BARDZO PROSIMY BISKUPÓW ABY WYTŁUMACZYLI TYM MATKOM, ŻE TO JEST MORDERSTWO  WŁASNYCH DZIECI – NAJGORSZY OKRUTNY GRZECH, A WIECZNOŚĆ MOŻE BYĆ W PIEKLE.

Pani Anno, Polki kupią 300 000 pigułek śmierci w 2023 roku?!

Logo serwisu Strona Życia

Szanowna Pani Anno,

 

kobiety masowo korzystają z możliwości zakupu przez internet recepty na tzw. „antykoncepcję awaryjną”. W pierwszych dwóch miesiącach 2023 roku, sprzedano w Polsce ponad 50 tys. takich pigułek. Dlaczego można powiedzieć, że są to pigułki śmierci? Proszę zobaczyć nagranie Anny Szczerbatej.

zdjęcie ilustracyjne

Polki kupią 300 000 pigułek śmierci w 2023 roku?

 

Jeśli kobieta weźmie pigułkę po zapłodnieniu, zabije swoje dziecko. Substancją czynną EllaOne jest duża dawka octanu uliprystalu, który uniemożliwia zagnieżdżenie się i dalszy rozwój zarodka po zapłodnieniu. EllaOne to preparat wczesnoporonny! Pigułka może powodować problemy z płodnością. Tzw. „antykoncepcja awaryjna” mocno zwiększa też ryzyko wystąpienia wielu poważnych chorób.

W naszym kraju nie czyn, lecz wiek ofiary decyduje o tym czy jest on zbrodnią, czy “prawem wyboru”… 

zdjęcie ilustracyjne

Niedawno całą Polskę obiegła informacja o bestialskim zabójstwie, dokonanym na niemowlęciu urodzonym przed dwoma miesiącami. Maleńka dziewczynka została zamordowana w wyjątkowo okrutny sposób – najpierw przetrzymywano dziecko przez dwa dni bez pożywienia, a potem wstrzyknięto mu śmiercionośną truciznę, w wyniku czego w bolesnych konwulsjach zmarło.

O. Fidelis Moscinski i inni prolajferzy skazani na więzienie za rozmawianie z kobietami w placówce aborcyjnej

zdjęcie ilustracyjne

Czterech proliferów zostało skazanych na karę więzienia przez sąd w Michigan za rozmawianie z kobietami w placówkach aborcyjnych. Wśród nich jest franciszkanin o. Fidelis Moscinski, którego skazano na 3 wyroki 90-dniowe odbywane jednocześnie, podobnie jak Matthew Connolly’ego. Laurę Gies skazano na 2 60-dniowe wyroki odbywane jednocześnie, a Dr. Monicę Miller na dwa 45-dniowe wyroki odbywane jednocześnie.

Akcja antyaborcyjna przed szpitalem w Oleśnicy!

zdjęcie ilustracyjne

Zorganizowaliśmy w Oleśnicy duża pikietę antyaborcyjną! Obecnie zabija się w tej placówce najwięcej nienarodzonych dzieci w Polsce. Wszystkie aborcje w 2022 r. wykonano z tzw. przesłanek psychiatrycznych, tzn. kobiety dostały od psychiatry zaświadczenia, że ciąża może zagrażać ich zdrowiu psychicznemu. Jednak w odpowiedzi na zapytanie Fundacji Pro-Prawo do Życia o stan zdrowia tych dzieci, okazało się, że u 71 z 75 zabitych dzieci podejrzewano choroby lub wady genetyczne.

 

Szukamy chętnych do zamontowania u siebie banerów antyaborcyjnych!

zdjęcie ilustracyjne

Przy Drodze Wojewódzkiej nr 338 pojawiły się kolejne, duże banery. Ostrzegają one przed działalnością przestępców aborcyjnych z grupy aborcyjny dream team. Jeżeli Chcieliby Państwo włączyć się do walki z przestępczością aborcyjną i posiadają Państwo ziemię przy drodze, na której można zamontować taki baner, prosimy o kontakt!

zdjęcie ilustracyjne

Szanowna Pani Anno, Naczelna Rada Aptekarska informuje, że tzw „antykoncepcja awaryjna” może spowodować długotrwałą bezpłodność oraz szybsze pojawienie się menopauzy. Stosowanie tego preparatu  zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi i raka szyjki macicy, a także zachorowania na zakrzepicę i wystąpienia udaru mózgu. Dlatego tego typu pigułki to tabletki śmierci dla poczętych dzieci, ale także dla kobiet.

 

 Z wyrazami szacunku,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro – Prawo do Życia

Popierasz to co robimy?

Możemy dotrzeć do opinii publicznej tylko dzięki wsparciu naszych Darczyńców

Agappe Telegram
YouTube Twitter Instagram Facebook

® Fundacja Pro – Prawo do Życia, 2021
Polityka prywatności i cookies