POLSKA NASZA OJCZYZNA POWINNA BYĆ JEDNA  I TAKA BĘDZIE GDY RAFAŁ PIECH W RZĄDZIE BĘDZIE.
POLACY – KATOLIKAMI JESTEŚMY, MÓDLMY SIĘ, BŁAGAJMY PANA BOGA ABY POPROWADZIŁ NASZĄ OJCZYZNĘ CUDOWNIE BEZ WROGÓW I BEZ KŁOPOTÓW. POLACY ZAWSZE POMAGAJĄ BLIŹNIEMU CHOCIAŻ CI BLIŹNI ODPŁACAJĄ SIĘ HAŃBĄ. PREZ.A.DUDA OFICJALNIE ODEBRAŁ MARYI KRÓLOWEJ POLSKI CUD URATOWANIA POLSKI 15.08.1920 R. A DAŁ ŻYDOWI – SELMANOWI, KTÓRY UCIEKŁ Z POLSKI DO KOCHANKI A ROSYJSKIE WOJSKO WESZŁO DO W-WY. ROZPOCZĄĆ WOJNĘ.  POLACY — MÓDLMY SIĘ O OCHRONĘ RAFAŁA PIECHA POLAKA – KATOLIKA, KTÓRY UFA PANU BOGU I MARYI. 
W Polsce jest mnóstwo wrogów Pana Boga i polskiego katolika więc módlmy się także o nawrócenie biskupów w Episkopacie gdyż ich część to zdrajcy Pana Boga i Polaków – czy są obcokrajowcami, bo milczą a powinni zabrać głos w obronie Narodu Polskiego. Są za przyjmowaniem imgrantów, zamiast nawracać Ukraińców i islamistów bo przyjmują ich do katolickich kościołów w trumnach. Każdy biskup wie za jakie grzechy spada się do piekła i to jest przykre, że wiedzą a tam chętnie lecą.

Polska Jest Jedna NAMIESZA w WYBORACH?! Rafał Piech BEZLITOSNY dla PiS: Robią z nas KOLONIĘ

https://www.youtube.com/watch?v=QwC2AQXoBgo

A Jednak! Pierwsza Partia „PJJ” Zapowiada Rozliczenie Winnych Segregacji Sanitarnej – Wywiad Analiza Ator

 

PRZYKRE JEST GDY POLITYCY W RZĄDZIE SĄ ZDRAJCAMI I ZŁODZIEJAMI I KRADNA POLAKOM EMERYTURY 

POLSKIE W AMERYCE. ŻADNE PAŃSTWO TEJ HAŃBY NIE CZYNI TYLKO RZĄDZĄCY POLSKĄ ŻYDZI. PRZEPISY WYMYŚLAJĄ OKRADAJĄCE I UPADLAJĄCE NARÓD POLSKI. TYLKO POLAKÓW OKRADA RZĄD POLSKI – NIKT INNY. LUCYFER WAM WYNAGRODZI CIĘŻKIMI CIERPIENIAMI. A DLACZEGO NIE NAUCZA EPISKOPAT SWOICH ZIOMKÓW O TEJ STRASZNEJ WINIE I GRZECHACH, CZYLI RAZEM Z NIMI BĘDĄ SIĘ POCIESZAĆ W PIEKLE.