GRZEGORZ BRAUN wyrusza w ogólnopolską trasę.
Przed Koroną Korony Polskiej stoi DUŻE WYZWANIE

Proszę przesyłajcie dalej !!!

Szanowni Państwo,

Kampania wyborcza weszła już w zasadniczą fazę. Przed Koroną stoi duże wyzwanie zaprezentowania naszych kandydatów do Sejmu, którzy w większości startują z drugich i trzecich miejsc na listach. W ramach działań kampanijnych, Grzegorz Braun zdecydował o wyjeździe w trasę, podczas której zaprezentuje kandydatów do Sejmu i Senatu z ramienia Korony

Oczywiście spotkania te będą też okazją do porozmawiania z naszym Prezesem, osobistego poznania popieranych przez niego kandydatów oraz do zadawania pytań. Zachęcamy zatem, aby w miarę możliwości wziąć w nich udział, wyrażając tym samym poparcie dla naszego Prezesa i całej Korony.

Kalendarz spotkań:

13 września – Olsztyn, godz. 18:30

14 września – Białystok, godz. 18:00

15 września – Częstochowa, godz. 18:00

16 września – Rybnik, godz. 12:00

16 września – Opole, godz. 17:00, WIELKA KONWENCJA POŁUDNIOWA

17 września – Radom, godz. 17:00

18 września – Kraków, godz. 18:30

26 września – Siedlce, więcej info wkrótce

27 września – Lublin, godz. 18:30

28 września – Chełm, godz. 11:30

28 września – Zamość, godz. 18:00

9 października – Toruń, godz. 11:30

9 października – Bydgoszcz, godz. 18:30

10 października – Szczecin, godz. 18:30

11 października – Koszalin, godz. 18:30

12 października – Gdynia, godz. 18:30, WIELKI FINAŁ KAMPANII WYBORCZEJ

Szczegóły spotkań dostępne są na stronach facebookowych oraz u przewodniczących poszczególnych okręgów.

 

Szanowni Państwo,

Kampania wyborcza wiąże się także z wielkimi nakładami finansowymi. By wyróżnić się na tle wszystkich kandydatów Konfederacji, nasi członkowie maja przed sobą nie lada wyzwanie nie tylko finansowe, ale także organizacyjne. Oczywiście zachęcamy do wspierania naszych kandydatów w okręgach zarówno zaangażowaniem w ich kampanię jak i drobnymi darowiznami, ale przede wszystkim prosimy o pomoc w przeprowadzeniu kampanii ogólnopolskiej.

O ile nasi kandydaci pracują obecnie na swoją rozpoznawalność, nasz Prezes wziął na siebie zadanie zaprezentowania nie tylko swojej kandydatury w Rzeszowie, ale także Korony w całej Polsce. Dlatego apelujemy do Państwa o wsparcie finansowe jego kampanii, którą prowadzi w imieniu całej Korony.

 

Wsparcia dla kandydatów Korony można udzielać poprzez kampanijne subkonto Grzegorza Brauna, dokonując przelewów z konta prywatnego, zarejestrowanego w Polsce. Dane do przelewu są następujące:

Rachunek do wpłat: 38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
Tytuł: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Grzegorz Braun

Nazwa i adres odbiorcy:
Konfederacja Wolność i Niepodległość,
ul. Piękna 24/26a, 00-549 Warszawa
GRZEGORZ BRAUN

 

Wszystkie wpłaty pomogą nam wyróżnić kandydatów Korony na tle list wyborczych w poszczególnych okręgach. Być może dzięki temu uda nam się wprowadzić do Sejmu posłów z drugich lub trzecich pozycji. Mamy nadzieję, że w nowej kadencji Grzegorz Braun już nie będzie jedynym posłem Korony oraz że będzie miał do dyspozycji przynajmniej kilkuosobowy zespół parlamentarzystów. Za wszystkie wpłaty i zaangażowanie z góry bardzo serdecznie dziękujemy.

ZPB+
Rafał Gawenda
Redaktor naczelny Monitora Koronnego

 

Żeby działać profesjonalnie i skutecznie, potrzebujemy funduszy. Dlatego ośmielamy się prosić Państwa o wsparcie naszych działań. Nawet najdrobniejsze darowizny, ale dokonywane regularnie, pomogą nam zaplanować wydatki, tworzyć skuteczne kampanie społeczne oraz przygotowywać projekty ustaw. Już 5, 10 lub 20 złotych wpłacane co miesiąc będzie dla nas ogromnym wsparciem.

 

Nadawcą darowizny musi być osoba fizyczna, dokonująca wpłaty z konta prywatnego, zarejestrowanego w Polsce. Wpłaty z kont firmowych oraz zagranicznych przepadają na rzecz Skarbu Państwa.
Odbiorca: Konfederacja Korony Polskiej
Tytułem: Darowizna na cele statutowe
Darowizny w PLN: 08 1020 1026 0000 1502 0519 5765