Wyjątkowe spotkanie

SZANOWNI PAŃSTWO,

Są takie wydarzenia w kraju czy na świecie, co do których trzeba się ustosunkować. Było dla nas oczywiste, że musimy odnieść się do ataków na autorytet św. Jana Pawła II i przygotować petycję na ten temat. Podpisało ją już prawie 18 000 osób. 
 
Było też dla nas oczywiste, by wesprzeć organizację Narodowego Marszu Papieskiego, który odbył się w Warszawie 2 kwietnia. Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy wesprzeć Marsz nie tylko poprzez naszą obecność i transparenty z ważnym przesłaniem, ale także poprzez finansowe wsparcie, przyczyniając się do pomyślnej organizacji Marszu.
 
 
 
Aż 50 000 osób wzięło w nim udział pokazując w ten sposób swoje poparcie i poglądy. 

Cieszyliśmy się, że mogliśmy wziąć udział w tym ważnym wydarzeniu i zająć stanowisko. 
Bardzo nam było miło, gdy wielu sympatyków naszej fundacji podchodziło do nas, by porozmawiać i podziękować za naszą pracę. 
 
 
Dużo osób mówiło nam też, że podobają im się nasze banery i transparenty i wielokrotnie byliśmy proszeni o pozowanie do zdjęć. Wiele osób otrzymało od nas na pamiątkę usztywniane plakaty z wizerunkiem św. Jana Pawła II.
Dobrze było się spotkać twarzą w twarz z osobami, które reprezentujemy. Niesiemy bowiem Państwa głos dalej.
Jesteśmy wdzięczni za Państwa zaangażowanie w nasze kampanie i za wspólne stawanie w obronie życia, rodziny, wolności, w tym wolności religijnej w Polsce i na świecie.

Jesteśmy też bardzo wdzięczni za Państwa wsparcie dla naszej kampanii.

Sylwia Mleczko z całym zespołem CitizenGO

PS Czy chcą Państwo wesprzeć pracę CitizenGO? Społeczność CitizenGO będzie działać nieustannie, dzień po dniu i rok po roku, aby bronić życia, rodziny i wolności. Aby było to możliwe, CitizenGO potrzebuje Państwa stałego wsparcia, teraz bardziej niż kiedykolwiek. Jeśli podoba się Państwu nasza praca i mają Państwo taką możliwość, proszę rozważyć stałe wsparcie dla naszej organizacji. Nawet 10zł miesięcznie daje nam możliwość, by kontynuować nasza walkę.