Sięgają po nasze jedzenie, samochody i podróże! Dlatego publikujemy ten raport i organizujemy konferencję, na którą Panią zapraszam…

Newsletter Klubów „Polonia Christiana”, 27 lutego 2023 r.

Szanowna Pani,

Piszę do Pani, ponieważ żarty się skończyły. Antychrześcijańska rewolucja, chowająca się za sloganami takimi jak „zrównoważony rozwój”, czy też „Agenda 2030”, już otwarcie ujawnia swoje antyludzkie plany.

Tabelka z „propozycjami” grupy C40 Cities, skupiającej największe metropolie świata, którą niedawno opublikowały gazety, zawiera coś, przed czym my przestrzegamy i alarmujemy od lat.

Głodowe przydziały mięsa i nabiału, limit zakupów ubrań, zakazy lotów samolotami i używania aut spalinowych – wszystko to już w ciągu dekady?!

Do tego zmierzają globalni rewolucjoniści, którzy chcą stopniowo odebrać nam obecny standard życia i zamienić je w permanentnie inwigilowany obóz pracy, bez dzieci i własności, bez Boga, bez normalnej żywności, w którym jedynym dobrem może pozostać zeroemisyjny smartfon…

Do tej pory słuchało nas niewielu, ale to właśnie może się zmienić już w najbliższych dniach – głównie za sprawą Pani i moją.

W czwartek 2 marca ogłosimy premierę jedynej takiej publikacji, która obnaży całość działań globalistów i poruszy sumienia zwykłych ludzi. To raport red. Agnieszki Stelmach pt. „Zrównoważony rozwój – zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia”.

Na ponad 250 stronach autorka pokazuje całą kronikę wydarzeń i postaci, które stoją za projektem zniszczenia naszego standardu życia w imię „zrównoważonego rozwoju”. Wskazuje inspiratorów, główne ideologie, z których czerpią, spotkania i szczyty, dokumenty i realne decyzje polityczne, które… już zaczyna się wdrażać na naszych oczach!

Dlatego mam do Pani bardzo ważną prośbę o:

  • przybycie na naszą konferencję w czwartek 2 marca o godz. 18 w Warszawie (pełną informację o miejscu, godzinie, zaproszonych prelegentach odnajdzie Pani klikając tutaj)
  • poinformowanie o naszym raporcie i konferencji Pani bliskich, sąsiadów i znajomych. Pełną wersję raportu udostępnimy bezpłatnie już w czwartek.

Dzięki tym działaniom, nasz raport – w formie cyfrowej i drukowanej – zacznie krążyć po społeczeństwie, wywołując ozdrowieńczy szok i stanowczy sprzeciw.

Pani rola jest tu kluczowa. Poza naszymi mediami i nielicznym gronem sojuszników, nie mamy dostępu do mediów głównego nurtu. A zatem ten szalenie ważny raport „Zrównoważony rozwój – zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia” musimy rozpropagować sami. I jestem przekonany, że nam się to uda, podobnie jak wiele akcji społecznych i religijnych z lat poprzednich, z którymi dzięki Pani dotychczasowej pomocy, dotarliśmy do setek tysięcy Polaków.

Już teraz bardzo proszę Panią o udział w czwartkowej konferencji, na której wystąpią m.in. mec. Jerzy Kwaśniewski, red. Łukasz Warzecha i dr Jakub Majewski (szczegóły w linku poniżej). Tych z Państwa, którzy z jakichś względów jednak nie zdołają dotrzeć na konferencję, pragnę zapewnić, iż raport będzie udostępniony w naszych serwisach PCh24.pl i PiotrSkarga.pl po wspomnianym wydarzeniu.

Składając „Bóg zapłać” za całe Pani dotychczasowe zaangażowanie, przesyłam Pani moje serdeczne pozdrowienia.

Sławomir Skiba

Wiceprezes Stowarzyszenia
Kultury Chrześcijańskiej
im. Ks. Piotra Skargi

 

Ważne informacje

Głodowe przydziały mięsa, limit zakupów ubrań, zakazy lotów samolotami i używania aut spalinowych już w ciągu dekady?! Całość tej neokomunistycznej wizji nowego totalitaryzmu i jej korzenie historyczne opisuje raport specjalny portalu PCh24.pl, który przygotowała red. Agnieszka Stelmach. Już w czwartek 2 marca oficjalnie zaprezentujemy go opinii publicznej…


Kluby „Polonia Christiana” na Opolszczyźnie zapraszają w sobotę i niedzielę (4-5 marca) na spotkania z cenionym rekolekcjonistą i autorem katolickim – dr. Andrzejem Wronką. W Opolu i Krapkowicach podejmie on wielkopostny temat wartości i sensu cierpienia…


Kluby „Polonia Christiana”