DOWIECIE SIĘ O PEWNEJ CHMURZE, KTÓRA PRĘDKO SIĘ ROZSZERZY, NIESIONA WIATREM. NIE ZNAJĄC [JEJ] POCHODZENIA, DZIECI NASZEGO KRÓLA I PANA JEZUSA CHRYSTUSA BĘDĄ CHCIAŁY ZOBACZYĆ, CO SIĘ DZIEJE; NIE WYCHODŹCIE NA ZEWNĄTRZ
Luz de Maria, 27/03/23
Orędzie Archanioła Michała #Imprimatur
Umiłowane dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, z Bożego Miłosierdzia zwracam się do was.
PRZYCHODZĘ WAS OSTRZEC, PO TO, ŻEBYŚCIE PRZYGOTOWALI SIĘ DUCHOWO I MATERIALNIE ZA POMOCĄ TEGO, CO POTRZEBNE.
Nasz Król i Pan Jezus Chrystus jest miłosierny wobec całej ludzkości, wszystkich pragnie zbawić, wszystkim wam daje błogosławieństwo zbawienia. W tym Nieskończonym Bożym Miłosierdziu mogą zagłębić się wszyscy ludzie, którzy pragną zbawić swą duszę. Dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa:
PRZYCHODZĘ, BY WZNIEŚĆ MÓJ GŁOS, AŻEBY KAŻDY CZŁOWIEK, W KAŻDYM MIEJSCU, PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO NAWRÓCENIA.
Czas się skrócił i możliwości[grzechu? przyp. red.], w jakich się zanurzyliście, są tak liczne, że ciężar zdarzeń zmusza Boskie Ramię do opadnięcia [na was].
Nasza Królowa i Matka ostrzega was:
„BOSKIE RAMIĘ OPADA, I LUDZKOŚĆ STAJE W OBLICZU TEGO, CO NIEWYOBRAŻALNE…”
Chcecie wiedzieć, jak przygotować się na to, co przychodzi na ludzkość?
Bądźcie prawdziwymi dziećmi Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa i kochajcie waszą Matkę, Najświętszą Dziewicę Maryję.
Wypełniajcie Boże Słowo obecne w Piśmie Świętym. To jest: znajcie Boże Słowo i wprowadzajcie je w czyn (Jk 1, 22-25).
Miłujcie Przykazania i je spełniajcie.
Znajcie Sakramenty i przystępujcie do nich.
Wprowadzajcie w czyn Błogosławieństwa.
Proście nieustannie o pomoc Ducha Świętego.
Praktykujcie Uczynki Miłosierdzia co do Ciała i co do Duszy. Miłujcie bliźniego i bądźcie pokorni. Bądźcie światłami na drodze.
Żyjcie Wiarą w jej blasku i żyjcie każdego dnia w modlitwie wewnętrznej spełniając Wolę Naszego Ojca.
 
BĄDŹCIE ZAPOBIEGLIWI, trzymajcie w domach żywność o długim okresie przydatności do spożycia. Przechowujcie miód pszczeli, pokarmy łatwe w przygotowaniu, środki czystości, alkohol, lekarstwa, wodę, i to [wszystko], o czym już dobrze wiecie. Musicie nauczyć się przechowywać zasolone mięso, tak jak robili to wasi przodkowie.  (1)
 
Dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa:
ZARAZA JEST [JUŻ] OBECNA NA ZIEMI I WYDARZENIA STOJĄ [JUŻ] U DRZWI LUDZKOŚCI.
Ziemia mocno się trzęsie i zadrży po kolei w różnych krajach. Przychodzi wojna, dadzą się poznać narzędzia zagłady dotychczas nieznane ludzkości, o wielkiej sile niszczenia.
Dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, będzie czerwony księżyc [zaćmienie dnia 5/6 maja oraz 28 października??], i zapowiada on to, co nastąpi po tym czerwonym księżycu (Dz 2, 19-20; Ap 6, 2).
DOWIECIE SIĘ O PEWNEJ CHMURZE, KTÓRA PRĘDKO SIĘ ROZSZERZY, NIESIONA WIATREM. NIE ZNAJĄC [JEJ] POCHODZENIA, DZIECI NASZEGO KRÓLA I PANA JEZUSA CHRYSTUSA BĘDĄ CHCIAŁY ZOBACZYĆ, CO SIĘ DZIEJE; NIE WYCHODŹCIE NA ZEWNĄTRZ, ALE SCHROŃCIE SIĘ W MIEJSCU ZAMKNIĘTYM, BEZ OKIEN. W TEN SPOSÓB SIĘ OCHRONICIE, A MOJE LEGIONY WAS USTRZEGĄ.
 
