Lekarz udusił ją poduszką, bo eutanazja nie zadziałała!

 

Logo serwisu Strona Życia

Szanowni Państwo,

śmiertelnie chora kobieta w Belgii poprosiła o eutanazję. Po tym, jak zastosowane medykamenty nie wywołały pożądanego skutku, lekarz udusił ją poduszką. Badanie pośmiertne wykazało, że kobieta zmarła w wyniku uduszenia. 

zdjęcie ilustracyjne

Eutanazja nie zadziałała i lekarz udusił ją poduszką!

Mimo iż miało to miejsce w 2022 roku nikomu nie postawiono zarzutów. Rodzina zmarłej przygotowuje pozew, choć i ona nie domaga się „poważnych sankcji”.

Co grozi za zabicie noworodków?

zdjęcie ilustracyjne

Media doniosły niedawno o drastycznej sytuacji, w której kobieta zabiła czworo swoich nowonarodzonych dzieci. Sąd skazał ją na karę dożywocia. Tymczasem gdyby te dzieci były o kilka dni młodsze, matka przedstawiłaby zaświadczenie od psychiatry, a wykonawcą mordu był lekarz w szpitalu, nie spędziłaby za kratkami ani dnia.

Ratujesz dzieci? Jesteś psychopatą

zdjęcie ilustracyjne

Gizela Jagielska, która bez żadnego zażenowania relacjonuje w mediach, jakimi metodami pozbawia życia dzieci poczętych w oleśnickim szpitalu, ostatnio zajęła się stawianiem diagnoz psychiatrycznych. W swoim wpisie na portalu społecznościowym Facebook z dnia 12 września napisała „Psychopaci płodziarze i ich kolejna pożal się boże (pisownia oryginalna przyp. red.) petycja”.

Zabijają dzieci zastrzykiem w serce, bo ich matki mają „zaburzenia adaptacyjne”

zdjęcie ilustracyjne

Łącznie w latach 2022 – 2023 zabito w Oleśnicy 123 dzieci podejrzanych o chorobę lub wadę genetyczną, oficjalnie z powodu przesłanek psychiatrycznych stwierdzonych u matki. 39 z tych dzieci podejrzewano o zespół Downa. Wiele aborcji wykonano w zaawansowanej ciąży, dwoje najstarszych było już w 26 tygodniu, czyli pod koniec 6 miesiąca ciąży.

Drugi list do burmistrza Oleśnicy Jana Bronsia

zdjęcie ilustracyjne

„Dziwię się, że nie budzi Pańskiego niepokoju fakt, że Oleśnica stała się krajowym centrum aborcyjnym. W minionym roku w zarządzanym przez Pana mieście uśmiercono 75 dzieci, prawie połowę dzieci zabitych przez legalną aborcję w Polsce. Kilkorgu z nich, podejrzanych, że cierpią na Zespół Downa, lekarze wstrzyknęli w serce chlorek potasu. Jest to fakt powszechnie znany, a jednak nie zająknął się Pan nawet na ten temat – pisze Kinga Małecka-Prybyło.

zdjęcie ilustracyjne

Szanowni Państwo, gdy prawo zgadza się na aborcję lub eutanazję uderza to w cały system medyczno-prawny. Wówczas każdy z nas ma prawo się bać, że może tym razem to ja lub moje dziecko będzie obiektem „nieuprawnionego” zabicia.

                                                                             Z wyrazami szacunku,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro – Prawo do Życia

Popierasz to co robimy?

Możemy dotrzeć do opinii publicznej tylko dzięki wsparciu naszych Darczyńców