Planują mordować 75 dzieci tygodniowo!

 

Logo serwisu Strona Życia

Szanowni Państwo

Nowa placówka aborcyjna ustaliła sobie jako cel początkowy zabijanie 75 dzieci tygodniowo. Takie „cele biznesowe” nie są czymś nowym w świecie korporacji aborcyjnych, gdyż zabijanie dzieci przysparza im więcej pieniędzy, niż inne usługi. Celem wszystkich konsultacji i rozmów będzie dążenie do wyznaczonej liczby, która jeśli zostanie już osiągnięta, ustawi poprzeczkę wyżej.

zdjęcie ilustracyjne

Planują mordować 75 dzieci tygodniowo!

 

Takie postawienie sprawy przypomina ofiary składane przez barbarzyńskie ludy swoim bożkom, którym należało daną liczbę dzieci poświęcić, aby zyskać sobie ich przychylność. Dziś bożkiem stał się pieniądz, a sumienia osób, którzy życzą sobie zabijania danej liczby dzieci, stały się równie mroczne, jak ludzi w tamtych warunkach.

Czy dziś wartości europejskie to wartości diabelskie?

zdjęcie ilustracyjne

Niestety, patrząc na poczynania rozmaitych gremiów uznających się za piewców tzw. wartości europejskich, należy udzielić odpowiedzi twierdzącej na zawarte w tytule pytanie. Większość europejskich polityków uznaje zabijanie dzieci za prawo człowieka, a zabójców za bohaterów. Również wśród polskich europarlamentarzystów są zwolennicy mordowania ludzi w okresie prenatalnym.

Sędzia zawiesił zezwolenie na używanie pigułki aborcyjnej w USA, a inny sędzia … na to zezwolił

zdjęcie ilustracyjne

Sędzia Kacsmaryk, któremu grożono śmiercią z powodu podjęcia się tej sprawy, stwierdził, że decyzja Food and Drug Administration (Agencja Żywności i Leków) o zatwierdzeniu mifepristonu była przedwczesna. Zauważył też, że jego legalizacja była możliwa dlatego, że FDA zaklasyfikowała ciążę jako „poważną albo zagrażającą życiu chorobę”.

Sąd w Gorzowie: podawanie faktów o LGBT wstępem do ludobójstwa

zdjęcie ilustracyjne

Kierowca Fundacji został skazany przez sąd na karę 10 000 zł za jazdę po Gorzowie Wielkopolskim w ramach mobilnej kampanii informacyjnej. W opinii sędziego, akcja informująca Polaków m.in. o treści „standardów edukacji seksualnej” WHO i  o statystykach medycznych dotyczących zachorowalności na HIV wśród homoseksualistów może stanowić wstęp do ludobójstwa aktywistów LGBT podobnego do masakry w Buczy.

 

Szukamy chętnych do zamontowania u siebie banerów antyaborcyjnych!

zdjęcie ilustracyjne

Przy Drodze Wojewódzkiej nr 338 pojawiły się kolejne, duże banery. Ostrzegają one przed działalnością przestępców aborcyjnych z grupy aborcyjny dream team. Jeżeli Chcieliby Państwo włączyć się do walki z przestępczością aborcyjną i posiadają Państwo ziemię przy drodze, na której można zamontować taki baner, prosimy o kontakt!  Każdy kolejny plakat i bilboard uświadamiają tysiące osób na temat zbrodni aborcji i prowadzą do ratowania dzieci przed morderstwem.

zdjęcie ilustracyjne

Szanowni Państwo, Whole Woman’s Health nie ukrywa że 75 nienarodzonych dzieci to tylko cel początkowy. Prawo stanowione Nowego Meksyku zezwala na aborcję do końca ciąży, a także nawet do 28 dni po porodzie! Nic dziwnego, że Whole Woman’s Health otwiera tam już szóstą placówkę a gubernator zapowiedziała przekazanie 10 milionów dolarów na budowę następnej. Pokazuje to, że aborterzy się nie zatrzymują i będą dążyć do zabijania coraz większej liczby dzieci. Dlatego tak ważny jest całkowity zakaz aborcji z odpowiedzialnością karną dla sprawców.

 

 Z wyrazami szacunku,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro – Prawo do Życia

Popierasz to co robimy?

Możemy dotrzeć do opinii publicznej tylko dzięki wsparciu naszych Darczyńców

Agappe Telegram
YouTube Twitter Instagram Facebook

® Fundacja Pro – Prawo do Życia, 2021
Polityka prywatności i cookies