Módlcie się, dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, módlcie się za Japonię, doświadcza trzęsienia ziemi.
Módlcie się, dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, módlcie się za Meksyk, cierpi z powodu rozmiarów trzęsienia ziemi.
Módlcie się, dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, módlcie się za Amerykę, jest silnie wstrząsana.
Módlcie się, dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, zdrada zostanie zdemaskowana wobec ludzkości.
Dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa:
TRUD LEGIONÓW NIEBIAŃSKICH, WASZYCH ANIOŁÓW STRÓŻÓW W TYM CZASIE JEST DUŻO WIĘKSZY, NIŻ MOŻECIE TO SOBIE WYOBRAZIĆ. Trwamy w stanie walki duchowej (Ef 6, 12), nieustannie broniąc was przed pokusami. Będziemy was bronić jeszcze bardziej przed Antychrystem i jego złowrogimi legionami.
My nieustannie wielbimy, i wywyższamy, i adorujemy Boga, wyczekując chwili, w której wykrzykniemy:
„Zasiadającemu na tronie i Barankowi błogosławieństwo i cześć, i chwała, i moc, na wieki wieków!” (Ap 5, 13).
Umiłowane dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa:
JEST TO CZAS PRZYGOTOWANIA, MÓDLCIE SIĘ DO DUCHA ŚWIĘTEGO I BŁAGAJCIE O TO, BY WAS OŚWIECIŁ, [UKAZUJĄC WAM], ILE JESZCZE POZOSTAŁO WAM DO ZADOŚĆUCZYNIENIA.
Niech każdy przygotuje się niczym ołtarz, przyobleczony w dobre uczynki i dobre pragnienia, na świętowanie Wielkiego Tygodnia. Musicie trwać w modlitwie, nie tylko umysłem czy ustami, lecz w głębi każdego z was, 
w nierozerwalnej jedności duchowej z Przenajświętszą Trójcą i z Naszą Królową i Matką Czasów Ostatecznych.
Moje Błogosławieństwo spoczywa na każdym z was; nie zapominajcie, że Boże Miłosierdzie jest nieskończone 
i czeka tylko na jedno wasze słowo, by was objąć i przytulić z Wiekuistą Miłością. Św. Michał Archanioł
Witaj, Najczystsza Maryjo, bez grzechu poczęta (x3).
Komentarz Luz de Maria: Bracia: Św. Michał Archanioł daje nam w tym orędziu to, o co niektórzy się pytają. Podążajmy za jego wskazaniami i posłusznie przygotujmy się duchowo i materialnie. Amen.
Orędzie Matki Bożej 29/11/20
„Miejcie świadomość, że to nie jest koniec świata, tylko tego pokolenia; dlatego stajecie wobec tak wielkiego chaosu wywołanego przez nieposłuszeństwo Moim Objawieniom: tym już wypełnionym, tym, które właśnie się wypełniają, i tym, które mają się wypełnić. Demon to wie, i wiedząc to wyzwolił swą furię przeciw Moim dzieciom, by doprowadzić je do potępienia.”
18.01.2022., orędzie Jezusa
„Wzywam was na nowo, dzieci, do przygotowania się duchowo i za pomocą tego, co Moje dzieci mogą zgromadzić. Popatrzcie na zwierzęta, które przewidują klimat i przechowują pokarm na [czas], kiedy nie mogą wychodzić, by szukać czegoś, dzięki czemu mogą przeżyć. Mój Lud musi być czujny i roztropny, kiedy Mój Dom [Niebo] was ostrzega. Ci, którzy nie mogą zebrać pokarmów, będą wspomagani przeze Mnie. Nie lękajcie się, nie lękajcie się, nie wpadajcie w niepokój.
Czas jest teraz! Przykładajcie uwagę do znaków… nie bądźcie duchowymi ślepcami!”
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, na świeżym powietrzu i tekst „RZYMSKI KATOLIK 2.0 Luz de Maria 27/03/23”