PILNE! Protest rodziców pod MEN ws. SZCZEPIEŃ DZIECI w szkołach! Lekarze i rodzice zjednoczeni?

 

OBYWATELE RUMUŃSCY MAJĄ UCZCIWY RZĄD, KTÓRY DBA O SWOICH OBYWATELI, A W POLSCE RZĄD RAZEM Z BISKUPAMI RZĄDZĄCYMI EPISKOPATEM – OBCOKRAJOWCY I INNOWIERCY OKRADAJĄ POLAKÓW ZE WSZYSTKIEGO I SZCZEPIĄ DLATEGO, ABY POUMIERALI I O SWOJE SIĘ NIE UPOMINALI.

 

 

Rumunia wstrzymuje import szczepionek, zamyka centra szczepień i wyprzedaje zapasy szczepionek do innych krajów

 

 

Rumunia wstrzymuje import szczepionek, zamyka ośrodki szczepień, przenosi zapasy szczepionek do Danii, Wietnamu, Irlandii, Korei Południowej itd. Ludzie nie chcą się szczepić. Zamiast próbować ich zmusić, rząd szanuje ich wolę. Przegląd sytuacji w nagłówkach:Rumunia zamyka 117 ośrodków szczepień przeciwko Covid – 7 lipca, Associated Press:

Spadek popytu na szczepionki przeciwko koronawirusowi w Rumunii spowodował, że władze zamknęły 117 ośrodków szczepień i zmniejszyły liczbę szczepień do 371, poinformowali we wtorek urzędnicy służby zdrowia.

„W zeszłym tygodniu ponownie oceniliśmy skuteczność miejsc stałych szczepień. W około 80% stałych ośrodków szczepień zaszczepia się mniej niż 25% zdolności szczepień przydzielonych dla poszczególnych strumieni ”- powiedział szef krajowego komitetu ds. szczepień, Valeriu Gheorghita, na konferencji prasowej we wtorek.

Rumunia wstrzymuje import większości szczepionek przeciwko Covid-19, ponieważ ludzie unikają szczepień – The Irish Times, 1 lipca 2021 r.

 

Rumunia wstrzymała import większości szczepionek przeciwko Covid-19 po tym, jak rząd spowolnił kampanię szczepień, aby sprzedać ponad milion dawek do Danii i ubiegać się o przedłużenie dziesiątek tysięcy przeterminowanych zastrzyków.Rumunia rozpoczyna niszczenie przeterminowanych szczepionek przeciw COVID-19 wraz z ich spadkiem – Romania Insider, 25 czerwca:

 

Rumunia może rozpocząć niszczenie niektórych szczepionek COVID-19 otrzymanych na początku tego roku, gdy mija ich data ważności, podczas gdy zainteresowanie szczepionkami wśród ludności wyraźnie spadło. (Lub, co bardziej prawdopodobne, ci, którzy tego chcieli, otrzymali to.)W rezultacie Rumunia ma teraz nadwyżkę szczepionek i zacznie niszczyć niektóre z niewykorzystanych dawek otrzymanych na początku tego roku, ponieważ wkrótce wygasną. Około tydzień temu władze poprosiły dostawców o dostarczenie mniejszej ilości szczepionki przeciw COVID-19 niż planowano z tego samego powodu.

 

Dania kupi 1,1 mln dawek
szczepionki Pfizer od Rumunii – The Local, 30 czerwca Dania kupiła od rządu rumuńskiego 1,1 mln dawek szczepionki Pfizer, co pozwoliło na przyspieszenie szczepień o dwa do trzech tygodni.

W komunikacie prasowym we wtorek wieczorem duński minister zdrowia Magnus Heunicke powiedział, że powolne tempo szczepień w Rumunii pozostawiło kraj z dawkami, których nie może zastosować.Premier Rumunii przeciwny segregacji nie chce różnych zasad dla osób zaszczepionych i nieszczepionych – Universulnet.com, 28 sierpnia

 

Premier Florin Citu powiedział w sobotę, że nie opowiada się za różnymi zasadami dla osób w miejscach publicznych, w zależności od tego, czy są. nie był szczepiony szczepionką Covid.„Nie jestem fanem rozdzielania osób zaszczepionych i nieszczepionych oraz każdego, kto może iść do centrum handlowego” – powiedział.

„W zeszłym roku centra handlowe były otwarte, kiedy nie mieliśmy szczepionki. Byłoby dziwne i absurdalne zamykanie go teraz, gdy mamy to rozwiązanie w postaci szczepionki ”- powiedział podczas wizyty w centrum szczepień w północnym mieście Botosani.

globalresearch.ca/…ine-stocks-denmark-vietnam-ireland-s-korea/5754489

I miał rację ! Laureat Nagrody Nobla ostrzega, że szczepionki powodują rozwój bardziej śmiercionośnych wariantów COVID

Luc Montagnier, francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny w 2008 roku za odkrycie ludzkiego wirusa niedoboru odporności (HIV), niedawno zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa szczepionek COVID-19. Montagnier omówił ten temat w wywiadzie z Pierre Barnérias z Hold-Up Media na początku tego miesiąca, który został przetłumaczony z francuskiego na angielski wyłącznie dla RAIR Foundation USA .

