UWIELBIAJMY TRÓJCĘ PRZENAJŚWIĘTSZĄ I MARYJĘ KRÓLOWĘ NASZĄ !
                    12 czerwca – Wspomnienie błogosławionych 108 polskich męczenników II wojny światowej – MISERICORS – Codzienna aplikacja Miłosierdzia
                                    PAN JEZUS O RODZINIE ULMÓW
 Panie  Jezu już dużo razy pisałam o okrutnej II wojnie światowej, którą zaakceptował Katolicki Episkopat w Polsce   a tak bardzo prosiłeś Swoich Apostołów, aby uznali Ciebie Boga KRÓLEM POLSKI i wojny nie będzie. To jest nieprawdopodobne, żeby biskupi nie chcieli być Cudownemu Bogu Zbawicielowi posłuszni. Cały czas w tv „Trwam” są filmy i wypowiedzi ludzi, którzy przeżyli tę wojnę i mówią o tragediach. Polacy nawzajem się ratowali a także  Żydów mieszkających w Polsce, którzy  byli przez Niemców mordowani. Każdy wiedział, że kto pomagał Żydom i zapraszał ich do swoich domów zawsze był zamordowany razem z Żydami. Tak właśnie było w domu Ulmów, którzy razem z dziećmi byli schowani w swoim domu razem z Żydami. Niemcy zastrzelili –  zamordowali wszystkich Polaków i Żydów. Panie Jezu, czy według Twojej Woli postąpiła rodzina Ulmów, a przecież dzieci mieli i powinni najpierw im zapewnić bezpieczeństwo. Wszyscy wiedzieli, że za pomoc Żydom będą mordowani Polacy.  Prymas Wyszyński mówił że trzeba ratować bliźnich podczas wojny lecz najpierw o swoją rodzinę zadbać.
                                                             PAN JEZUS
    „Moi drodzy Polacy nie jest Moją Wolą zabijanie ludzi, ani świadome podkładanie swoich rodzin na zabijanie. Prymas Wyszyński powiedział prawdę że ratować w swoich domach swoje rodziny trzeba  a pomoc bliźniemu TAK, ale w inny sposób, aby nie było podstaw dla wrogów niemożliwych do wykonania i ludzi zabijania. Ta decyzja absurdalnej pomocy Żydom, czy komu innemu narażającej utratę życia swojej rodziny, a przede wszystkim dzieci w Mojej Głowie Bożej się nie mieści. Ja też w Niebie płakałem, że nikt tego małżeństwa nie pouczył, że sami wydali wyrok na swoją rodzinę, bo przecież wiedzieli, że zginą od niemieckich kul, a takie zachowanie winowajców i ofiar, to był Nasz w Niebie ogromny ból. Od dawna biskupi rządzący religią katolicką wiedzą, że kto zostanie zabity przez morderców za wiarę w Boga Wszechmogącego i Ojczyznę zawsze ich dusze są natychmiast w Niebie.
Już dawno wiedzą kapłani, że w Niebie wszyscy są Święci i Błogosławieni, więc nie wymagajcie od Nas ciągłych pouczeń ale Nas pytajcie. Niemcy zamordowali mnóstwo osób, bo nie tylko Polaków 
a morderców obciążyłem grzechami ofiar, które są w Niebie z Nami. To widzicie Moi ukochani katolicy jak pracują hierarchowie rządzący Moim Kościołem Katolickim – nie pytają Mnie i sami rządzą Moim Niebem. 
Błogosławię was ukochani Moi Polacy do przekazywania Naszych Słów wybrani i bądźcie zjednoczeni z waszymi rodzinami. Pomagajcie sobie wzajemnie we wszystkim także Modlitwą i o wolność waszą walczcie słowami i uczynkami. Najbardziej Nas smuci, że biskupi powinni być Moimi Apostołami i nawet powinni ze Mną rozmawiać, bo czasy się zmieniają, choroby nowe wrogowie wasi wymyślają, a bezbożni politycy do przyjmowana zatrutych szczepionek was zmuszają.
Pasterze – kapłani i biskupi powinni z Nami rozmawiać, bo przecież żyjemy i wszystko wiemy.
PRZYPOMINAM WAM, ŻE ZBLIŻA SIĘ NASTĘPNA WOJNA, KTÓRĄ WYWOŁAJĄ PACHOŁKI SZATANA                   I JEST NAM PRZYKRO, ŻE PRZEZ EPISKOPAT Z POLSKI ZNOWU AKCEPTOWANA. 
Nie ma komu głosić ludziom o rozliczeniu dusz w momencie zgonu i nikt nie mówi ludziom o nawracaniu  do Boga Wszechmogącego, o powrocie na drogi Boże. Dlatego głoś Mieczysławo ile i jak możesz w internecie, aby ludzie sami prosili Nas o pomoc, o natchnienia w nawracaniu. 
Błogosławię wszystkich, którzy chcą powracać do Boga Wszechmogącego a najlepiej w Konfesjonale po wyznaniu grzechów z całego życia, aby nie było nic do ukrycia. Amen. Jezus wasz Przyjaciel”.
                                                    ————————————————–
                       Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – 11.09.23 r
 
                                                              Archidiecezja Przemyska
                                          Modlitwa do Błogławionej Rodziny Ulmów.
Wszechmogący Boże, Ty wzbudziłeś w Błogosławionej rodzinie Ulmów miłość do prześladowanych i udzieliłeś im męstwa do niesienia pomocy aż do męczeństwa. Pomnażaj w nas gotową do poświęceń miłość Boga i bliźnich, abyśmy odważnie dawali świadectwo naszej wierze. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Beatyfikacja 10.09 dziewięcioosobowej rodziny Ulmów zamordowanej za pomoc Żydom w 1944 roku.
O! sama „elita” tam była i nawet sam rabin  Schudrich, aby się pokazać Polakom w świetle reflektorów.
Beatyfikacja dziewięcioosobowej rodziny Ulmów zamordowanej za pomoc Żydom w 1944 roku.

 

Beatyfikacja Ulmów: kanonizacja „religii Holokaustu” wbrew katolickiej nauce? – Komentarz Narodowy