UWIELBIAJMY TRÓJCĘ PRZENAJŚWIĘTSZĄ I MARYJĘ NIEPOKALANIE POCZĘTĄ.

               
  ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW – MICHAŁA – GABRIELA  – RAFAŁA – 29 wrzesień 2023 r.
Święty Michale Archaniele bardzo prosimy o obronę naszych kochanych odważnych kapłanów, którzy głoszą Prawdę Bożą oraz ochronę patriotów Polskich polityków, szczególnie Rafała Piecha, jego rodzinę oraz całą grupę Polaków, którzy będą głosować na Rafała Piecha i na jego partię „Polska Jest Jedna” a hasło: „Bóg – Rodzina – Ojczyzna” powinno być na zawsze. My Polacy pragniemy aby Polska mogła być wiecznie Polska bo prez. A.Duda pod dyktando wrogów Pana Boga i Polaków już Ją haniebnie przezwał – „Polin” i „Ukrainopol”. To jest straszne w czasach pokojowych tak zhańbił naszą Ojczyznę POLSKĘ a zaakceptował tę hańbę Episkopat. Bardzo prosimy Święty Michale Archaniele Michale ześlij swoje Wojsko Anielskie, aby Twoi Aniołowie pomagały nam Polakom w naszej Ojczyźnie żyć według Woli Bożej.
                                                               Modlitwy do Św. Michała Archanioła – EGZORCYZMY – Pomoc – Moc Modlitwy
 
                                                                        ŚWIĘTY MICHAŁ ARCHANIOŁ.  
      „Nasi drodzy Polacy, Nasz ukochany Narodzie Polski wybrany przez całą Trójcę Przenajświętszą  na Czasy Ostateczne także, które nadeszły – pozostańcie wierni Bogu Ojcu, Jezusowi Zbawicielowi, Duchowi Świętemu i Maryi waszej Królowej. Już dużo osób mówi: „Jak dobrze mieć Przyjaciół 
w Niebie, którzy ratują nas w potrzebie”.  A wy drodzy katolicy, którzy znacie DOBRO i „zło” – módlcie się o nawrócenie grzeszników dużo. Przepraszajcie za nich i za ich okrutne grzechy wynagradzajcie, bo Bóg Ojciec jest z obojętnością traktowany, a przecież świat istnieje dzięki Łaskom Boga Wszechmogącego i My Aniołowie do waszej obrony także. Dusze ludzkie, które już są w Niebie ubolewają i nie mogą znieść obłudnej sytuacji na Planecie Ziemi, bo ludzie wiedzą, że jest Niebo, czyściec i piekło, a nie chcą być dobrzy, zgodni i wybierają piekło. Bóg Jezus Chrystus wie, bo zna stan duszy ludzkiej, ale dla Zbawiciela jest ważne ludzi nawracanie na drogi Boże w pokorze i ceni takich ludzi, bo dzięki waszym Modlitwom zapanuje Pokój na Ziemi a świat na Dobry się zmieni. W Niebie Dusze też się Modlą, bo Bóg Ojciec nie stwarzał Ziemi tylko dla Siebie a dla ludzi i wszelkiego stworzenia abyście mogli spokojnie żyć i w wieczności 
w Niebie z Nami być. Dlatego nie ulegajcie pokusom szatana i żyjcie zgodnie ze sobą i w przyjaźni z Bogiem Ojcem Wszechmogącym od rana. Mieczysławo też dziwisz się, że ludzie pokusom diabłów się poddają, którzy wszystko w nienawiści mają i ludziom wszystko obrzydzają. 
Bardzo was proszę Nasi drodzy Polacy – zjednoczcie się na podstawie miłości, zgody i wyrozumiałości Przebaczajcie sobie nawzajem, przepraszajcie Boga Trój-Jedynego i siebie i pragnijcie żyć w przyjaźni z Nami Aniołami a szczęśliwi będziecie. Trójca Przenajświętsza Maryja Królowa wasza i My Aniołowie cieszymy się, że pragniecie waszego życia na Ziemi zgodnie z Wolą Bożą czyli na zasadzie miłości, wyrozumiałości, pojednania i zgody, a wtedy uznacie Zbawiciela KRÓLEM POLSKI i zapanuje upragniony POKÓJ, bo taki jest cel każdego człowieka i nie ulegajcie podpowiedzi złego ducha, którego już rozpoznajecie, bo umiecie. My widzimy, że źli ludzie chcą wojnami i nieszczęściami was zniewolić, ale wy macie Nas Aniołów, to proście Modlitwami a was obronimy. 
„KTÓŻ JAK BÓG” – bo tylko Bóg Wszechmogący jest Najlepszym Ojcem, Przyjacielem i Ratunkiem dla ludzkości, więc GO nie zdradzajcie a innych pouczajcie. Amen. Święty Michał Archanioł pragnący mieć wszystkich w Niebie”.
                                                       —————————–————-
                        Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – 29.09.23 r.
                                                      Któż jak Bóg

POTĘŻNY EGZORCYZM ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Boże w Trójcy Świętej Jedyny, błagam Cie i proszę za wstawiennictwem Bogurodzicy Dziewicy Maryi, Świętego Michała Archanioła, wszystkich Aniołów i Świętych o tę wielką łaskę pokonania sił ciemności na polskiej ziemi i całym świecie. Odwołujemy się do zasług Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa, Jego Przenajdroższej Krwi przelanej za nas i Jego Świętych Ran, Agonii na Krzyżu i wszystkich cierpień poniesionych podczas Męki i przez całe Życie Pana Naszego i Zbawcy. Prosimy Cię Jezu Chryste, wyślij Swoich Aniołów, aby strąciły złe moce do czeluści piekielnych, aby na polskiej ziemi i na całym świecie nastało Boże Królestwo. Aby łaska Boża mogła się rozlać na każde ludzkie serce, aby nasz Naród i wszystkie narody całego świata mogły doświadczyć Bożego pokoju. Nasza Pani i Królowo, błagamy Cię gorąco poślij swoich Aniołów, aby strąciły do czeluści piekielnych, wszystkie te złe duchy, które mają być strącone. A Ty Wodzu Niebieskich Zastępów dokonaj tego dzieła, aby łaska Boża mogła nam nieustannie towarzyszyć. Poprowadź wszystkie Zastępy Niebieskie, aby złe moce zostały strącone do czeluści piekielnych. Użyj całej Swej mocy, aby pokonać lucyfera i jego aniołów, którzy się sprzeciwili Woli Bożej i teraz chcą niszczyć dusze ludzkie. Pokonaj ich, albowiem masz taką władzę, a nam wyproś łaskę pokoju i Bożej Miłości abyśmy podążali za Chrystusem do Królestwa Niebieskiego.
Amen.