” I WAS TO NIE OMINIE BO I SOBIE, SWOIM DZIECIOM I WNUKOM ZGOTOWALIŚCIE TEN LOS”
 
POLITYCY PiS RZĄDZĄCY POLSKĄ SĄ OKRUTNYMI ZDRAJCAMI BOGA WSZECHMOGĄCEGO I POLSKI ORAZ BISKUPI RZĄDZĄCY EPISKOPATEM, GDYŻ MILCZENIEM AKCEPTUJĄ TĘ HAŃBĘ, MORDERSTWA I WOJNĘ, KTÓRA PRZEZ NICH BĘDZIE, JAK II WOJNA BYŁA PRZEZ EPISKOPAT. OKAZUJE SIĘ, ŻE BEZBOŻNA PARTIA PiS I EPISKOPAT CHCĄ RZĄDZIĆ PANEM BOGIEM, KTÓRY MA PLANY POKOJOWE PRZEZ UZNANIE ZBAWICIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLEM POLSKI I BĘDZIE POKÓJ. CZY BÓG WŁAŚCICIEL ŚWIATA NIE MOŻE MIEĆ SWOICH PLANÓW I WARUNKÓW DLA GRZESZNIKÓW? ŻYDZI PRZEZ NIENAWIŚĆ, NIEPOSŁUSZEŃSTWO PANU BOGU ZAWSZE PRZEGRYWALI I TERAZ PRZEGRAJĄ. GDYBY NARÓD ŻYDOWSKI OD TYSIĘCY LAT CHCI ZAPRZYJAŹNIĆ SIĘ ZE STWORZYCIELEM ŚWIATA JAK POWINIEN, TO NA ZIEMI PANOWAŁBY TYLKO POKÓJ, SPOKÓJ, SZACUNEK I MIŁOŚĆ, 
A ONI OD TYCIĘCY LAT CHCĄ RZĄDZIĆ I CIĄGLE NA NARODY NAPADAJĄ I NISZCZĄ JAK POLSKĘ – DLATEGO OBCOKRAJOWCY WYNOŚCIE SIĘ Z NASZEJ OJCZYZNY, BO WY Z ZAZDROŚCI, ŻE NARÓD POLSKI JEST WYBRANY WSZYSTKO CO POLSKĘ STANOWI NISZCZYCIE I POLAKOW TEŻ, A WAS BÓG ZNISZCZY BO JEST PRAWDĄ I SPRAWIEDLIWOŚCIĄ A WY RZĄDZĄCY – TYLKO NIEUŻYTECZNĄ I NISZCZĄCĄ MARNOŚCIĄ. NIE WALCZCIE DEMONICZNI LUDZIE Z UKOCHANYM PRZYJACIELEM BOGIEM WSZECHMOGĄCYM BO BÓG WKRÓTCE WKROCZY I WSZYSCY PRZEGRAJĄ I ZGINĄ, A NIKT NIE BĘDZIE SIĘ NA BOŻEJ I PIĘKNEJ ZIEMI LUCYFERYCZNIE PANOSZYŁ.
  OKRUTNE FAKTY POKAZUJĄ, ŻE DLA RZĄDU I EPISKOPATU W POLSCE – „UKRAINA” JEST BOGIEM    ORAZ NA ZNISZCZENIE I DALSZĄ WOJNE JEST WYROKIEM !!!

 

„WAS TO TEŻ NIE OMINIE BO RÓWNIEŻ I SOBIE, SWOIM DZIECIOM I WNUKOM ZGOTOWALIŚCIE TEN LOS”
https://gloria.tv/share/oK6EFXhdRAgT6EU9Y8RpW6n6G