Ostrzegam was przed Ciałem Niebieskim, które zbliża się do Ziemi.
Obraz Matka Boża Boska Maryja z apokalipsy 40x50 | Ostrowiec swiętokrzyski  | Kup teraz na Allegro Lokalnie
Przekaz Najświętszej Maryi Panny do Luz de Marii

8 Maja, 2023

Umiłowane dzieci Mojego Niepokalanego Serca:

MOJĄ MIŁOŚCIĄ BŁOGOSŁAWIĘ WAS, ABY MOJA MIŁOŚĆ POZOSTAŁA OBECNA W KAŻDYM Z WAS. Moje dzieci wyróżniają się tym, że same w sobie są miłością, będąc i pragnąc dobra dla swoich braci (1 J 4, 7-8).

W tym miesiącu, w którym poświęcacie go w szczególny sposób tej Matce i odmawiacie różaniec święty, życzę Wam, abyście ofiarowali 13 maja:

Modlitwę za te z Moich dzieci, które nie adorują Mojego Boskiego Syna.

Ofiarujcie różaniec święty za tych, którzy włamują się do życia Moich małych dzieci i zaszczepiają w nich trzymanie się demonicznych praktyk oraz zapomnienie i wyparcie się Mojego Boskiego Syna. Te istoty ludzkie zostaną surowo ukarane.

ŻYJECIE W CIĄGŁYCH ZMIANACH. Katastrofy naturalne następują jedna po drugiej, a wy nadal nie rozumiecie, że są to znaki i sygnały, które służą wam jako przypomnienie o nawróceniu.

CO DZIEJE SIĘ OBECNIE W LUDZKOŚCI? Dominuje zapomnienie o Moim Boskim Synu, zaprzecza się temu, co Boskie i uważa się, że to, co dobre, jest dziełem człowieka, a to, co złego dzieje się w życiu człowieka lub w narodach, jest winą Boga (Jk 1, 13).

Istota ludzka jest nieprzewidywalna, nieustannie przychodzi i odchodzi w poszukiwaniu tego, co według niej jest bezpieczniejsze, dokładniejsze, a nie ma wiedzy o Słowie Bożym ani nie jest duchowa; więc brak jej rozeznania. Chodzi z miejsca na miejsce, próbując znaleźć to, czego nie znajdzie, dopóki nie spojrzy na siebie i Mojego Boskiego Syna we wszystkim i we wszystkich. Walka ze złem w tej chwili trwa nieprzerwanie, a Moje dzieci są nieustannie kuszone, nie reagując.

Módlcie się, Moje dzieci i przestrzegajcie Prawa Bożego.

Módlcie się, Moje dzieci, przyjmujcie Najświętszą Eucharystię, módlcie się i czyńcie zadośćuczynienie.

Módlcie się, Moje dzieci i proście o Łaskę odczuwania Miłości Mojego Macierzyństwa, przeciwstawiania się złu bez upadania.

Módlcie się, Moje dzieci jako część Mojej Maryjnej Armii, która walczy z Miłością, Wiarą, Nadzieją i Miłosierdziem, zjednoczona ze Świętym Michałem Archaniołem i Jego Niebiańskimi Zastępami oraz Moim umiłowanym Aniołem Pokoju, Ja wypełniam Boski Nakaz zmiażdżenia piekielnego węża i jego zastępów.

Módlcie się Moje dzieci, dzieci Mojego Boskiego Syna są Moimi dziećmi, ostrzegam was przed Ciałem Niebieskim, które zbliża się do Ziemi.

WIARA JEST WYSTAWIONA NA PRÓBĘ I TA MATKA OSTRZEGA WAS, ABYŚCIE SIĘ MODLILI Z WIARĄ, Z NADZIEJĄ I ZAPEWNIENIEM, ŻE JESTEŚCIE CHRONIENI BOSKĄ RĘKĄ.

Pamiętajcie, że na niezwykłym synodzie otrzymacie znak z Nieba, zwiastun bliskości Ostrzeżenia.

BEZ LĘKU BĄDŹCIE DOBRYMI STWORZENIAMI, PEWNI, ŻE Z WIARĄ WSZYSTKO JEST MOŻLIWE (1 J 5, 4; Mt 9, 21-22). Jeśli trwacie w wierze, co w waszych oczach wydaje się niemożliwe, to wiara każdego z zjednoczonych Moich dzieci dokonuje wielkich cudów.

OFIARUJCIE SIĘ DLA TYLU DUSZ, KTÓRE ŻYJĄ W CIEMNOŚCI, W DUCHOWEJ RUINIE I W DUCHOWYM ZAPRZECZENIU.

Bądźcie miłością, aby zalała was Boska Miłość.

Trzymam was w Moim Matczynym Sercu. Błogosławię was i wzywam, abyście byli rzecznikami tego Mojego Wezwania. Zapraszam do wzywania Mnie, gdy pojawi się niebezpieczeństwo:

Zdrowaś Maryjo, Zdrowaś Maryjo, Zdrowaś Maryjo.

Schrońcie się w Moim Sercu, wzrastajcie w Moim Łonie i poznajcie Mojego Boskiego Syna z Mojej Matczynej Ręki.

Mama Maryja

Witaj, Najczystsza Maryjo, bez grzechu poczęta (X3)

Komentarz Luz de Marii

Bracia:

W tym wezwaniu Matki Najświętszej czujemy to Serce, które niewątpliwie bije dla Boga. To wybrane stworzenie, to Święte Naczynie, które przed pozdrowieniem Anioła wymówiło: Fiat Voluntas Tua (Niech się stanie wola Twoja).

Dzisiaj Nasza Najświętsza Matka zaprasza nas, abyśmy towarzyszyli Jej z tą wiarą, która wzrasta w niepokojach, z tą wiarą, która jest prześladowana i osłania się tarczą Najdroższej Krwi Chrystusa.

Bracia, to, co ma nadejść, nie jest łatwe, ale nie jest niemożliwe dochowanie wierności Chrystusowi i Naszej Matce, jeśli serce i myśl są złożone w Woli Bożej.

Dzielimy się wspaniałą wiadomością:

Anioł Pokoju będzie obecny w ostatecznej bitwie, wraz z Matką Bożą, Świętym Michałem Archaniołem i Zastępami Niebieskimi zmierzy się z wrogiem duszy i jego wyznawcami.

Pamiętajmy, bracia, jak wiele Niebo objawiło nam od 2013 roku o Aniele Pokoju (*) i przyjmijmy od teraz to nieskończone błogosławieństwo zarezerwowane dla tego pokolenia i na koniec tych czasów. Zapraszam was do medytacji nad książką (*), w której zebrane jest objawienie o Aniele Pokoju i do proszenia Naszej Matki, aby przyjęła nas do swojego Niepokalanego Serca i pomogła nam przyjąć z prawdziwą ufnością tak ogromny dar Nieba.

Bracia, bez lęku i z większą wiarą niż w przeszłości, trwajmy w wierze.

*https://revelacionesmarianas.com/libros_especiales/espanol/angel_de_paz.pdf