„Módlcie się dzieci, módlcie się za Nowy Jork, módlcie się pilnie.”
 

Przekaz Świętego Michała Archanioła do Luz de Marii 30 Września, 2023 r.

Umiłowane dzieci naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa,
PRZYCHODZĘ DO WAS Z NAKAZU TRÓJCY ŚWIĘTEJ.
Wzywam Was do modlitwy w jedności za ludzkość i za Synod, który ma się wkrótce odbyć.
Wzywam Was do modlitwy za wszystkich władców narodów.
Wzywam Was do modlitwy za każdego z waszych braci i sióstr, zwłaszcza za tych, którzy żyją w duchowej izolacji.
DZIECI NASZEGO KRÓLA I PANA JEZUSA CHRYSTUSA, CZY PRAGNIECIE POZOSTAĆ W POKOJU? DZIAŁAJCIE I POSTĘPUJCIE ZGODNIE Z WOLĄ BOŻĄ, WEWNĘTRZNY POKÓJ NIE MOŻE BYĆ TYLKO ODCZUWANY, MUSICIE NIM ŻYĆ.
Jest pilnie, aby odróżnić znaki czasu od tego, co powoduje człowiek w wyniku niewłaściwego użycia technologii.
Ziemia trzęsie się to w jednym miejscu, to w drugim, uskoki tektoniczne są w tej chwili w ruchu. Słońce wysyła rozbłyski w kierunku Ziemi, powodując zakłócenia, a planetą wstrząsają silne trzęsienia ziemi.
DZIECI NASZEGO KRÓLA I PANA JEZUSA CHRYSTUSA, WZMOCNIJCIE SWÓJ UKŁAD ODPORNOŚCIOWY, NOWA CHOROBA POJAWI SIĘ Z WIĘKSZĄ SIŁĄ.
Jako ochronę użyjcie Olejku Dobrego Samarytanina.
Dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa: Bądźcie uważni, pomagajcie sobie nawzajem w obliczu oznak choroby! Układ oddechowy będzie mocno atakowany w tych i przyszłych czasach.
Dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, wyprodukowaliście broń bardziej niebezpieczną niż ta, która istnieje do użycia przeciwko samej ludzkości; broń o ogromnym zasięgu i niebezpieczna dla stworzenia ludzkiego, śmiercionośna broń…
Potęgi używają tej broni przeciwko swoim braciom, nieświadome, jak wielką moc ma broń, która niszczy wszystko, czego dotknie i zmusza wrogów do odwrotu. Wielki terror przyjdzie w środku wojny i spowoduje śmierć tysięcy ludzi, pył spowoduje śmierć.
UMIEŚĆCIE MEDALIK ŚWIĘTEGO BENEDYKTA NA DRZWIACH DOMU W CELU OCHRONY; ALE TO, CO POWSTRZYMA WROGA DUSZY I JEGO SŁUGUSÓW, JEST CZYSTOŚĆ STWORZENIA LUDZKIEGO. Stan łaski jest niezbędny, w przeciwnym razie trudno wam będzie uzyskać ochronę, jaką daje Nasz Król i Pan Jezus Chrystus oraz Nasza Królowa i Matka. (2 Kor. 9, 8; 2 Kor. 12,9).
Dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, musicie pozostać czujni na wydarzenia. Korzystajcie z sakramentaliów, nie zapominając o używaniu szkaplerza.
Módlcie się dzieci, módlcie się za Nowy Jork, módlcie się pilnie.
Módlcie się dzieci, módlcie się, aby Wielka Moc Wszechmogącego was wspierała.
Módlcie się dzieci, módlcie się za Argentynę, jest w niebezpieczeństwie.
Módlcie się dzieci, módlcie się za Amerykę Środkową, nadchodzi trzęsienie ziemi.
Błogosławię was. – Święty Michał Archanioł

Witaj, Najczystsza Maryjo, bez grzechu poczęta (X3)

Komentarz Luz de Marii
Bracia:
Zawsze mamy pewność Bożej Ochrony, dlatego pilną sprawą jest zbliżenie się do Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa. Naszym Umiłowanym Archaniołom dedykujemy: Archaniołowie Boży, obrońcy i posłańcy Bożego Światła i Lekarstwa, są naszą pomocą i naszą ochroną przez cały czas.
Prosimy was, wznieście nasze błagania przed Tron Trynitarny, aby stworzenie władzy nie wyrządzało tej ludzkości większej krzywdy, ale aby nasze życie przebiegało w pokoju i braterstwie. Każdy z nas, będąc niewolnikiem Pana, niech utrzymuje na powierzchni wiarę, nadzieję i miłość. W obliczu nadchodzących zapowiedzi odpowiedzią jest Wiara, Wiara, Wiara. Amen.