Centrum Życia i Rodziny

Szanowni Państwo,

 

Nasze przygotowania do Narodowego Marszu dla Życia i Rodziny wchodzą w kluczową fazę: do Marszu został przecież tylko miesiąc! To moment, kiedy praca dosłownie wre, a kwestie organizacyjne zaprzątają nasze myśli cały czas.

 

Zapraszam Państwa na to wydarzenie. Chcemy, aby – tak jak zwykle – obok mocnego i konkretnego przekazu był to piękny, kolorowy i radosny pochód. Zwłaszcza dla dzieci, które za każdym razem najlepiej oddają jego atmosferę. To one są przecież żywym, świadectwem tego, że życie i rodzina to naprawdę najważniejsze wartości.

 

A w tym roku będą również bohaterami Marszu. To właśnie one, jak zaznaczamy w tegorocznym haśle, są bowiem przyszłością Polski. Dlatego przygotowujemy dla najmłodszych uczestników szereg atrakcji, które umilą im to wydarzenie: w ostatnich dniach zleciliśmy produkcję różnorakich marszowych gadżetów-niespodzianek.

 

Już dziś serdecznie Państwa zapraszam do udziału w Marszu! Spotkajmy się 18 czerwca w Warszawie! Ruszamy o godzinie 11.00 z Placu Zamkowego, skąd pomaszerujemy Krakowskim Przedmieściem aż do kościoła Świętego Krzyża. Tam o 13.00 zakończymy nasze spotkanie Mszą świętą.

Wspieram Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny!

Przypominam także, że Warszawa to nie jedyne miejsce, gdzie odbywa się Marsz dla Życia i Rodziny! Chcemy, żeby przesłanie o wartości życia, o pięknie rodzicielstwa i tradycyjnego małżeństwa wybrzmiało wyraźnie na ulicach całego kraju.

 

W tym roku w Polsce przejdzie kilkadziesiąt lokalnych Marszów – najbliższe już w ten weekend. W niedzielę 21 maja odbędą się one w Częstochowie, Chełmie, Tomaszowie Mazowieckim i Stalowej Woli. Także tam mogą Państwo w nich uczestniczyć, do czego serdecznie zachęcam.

 

Listę miejscowości, w których odbywały i odbędą się Marsze, znajdą Państwo na stronie www.marsz.org.

 

Chciałbym również zwrócić Państwa uwagę na inną, niestety, mniej radosną okoliczność.

 

Czerwiec został globalnie obwołany Pride Month: miesiącem dumy LGBT. Tak, oni są z siebie dumni. Dumni z publicznie prezentowanego wyuzdania. Dumni z prowokacji, którymi próbują ośmieszyć tradycyjne rodziny i wartości chrześcijańskie. Dumni z tego, że cały zachodni świat niemal pada na kolana przed sześciokolorową tęczą.

 

To właśnie dlatego główna, stołeczna Parada Równości odbywa się w czerwcu. Tym razem przejdzie ona… 17 czerwca.

 

A zatem dzień później na ulice Warszawy wyjedziemy my. I to z zupełnie innym przekazem.

 

Zamiast związków jednopłciowych – miłość między kobietą a mężczyzną.

 

Zamiast niezobowiązujących relacji – trwałe, wierne i nierozerwalne małżeństwo.

 

Zamiast „praw reprodukcyjnych” i „prawa wyboru” – poszanowanie życia już od pierwszych chwil, nawet kiedy jest ono chore albo przychodzi pozornie nie w porę.

 

Wreszcie, zamiast tak powszechnej dziś niechęci do posiadania dzieci – docenienie ich jako daru i promowanie postawy otwarcia na życie, o której tak mało dziś się mówi i pamięta.

Wspieram Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny!

Na podstawie tego kontrastu najlepiej chyba widać, jak ważne jest, żebyśmy 18 czerwca pokazali przywiązanie do naszych wartości. I że to właśnie te wartości, choć w dzisiejszych czasach uznawane przez postępowy tłum za przestarzałe, niemodne i ograniczające, są nam niezbędne.

 

Zwracam Państwa uwagę, że środowiska LGBT cieszą się nieustannym wsparciem światowych mediów, korporacji, biznesu i polityki: ambasadorzy wielu państw co roku wyrażają publiczne poparcie dla Pride Month, Google zaznacza trasę ich pochodu w aplikacji Maps, a światowi potentaci wypuszczają swoje produkty w „tęczowych” barwach.

 

Oczywiście, to nie tylko promocja: za tymi wyrazami wsparcia idą ogromne pieniądze przekazywane na rzecz tych środowisk i związanych z nimi fundacji, aby wesprzeć je w walce o legalizację ich roszczeń.

 

My tymczasem możemy liczyć tylko na naszych Przyjaciół, obrońców cywilizacji życia – na Państwa. Na ludzi, dla których ważne są te same wartości i którzy wiedzą, że naszym obowiązkiem jest ocalić je dla przyszłych pokoleń.

 

Tak, jak wspomniałem, potrzebujemy środków, aby promować Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny w internecie, wydrukować plakaty i je rozdystrybuować, a także by przygotować wspomniane gadżety, które mają uczynić nasze wydarzenie spektakularnym i wzmocnić jego przekaz.

 

Dlatego serdecznie proszę Państwa o wsparcie organizacji Narodowego Marszu dla Życia i Rodziny dowolną kwotą: 30 zł, 60 zł, a jeśli mają Państwo taką możliwość nawet kwotą 100 zł lub 200 zł albo większą!

Wspieram organizację Narodowego Marszu dla Życia i Rodziny!

Sprawmy wspólnie, by Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny był pięknym i doniosłym wydarzeniem. Walczymy przecież o niezwykle ważną sprawę, bo w chwili, gdy stoimy na skraju – jak określają to eksperci – katastrofy demograficznej, musimy pokazać Polakom, że warto mieć dzieci i że powrót do takiej odpowiedzialnej i otwartej na życie postawy jest nam, jako całemu narodowi, po prostu potrzebny.

 

Zawsze powtarzam, że nie jest naszym celem robienie kontrmanifestacji do kogokolwiek, że tego dnia nie chcemy wychodzić jako uliczny protest, ale Marsz afirmujący i radosny.

 

W tym roku także tego chcemy, choć powiedzmy sobie szczerze – siłą rzeczy jesteśmy w pewnej kontrze. Kontrze do rewolucji kulturowej i zalewu antywartości.

 

Serdecznie Państwa pozdrawiam

Wspieram działania Centrum Życia i Rodziny!

 

Dane do przelewu:

 

Centrum Życia i Rodziny
Skrytka pocztowa 99, 00-963 Warszawa 81

Nr konta: 32 1240 4432 1111 0011 0433 7056, Bank Pekao SA

Z dopiskiem: „Darowizna na działalność statutową Centrum Życia i Rodziny”

 

SWIFT: PKOPPLPW

IBAN: PL32 1240 4432 1111 0011 0433 7056

 

facebook
twitter
youtube
instagram

Centrum Życia i Rodziny
Skrytka Pocztowa 99, 00-963 Warszawa

tel. +48 22 629 11 76