PRZYSZŁOŚĆ POLSKI I ŚWIATA JEST W RĘKACH HIERARCHÓW I BISKUPÓW W EPISKOPACIE W POLSCE NA KTÓRYCH BARDZO LICZY ZBAWICIEL JEZUS CHRYSTUS I NARÓD POLSKI, BO LUCYFERIANIE JUŻ WYDALI ROZKAZY I WYROKI NA ZNISZCZENIE PLANETY ZIEMI A AKCEPTUJĄ TE MORDERSTWA BOGA APOSTOŁOWIE.
MAMY NADZIEJĘ, ŻE NIE ZECHCĄ SPADAĆ NA SPALENIE DUSZ W PIEKLE I BĘDĄ WALCZYLI Z TYMI DEMONAMI ZACIEKLE. MARYJA KRÓLOWA POLSKI ZNISZCZYĆ LUDZI NIE POZWOLI I POWIE DO BISKUPÓW – UCZYŃCIE WSZYSTKO CO MÓWI WAM MÓJ SYN I NAWRÓCĄ SIĘ BOGA APOSTOŁOWIE A KRÓL POLSKI BĘDZIE KRÓLOWAŁ MIŁOSIERNIE MIŁOŚCIĄ I SERDECZNOŚCIĄ – POKÓJ BĘDZIE BUDOWAŁ A MIŁOSIERDZIE REKLAMOWAŁ. 

 

Szanowni Państwo,

ZERO mięsa, ZERO nabiału, ZERO prywatnych samochodów od 2030 roku – Rafał Trzaskowski podpisał deklarację grupy C40 w imieniu mieszkańców Warszawy! Szaleństwo globalistów radykalnie przyśpiesza!

Warszawa należy do grupy C40. Jest to ponadnarodowa organizacja łącząca około stu spośród największych i najważniejszych miast świata, m.in. Nowy Jork, Berlin, Londyn, a także Warszawę pod zarządem Rafała Trzaskowskiego. To organizacja, w której udzielają się znani globaliści, tacy jak Bill Clinton, George Soros czy Fundacja Rockefellera.

Celem grupy C40 jest budowa świata, który będzie „zielony”, „niewykluczający” i budowany przede wszystkim z troską o klimat.

W praktyce grupa ta zmierza – i przyznaje się do tego otwarcie – do drastycznej redukcji wolności ludzi poprzez ograniczanie dopuszczalnej ilości spożywanego mięsa, nabiału, ilości kupowanych rocznie ubrań czy posiadanych lub użytkowanych środków transportu.

To nie żart! Celem określonym jako „ambitny” jest całkowita weganizacja społeczeństw do roku 2030! Do tego limity na kupowanie nowych ubrań (3 sztuki rocznie!), całkowita rezygnacja z samochodów prywatnych i ograniczenie do jednej na trzy lata podróży samolotem w dwie strony.

„Ja powiem wprost: to żaden cel ambitny, to żaden cel progresywny. To jest cofanie nas do komunizmu, cofanie nas do epoki PRL! To cofanie nas do sytuacji, w której w kiosku będzie sprzedawana podwawelska spod lady” – skomentował Witold Tumanowicz z Zarządu Głównego Ruchu Narodowego.

Powyższe restrykcje wydają się zbyt absurdalne i skrajnie utopijne? Lewicowi ideolodzy przygotowali również „cel progresywny”, który jest mniej radykalny, ale ma za zadanie przyzwyczaić nas do sytuacji, w której totalitaryści pod klimatycznymi hasłami będą decydować, ile wolno nam jeść i podróżować.

Cel progresywny na rok 2030:
– 16 kg mięsa na osobę rocznie,
– 90 kg nabiału (j.w.),
– 8 sztuk ubrań (j.w.),
– 190 samochodów prywatnych na 1000 osób,
– 1 podróż samolotem w obie strony na dwa lata.

To jest rzeczywistość, jaką globaliści i zielona lewica zamierzają nam zbudować! To jest standard, do którego konsekwentnie zmierza Warszawa pod zarządem Rafała Trzaskowskiego!

Idee lewicy są niezmienne. Od zawsze marzy im się orwellowski porządek świata, w którym kasta u władzy może sobie pozwolić na konsumpcję wszelkich dóbr. Oni się wykarmią. Pozostałym obywatelom pozostanie jazda na rowerze i jedzenie świerszczy.

STOP dyktatowi globalistów!
Zatrzymajmy to szaleństwo!