Jakie tematy petycji w Polsce Państwa interesują?

 

Szanowni Państwo

Chcielibyśmy dowiedzieć się, jakie są Państwa oczekiwania dotyczące tematyki naszych najbliższych petycji.

Jako zespół CitizenGO w Polsce chcemy wyrazić naszą wdzięczność za Państwa dotychczasowe nieocenione wsparcie w walce o życie, rodzinę i wolność. 

Dzięki Państwa zaangażowaniu osiągnęliśmy wiele sukcesów.

Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, co zajmie zaledwie kilka minut.

Państwo, jako sympatycy CitizenGO w Polsce i na całym świecie, macie do odegrania kluczową rolę, pomagając nam zdecydować, na czym mamy się skoncentrować. To Państwa opinia odpowie nam na pytanie, jakie kwestie są dla Państwa najważniejsze i co powinniśmy traktować priorytetowo w najbliższym okresie.

Państwa odpowiedzi pomogą nam lepiej zrozumieć, jakie są Państwa oczekiwania dotyczące walki o wartości, które nam wszystkim są drogie. Mam nadzieję, że uda nam się Państwa lepiej poznać i dowiedzieć się więcej o tym, co jest dla Państwa ważne.

Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej. Dlatego prosimy o odpowiedzenie na 5 pytań w ankiecie, by pomóc nam w planowaniu kampanii CitizenGO w Polsce w 2 i 3 kwartale 2023 roku.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Bardzo dziękuję za Państwa dotychczasowe wsparcie i zaangażowanie,

Sylwia Mleczko z polskim zespołem CitizenGO

PS Jeśli macie Państwo teraz chwilę, bylibyśmy niezmiernie wdzięczni za poświęcenie kilku minut, aby doradzić nam, jak zaplanować nasze działania w roku 2023: bardzo proszę kliknąć tutaj, aby odpowiedzieć na naszą krótką ankietę.

Będziemy też wdzięczni za udostępnienie naszej wiadomości swoim przyjaciołom i rodzinie drogą mailową lub na platformach społecznościowych – kliknij tutaj, by udostępnić na FB.