Ważne! Podpisz apel o odwołanie zarządu szpitala w Oleśnicy!

 

Logo serwisu Strona Życia

Szanowni Państwo,

W szpitalu w Oleśnicy dokonuje się największej liczby aborcji w Polsce. Abortuje się tam dzieci podejrzane o chorobę lub niepełnosprawność, w tym o zespół Downa. Dokonuje się tego m.in. za pomocą wstrzykiwania dzieciom chlorku potasu w serca, o czym publicznie powiedziała niedawno wicedyrektor placówki Gizela Jagielska.

W związku z dokonywaniem tak okrutnych i nieludzkich praktyk, domagamy się odwołania zarządu szpitala w Oleśnicy i całkowitego powstrzymania aborcji w tej placówce. Proszę podpisać petycję do Starosty Powiatu Oleśnickiego i pomóc nam wywrzeć nacisk w tej sprawie.

zdjęcie ilustracyjne

Podpisz petycję o odwołanie władz szpitala w Oleśnicy

Jak może wyglądać taka metoda aborcji opowiedział nawrócony aborcjonista dr Anthony Levatino, praktykujący ginekolog i położnik, który we wczesnym okresie swojej kariery lekarskiej wykonał ponad 1200 aborcji. Opis tej procedury przypomina na myśl praktyki rodem z obozów koncentracyjnych.

PiS w awangardzie walki o aborcję

zdjęcie ilustracyjne

Jak Państwo myślicie? Kto najskuteczniej promuje aborcję na życzenie? Aborcyjny killing team? Nie! Im akurat pasuje świadczenie usług przestępczych, bo na tym zarabiają. To Ministerstwo Zdrowia pod rządem Prawa i Sprawiedliwości chce otworzyć furtkę do aborcji na życzenie. Proszę zobaczyć film Anny Szczerbatej z Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Warren Buffet odpowiedzialny za ok. 10 milionów aborcji

zdjęcie ilustracyjne

Ponadto od 2002 roku Warren Buffett przelał 41 miliardów dolarów na konta czterech fundacji – 3 kontrolowanych przez jego rodzinę oraz Fundację Melindy i Billa Gatesów, które zajmują się rozszerzaniem aborcji na życzenie oraz zmniejszaniem populacji w biednych krajach.

Lekarz naciskał na mnie, bym zabiła dziecko

zdjęcie ilustracyjne

Lekarz przy każdej możliwości informował mnie, że ustawa gwarantuje mi przerwanie ciąży, jeżeli nie chcę takiego dziecka. Byłam w 22 tygodniu ciąży. Odpowiedziałam z oburzeniem, że to w grę nie wchodzi i że przyjmuję każde dziecko, jakie się urodzi. Lekarz ciągle powtarzał, że ustawa go zobowiązuje do informowania pacjentek o takiej możliwości, że to może być dziecko upośledzone i może być ciężkie życie i mogę żałować.

Jesteś chora i jesteś w ciąży?

zdjęcie ilustracyjne

Pamiętaj – to nie ciąża zagraża Twojemu zdrowiu, a choroba. Choroby można leczyć, również podczas ciąży. Aborcja nie jest lekarstwem na Twoją chorobę. Każdy przypadek jest inny. Skontaktuj się z nami, a my poprowadzimy Cię do najlepszych specjalistów, którzy zrobią wszystko, żeby pomóc Tobie i dziecku.

zdjęcie ilustracyjne

Szanowni Państwo, „my dzisiaj na oddziale na przykład mamy trzy kobiety, które są w trakcie terminacji ciąży z powodu trisomii 21 [zespół Downa] i zagrożenia zdrowia psychicznego (…). Przed chwilą przeszły zabieg wstrzyknięcia chlorku potasu, zatrzymały się serca ich dzieci” – tak aborcje w Oleśnicy opisywała Gizela Jagielska, wicedyrektor szpitala w Oleśnicy ds. medycznych. Jeszcze raz proszę Panią o podpisanie petycji o odwołanie zarządu szpitala.

 Z wyrazami szacunku,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro – Prawo do Życia

Popierasz to co robimy?

Możemy dotrzeć do opinii publicznej tylko dzięki wsparciu naszych Darczyńców

Agappe Telegram
YouTube Twitter Instagram Facebook

® Fundacja Pro – Prawo do Życia, 2021
Polityka prywatności i cookies