TO, CO POZOSTAJE Z TEGO LUDZKIEGO KALENDARZA BĘDZIE CIĘŻKIE… 
WIARA MUSI BYĆ MOCNA I NIEZACHWIANA. 
Sekret modlitwy do św. Michała Archanioła - Parafia Wniebowzięcia NMP w  Bolszewie
Przesłanie Świętego Michała Archanioła do Luz de Marii
13 Maja, 2023

Umiłowane dzieci Naszej Królowej i Matki:

Z MOIMI LEGIONAMI NIEBIAŃSKIMI JESTEŚMY GOTOWI, BY BRONIĆ DZIECI NASZEGO KRÓLA I PANA JEZUSA CHRYSTUSA.

ANTYCHRYST NIE JEST JAKIMŚ WYMYSŁEM, to dzieło, które spełni się w tym pokoleniu, tym, które wycierpi Wielkie Prześladowanie.
Wzywam was do jedności, do braterstwa i do miłości jako dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa.
W tym czasie Miłosierdzia każdy ofiarowuje i daje zarazem to, co nosi w swoich uczuciach i w swoim sercu. Ci, którzy nie miłują swoich braci, niech walczą przeciwko tym uczuciom, które oddalają was od bratniej miłości.

Ten 13 maja, święto Naszej Najświętszej Matki, jest dla was bardzo ważny:
TEGO DNIA NASZA KRÓLOWA I MATKA DAJE WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY Z PRAWDZIWĄ SKRUCHĄ WYZNAJĄ SWOJE GRZECHY, ŁASKĘ POSIADANIA WIĘKSZEJ MIŁOŚCI, JAKO PRZYGOTOWANIE, ŻEBYŚCIE [MOGLI] STAWIĆ CZOŁA PRÓBOM, KTÓRE JUŻ SĄ NA ZIEMI, A STANĄ SIĘ [JESZCZE] WIĘKSZE.

Módlcie się, dzieci Naszej Królowej i Matki, módlcie się za Stany Zjednoczone. Niektóre ze stanów doświadczają silnych wstrząsów i na nowo nadciąga zakażenie chorobą.
Módlcie się, dzieci Naszej Królowej i Matki, módlcie się za Meksyk, doświadcza silnych wstrząsów. To lud błogosławiony, dlatego właśnie zło mocno go atakuje.
Módlcie się, dzieci Naszej Królowej i Matki, módlcie się za Hiszpanię, wielce cierpi.
Módlcie się, dzieci Naszej Królowej i Matki, módlcie się za Chile i Ekwador, doświadczają trzęsień ziemi.
Módlcie się, dzieci Naszej Królowej i Matki, módlcie się; ogień, powietrze, woda i wiatr wywołują wielki niepokój u narodów.

Dzieci Naszej Królowej i Matki:
GOSPODARKA WYMYKA SIĘ SPOD KONTROLI, GROMADŹCIE ZAPASY ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO.
Gromadźcie się po bratersku, by odmawiać Różaniec Święty i bądźcie ludźmi pokoju, nie bądźcie prześladowcami swoich braci.Chcą was uciszyć, nie chcą znać Bożych Ostrzeżeń, by, jak owce rzeźnikowi, poddawać się temu, co nakażą im wykonać przeciwko Bożemu Prawu.

TO, CO POZOSTAJE Z TEGO LUDZKIEGO KALENDARZA BĘDZIE CIĘŻKIE… WIARA MUSI BYĆ MOCNA I NIEZACHWIANA.

Modlitwa sprawia, że człowiek pomału się zmienia, i chce coraz bardziej zagłębiać się w Słowo Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa. Modlitwa jednoczy duszę z Jej Stwórcą i ją do Niego przyciąga.
Bądźcie silni, bądźcie niezachwiani i nie czyńcie kroków połowicznych lub lękliwych.

NASZA KRÓLOWA I MATKA UKAŻE SIĘ NA FIRMAMENCIE ODZIANA W ZŁOTO.

Dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, obiekty z Kosmosu [te naturalne oraz satelity sztuczne] będą spadać na Ziemię i wywołają wielkie kataklizmy. Wzywam was do tego, by trzymać w domach latarki na noc [z powodu braku prądu].
Dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, bądźcie bardziej duchowi, a mniej światowi.
Celem jest zdobycie Życia Wiecznego, a to osiągniecie w drodze, a nie [dopiero] w Niebie.
Codziennie odmawiajcie 3 Zdrowaś Maryjo o 12 w południe i o 6 rano. Wzywajcie mnie każdego dnia za pomocą modlitwy o ochronę, którą [to modlitwę] mi poświęciliście .
Błogosławię was. Św. Michał Archanioł

Witaj, Najczystsza Maryjo, bez grzechu poczęta (x3).

Niewłaściwie wykorzystany rozwój technologiczny spowoduje tragiczne konsekwencje i wszystko, co człowiek wysłał w kosmos, spadnie na Ziemię w wyniku gigantycznego trzęsienia ziemi. Nasz Pan Jezus Chrystus, 26.02.2011 r.

A człowiek nauki umieścił satelity i inne rzeczy w Kosmosie, nadchodzi czas, kiedy niektóre spadną na Ziemię powodując katastrofy. Nasz Pan Jezus Chrystus, 20.10.2017 r.

Ziemia jest odbiorcą nie tylko ciał niebieskich pochodzących z kosmosu, ale i tego, co sam człowiek wyniósł i umieścił w kosmosie, nie zapobiegając skutkom burz słonecznych, które Słońce generuje w tym czasie, niektóre wpłyną na te satelity, które będą kolejnym zagrożeniem dla ludzkości. Archanioł Michał, 24.01.2022 r.

Komentarz Luz de Maria: Bracia: Świętujemy dziś to wielkie wydarzenie: Objawienie Matki Bożej w Fatimie. Czas się przybliża, widzimy, jak dzieje się to, co nam zapowiadano. Teraz musimy się nawrócić, ażeby stawić opór [pokusom] i utrzymać wiarę w Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, i żebyśmy byli niezachwiani w miłości do Naszej Królowej i Matki. Wyczekujmy z wiarą, nie rozpaczając, ponieważ Słowo Boże spełnia się w chwili wyznaczonej, a nie wtedy, kiedy chce tego człowiek: „Zaiste, podobnie jak ulewa i śnieg spadają z nieba i tam nie powracają, dopóki nie nawodnią ziemi, nie użyźnią jej i nie zapewnią urodzaju, tak iż wydaje nasienie dla siewcy i chleb dla jedzącego, tak słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa” (Iz 55, 10-11). Mocni i silni w wierze odmawiajmy codziennie 3 Zdrowaś Maryjo i modlitwę do św. Michała Archanioła, jak On sam nam polecił: Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Modlitwa do Matki Bożej Fatimskiej podyktowana Luz de Marii przez św. Michała Archanioła:

Przychodzę do Ciebie, Matko Boża Różańcowa z Fatimy.
U Twych stóp oddane z miłości moje serce ofiarowuje Ci uczynki mego życia i każdy Różaniec odmówiony na wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata.
Przychodzę do Ciebie i ofiaruję Ci każdy z moich zmysłów,
którymi obraziłem Twoje Niepokalane Serce.
Matko, Tobie je oddaję, wspomóż mnie w tej chwili, kiedy chwytam Twą błogosławioną Dłoń,
z mocnym postanowieniem nawrócenia.
Wobec Ciebie obiecuję być wiernym Twemu Boskiemu Synowi oraz Tobie, Matko Boża Różańcowa z Fatimy.
Tobie oddaję moją miłość, moją decyzję, moją siłę, moją stałość, moją wiarę, moją nadzieję, moje postanowienia.
Oddaję Ci wszystko to, czym jestem i to, czym będę od tego momentu i dalej, aż [będąc] razem z Tobą, przemieniony w nowe stworzenie, będę mógł spojrzeć Ci w oczy i zawołać do Ciebie: Matko moja!
Amen.