WOJNA PRZYSZŁA BEZ ZAPOWIEDZI…
TAK JAK BEZ ZAPOWIEDZI DOCIERA DO INNYCH REGIONÓW.(…)To, co przeżywacie w tym czasie jest początkiem tego, co rozszerzy się po Ziemi.
Luz de Maria, 09/10/23   Orędzie Archanioła Michała #Imprimatur
„Dzieci Najświętszej Trójcy:
JAKO KSIĄŻĘ ZASTĘPÓW NIEBIAŃSKICH ZOSTAŁEM POSŁANY, ABY PRZYNIEŚĆ WAM BOŻE SŁOWO.
Bądźcie niezłomni w Wierze, Nadziei i Miłości.
Brak pokoju wewnętrznego u ludzkości sprawia, że ludziom brakuje wciąż prawdziwej miłości. W pokoju wewnętrznym żyją dusze, które w każdej chwili podejmują wysiłek, żeby być miłością. Bez pokoju wewnętrznego miłość w człowieku jest w stanie agonii.
Dzieci Przenajświętszej Trójcy:
⛔️PRZEŻYWACIE KLUCZOWE CHWILE, ZAPOWIEDZIANE UPRZEDNIO PRZEZ NASZEGO KRÓLA I PANA JEZUSA CHRYSTUSA (1). CI, KTÓRZY WIDZĄ OCZAMI DUCHOWYMI WIEDZĄ, ŻE TO, CO ZAPOWIEDZIANE SPEŁNIA SIĘ BEZ ZWŁOKI.
Utrzymuję na Ziemi Moje Niebiańskie Zastępy dla obrony każdego z was, o ile na to pozwolicie, w obliczu tej bitwy o dusze, w obliczu wojny, w której człowiek wychodzi w poszukiwaniu zdobyczy jak dziki zwierz, ze swoimi najgorszymi instynktami.
⛔️WOJNA (2) PRZYSZŁA BEZ ZAPOWIEDZI…
TAK JAK BEZ ZAPOWIEDZI DOCIERA DO INNYCH REGIONÓW.
⛔️Człowiek może być wysoce duchowy albo całkowicie okrutny, kiedy czuje, że jego interesy są zagrożone. To, co przeżywacie w tym czasie jest początkiem tego, co rozszerzy się po Ziemi.
⛔️Jedność i pakty zostają zapomniane, wyłaniają się interesy polityczne, ekonomiczne i religijne, które [dotąd] pozostawały zakryte. W ciszy wykonano podstępny plan, od dawna zaopatrywali się w to, co potrzebne, by zacząć to, co wkrótce rozciągnie się po [całej] Ziemi.
Wśród bólu ukrywają się ci, którzy trzymają ludzkość w niepewności…
Władza ekonomiczna przekazała [środki?], aby zainicjować to, co [zostało wcześniej] zaplanowane…
Modlitwa zmiękcza serca, ucisza spory i gasi ogień. Módlcie się sercem, każda modlitwa przynosi ulgę [jakiejś] bolejącej duszy.
Przygotowujcie się dalej, dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa. Demon rozciąga [jak sieć] ból i nienawiść nad ludzkością; wy [natomiast] bądźcie miłością tak jak Nasz Król i Pan Jezus Chrystus jest Miłością.
⛔️Jest pilnie konieczne, żebyście mieli spisane na papierze modlitwy, a także książki duchowe, według waszych preferencji, nie zapominając o Piśmie Świętym.
⛔️Dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, zaczynają się przewroty w rozpalonych [sporami] krajach.
⛔️Módlcie się, dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, módlcie się za Bliski Wschód.
Módlcie się, dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, módlcie się za Amerykę Południową; Kolumbia cierpi, Ekwador kosztuje bólu, Argentyna płonie, Chile doświadcza trzęsień ziemi, Boliwia przeżywa ból, a Brazylia kosztuje bezbożności.
⛔️Módlcie się, dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, na Stany Zjednoczone zostaje sprowadzone nieoczekiwane cierpienie.
⛔️Módlcie się, dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, Francja zostaje zaskoczona od wewnątrz.
Módlcie się, dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, módlcie się, Moje Zastępy Niebiańskie trwają przy boku każdego z was, wzywajcie ich.Chrystus zwycięża, Chrystus króluje, Chrystus panuje. Ochraniamy was.
Św. Michał Archanioł
Witaj, Najczystsza Maryjo, bez grzechu poczęta (x3).
Komentarz Luz de Maria: Bracia: W obliczu tego czasu miejmy pewność wiary, żyjmy wiarą z pewnością, że Chrystus nigdy nie zostanie zwyciężony. Idźmy naprzód, bracia, idźmy naprzód, zostaliśmy ostrzeżeni:
Wzywam was do modlitwy za Bliski Wschód, zapala się iskra wojny. – Nasz Pan Jezus Chrystus, 3.09.2012
Wyłania się Wojna Światowa, której się obawiacie, galopuje przez Bliski Wschód. – Św. Michał Archanioł, 3.03.2022
WSZYSTKO SIĘ ZMIENI! MUSICIE BYĆ PRZYGOTOWANI, DUCHOWO I MATERIALNIE, JUŻ TERAZ! – Św. Michał Archanioł, 23.01.2023 – Amen.
(1) O wypełnianiu się proroctw https://revelacionesmarianas.com/…/profecias…