Nasze wolontariuszki prowadziły jedną z serii pikiet „Sejm bez aborterów” i pokazywały, że minister zdrowia Katarzyna Sójka z PiS głosowała przeciw życiu. Napastnik popychał je, wyrywał im plakat i zniszczył stojak.

Video z zajścia może Pani zobaczyć poniżej.

W ostatnim tygodniu przed wyborami zintensyfikowaliśmy działania na ulicy, aby pomóc ludziom zadecydować, na kogo głosować w niedzielę. Pokazujemy prawdę, której nie można zobaczyć w wiodących mediach. Z tą prawdą trzeba dotrzeć bezpośrednio do wyborców. Jesteśmy na ulicach, aby być głosem nienarodzonych dzieci i w ich imieniu wołać: „nie głosujcie na aborterów!”

Wściekłość zwolenników aborcji pokazuje nam, że nasze działania są konieczne i potrzebne. Dlatego nie ustąpimy na ostatniej prostej przed niedzielnymi wyborami.

To jeszcze kilka dni, aby przestrzec ludzi, który z posłów pozwala na zabijanie nienarodzonych dzieci. Dlatego w całej Polsce kontynuujemy akcję. Jej kolejne odsłony może Pani zobaczyć na naszych profilach w mediach społecznościowych:

Facebook: 

https://www.facebook.com/fundacjazycieirodzina/

Instagram:

https://www.instagram.com/fundacjazycieirodzina/

Twitter: https://twitter.com/zycieirodzina

Banbye:

https://banbye.com/channel/ch_8Fu4CGYzdJpO

YouTube:https://www.youtube.com/@FundacjaZycieiRodzina/featured

Rumble: https://rumble.com/c/c-3027020

Oraz na portalu Fundacji: www.RatujZycie.pl

Z kolei na stronie www.SejmBezAborterow.pl znajdzie Pani listę posłów, którzy głosowali przeciw życiu. Jeśli planowała Pani zagłosować na któregoś z nich, warto przenieść głos na kandydata o podobnych poglądach – ale głosującego prolife.

Serdecznie Panią pozdrawiam!

Kaja Godek

Kaja Godek

Kaja Godek

Fundacja Życie i Rodzina
www.RatujZycie.pl

PS – Gdy agresor zaatakował, dziewczyny wezwały patrol Policji. Wcześniej twierdzili, że nie mogą nam dać asysty do pikiety. Straty po stronie Fundacji to baner (nie musimy go odkupywać, bo kampania SBA już się kończy) oraz stojak (1000 złotych – ten koszt będziemy musieli ponieść).

WSPIERAM

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE
DLA PRZELEWÓW Z ZAGRANICY:
IBAN:PL 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230
KOD SWIFT: BIGBPLPW

MOŻNA TEŻ SKORZYSTAĆ Z SYSTEMÓW DO SZYBKICH PRZELEWÓW, BLIKA LUB PŁATNOŚCI KARTAMI POD LINKIEM: https://ratujzycie.pl/wesprzyj/

RatujŻycie.pl