Orędzie Jezusa – WOJNA UKAZUJE SIĘ Z JEDNEJ CHWILI NA DRUGĄ! Czasy Ostateczne Luz de Maria
https://www.youtube.com/watch?v=QqtvZcNGdgI

CO I DLACZEGO DZIEJE SIĘ W IZRAELU?
https://www.youtube.com/watch?v=cyi5jMqao1Q
MATKA BOŻA: Pamiętajcie, że zmilitaryzowany Izrael nie myśli o pokoju, gdyż tylko w [atmosferze] chaosu i prowokacji może ogłosić swojego fałszywego „mesjasza”
04.10.2023 r. W Watykanie rozpoczął się synod biskupów z całego świata, zwołany przez BerGOGlio w celu nakreślenia przyszłości Kościoła. Temat obrad to „Ku Kościołowi synodalnemu: komunia (chodzi o Eucharystię), uczestnictwo i misja”. Potrwa do 29 października 2023 r.
07.10.2023 r. ok. godz. 6.30 czasu miejscowego (5.30 w Polsce) Hamas ogłosił rozpoczęcie operacji zwanej „Powódź Al-Aksa”. Na teren Izraela skierowano nawet 5 tys. rakiet, m.in. w Tel Awiw i Jerozolimę
KP 21-07-2013
Podczas gdy bestia (antychryst) będzie atakować z furią Izrael (obecny atak jest tego początkiem), fałszywy prorok będzie pozbywał się śladów Mojej Obecności (uczyni to do końca „synodu” w 2024 r.)i oszuka w zasadzie nie tylko katolików, ale i wszystkich chrześcijan, wszystkie religie — po to, aby czcić bestię obecną pod maską Jednej Światowej Religii. 

Księga Prawdy 11-01-2011
Mój wybrany naród, Żydzi, staje jeszcze raz wobec strasznych prześladowań. Plany ich pokonania są w toku. Ci, których uważają za swoich przyjaciół, są ich wrogami. Będą cierpieć tak ciężkie doświadczenia. Apeluję do całej ludzkości, aby modlić się za Izrael. Największa okropność od czasu Holokaustu knuta jest przeciwko Mojemu ludowi. Módlcie się, módlcie się, aby grupa antychrysta została powstrzymana przed popełnieniem tych złych czynów. Te ciemne dusze potrzebują waszych modlitw, tak aby podczas Ostrzeżenia rozpoznały swoje winy. Módlcie się, aby zrzuciły swoje pancerze i błagały o Moje Miłosierdzie. Jeśli tak uczynią, to wojny 
i niepokoje w Izraelu mogą zostać osłabione. Wiele proroctw będzie się teraz rozwijać przed waszymi oczami. Tym, ślepym na Moje obietnice, musi być dane Światło Mojego Miłosierdzia, aby jeszcze raz przejrzeli. Nie łudźcie się dzieci. To, co wydaje się być dobrym na zewnątrz, nie zawsze jest tym, na co wygląda. Siły pokojowe, wiele z nich to niewinne pionki, także są okłamywane. Nie bójcie się nigdy, ponieważ Moje Miłosierdzie będzie miało wielki wpływ na tą sektę, która spiskowała przeciwko Mojemu Kościołowi od wieków. Oni nie mogą zwyciężyć i nie zwyciężą, ale mogą spowodować ogromny terror, chyba że modlitwa złagodzi ich nikczemną dominację.     Wasz ukochany Jezus

Księga Prawdy 30-11-2012
Czas proroctw przepowiedzianych w Starym Testamencie, dotyczących losu Żydów, już wkrótce stanie się widoczny. Moja wybrana rasa będzie cierpieć. Żydzi, którzy odrzucili Przymierze Boga ustanowione poprzez Mojżesza, będą cierpieć, tak jak to było przez wieki. Odebrana zostanie ich władza nad ziemią ich przodków i jedynym rozwiązaniem będzie podpisanie traktatu, gdzie staną się niewolnikami antychrysta. Moja wybrana rasa będzie cierpieć, tak jak Ja cierpiałem i okazane jej zostanie mało litości. Traktowanie Żydów będzie gorsze niż to, okazane im podczas ludobójstwa, które miało miejsce w czasie Drugiej Wojny Światowej. To w Izraelu, jak przepowiedziane, Ucisk będzie widoczny najwyraźniej. To z powodu Izraela eskalować będą wojny, gdzie stanie się trudne do ustalenia, kto jest prawdziwym wrogiem. Wkrótce potem podpisany zostanie traktat pokojowy, a człowiek pokoju (antychryst) wejdzie na światową scenę.

Wasz Jezus

⚡️ Ministerstwo Spraw Zagranicznych Kataru stwierdziło, że jedynie Izrael jest odpowiedzialny za eskalację, która nastąpiła w wyniku ciągłego łamania praw Palestyny.

https://logoschrist.wordpress.com/