Szczepionki nie zatrzymują wirusa, przekonuje wybitny wirusolog, ale robią coś przeciwnego – „odżywiają wirusa” i ułatwiają jego rozwój w silniejsze i bardziej zakaźne warianty. Te nowe warianty wirusa są bardziej odporne na szczepienie i mogą mieć większe skutki zdrowotne niż ich „oryginalne” wersje.

W wywiadzie prof. Montagnier określił program szczepień przeciwko koronawirusowi jako „nie do zaakceptowania błąd”. Masowe szczepienie jest „błędem naukowym i medycznym” – powiedział. „Księgi historyczne to pokażą, ponieważ to szczepienia tworzą warianty”. Montagnier wyjaśnił, że „są przeciwciała wytwarzane przez szczepionkę”, które zmuszają wirusa do „znalezienia innego rozwiązania” lub śmierci. Tak powstają warianty. To warianty, które „są produkcją i wynikiem szczepień”.

Montagnier wyjaśnia, że mutacja i wzmocnienie wirusa poprzez zjawisko tzw. wzmocnienia zależnego od przeciwciał (ADE) [Antibody Dependent Enhancement, przyp. Tłumacz]. ADE to mechanizm, który zwiększa zdolność wirusa do wnikania do komórek i powodowania nasilenia choroby. ADE występuje, gdy przeciwciała powstałe podczas odpowiedzi immunologicznej rozpoznają i przyczepiają się do patogenu, ale nie są w stanie zapobiec infekcji. Zamiast tego przeciwciała te działają jak „koń trojański”, umożliwiając patogenowi atakowanie komórek i pogarszanie odpowiedzi immunologicznej.

W Ameryce rutynowo zalecane szczepionki nie powodują ADE. Gdyby to zrobiły, zostałyby wycofane z obiegu. Badania kliniczne III fazy nowych szczepionek mają na celu zidentyfikowanie powszechnych lub poważnych skutków ubocznych przed dopuszczeniem szczepionki do użytku. Zwykle ustalenie, czy szczepionka jest bezpieczna, zajmuje od 2 do 4 lat, ale w przypadku szczepionek COVID-19 producenci zajęli około sześciu miesięcy lub mniej.

Według University of Cambridge ADE występuje w zakażeniach wirusami SARS-CoV-1, MERS, HIV, Zika i denga, a także w szczepieniach.

Dane z całego świata potwierdzają, że ADE występuje w SARS-CoV-2, który powoduje COVID-19, mówi Montagnier. „Widzisz to w każdym kraju, jest tak samo: po krzywej szczepień następuje krzywa zgonów. Obserwuję to bardzo uważnie i przeprowadzam eksperymenty w instytucie z pacjentami, którzy mają koronę po szczepieniu ”.

W dokumencie medycznym „ Hold Up: Return of the Chaos ”, który ukazał się we Francji 11 listopada 2020 r., Montagnier odrzucił nadchodzącą szczepionkę przeciwko COVID i powiedział, że nie zostanie zaszczepiony. „Moje sumienie mówi mi, żebym tego nie robił” – powiedział. Montagnier zwrócił się również do swoich francuskich kolegów i poprosił ich, aby „bronili swoich [medycznych] tytułów jako lekarze, a nie jako owce”.

Film omawia pochodzenie wirusa, krytykuje szkodliwe i irracjonalne wymagania dotyczące masek, a także blokady, kwarantanny i nadużywanie ingerencji państwa oraz analizuje skuteczne metody leczenia COVID, takie jak hydroksychlorochina. Film został zakazany na YouTube, prawdopodobnie dlatego, że twórcy insynuują, że Światowe Forum Ekonomiczne wykorzystuje pandemię, aby osiągnąć dominację nad światem w ramach globalnego planu zwanego „Wielkim Resetem”.

Montagnier był głośnym krytykiem kampanii masowych szczepień. W liście do Prezydenta i sędziów Sądu Najwyższego Izraela, który rozpoczął najszybszą i najbardziej masową kampanię szczepień na świecie, Montagnier wezwał do ich zawieszenia:

„Chciałbym podsumować potencjalne zagrożenia związane z tymi szczepionkami w ramach polityki masowych szczepień.

1. Krótkotrwałe skutki uboczne:

Nie są to normalne reakcje miejscowe, które występują przy każdym szczepieniu, ale raczej poważne reakcje, które wpływają na życie biorcy, takie jak: B. wstrząs anafilaktyczny związany ze składnikiem mieszanki szczepionkowej lub ciężką alergią lub reakcją autoimmunologiczną aż do aplazji komórkowej.

2. Brak ochrony szczepionkowej:

2.1 Indukcja przeciwciał ułatwiających – indukowane przeciwciała nie neutralizują infekcji wirusowej, a wręcz ją ułatwiają, w zależności od biorcy. Ta ostatnia mogła już być bezobjawowo narażona na działanie wirusa. Niewielka ilość naturalnie wytwarzanych przeciwciał może konkurować z przeciwciałami indukowanymi przez szczepionkę.

2.2 Wytwarzanie przeciwciał indukowanych szczepionką w silnie eksponowanej populacji prowadzi do selekcji wariantów, które są oporne na te przeciwciała. Te warianty mogą być bardziej zjadliwe lub bardziej przenośne. To jest to, czego teraz doświadczamy. Niekończący się wyścig między wirusem a szczepionką, który zawsze wyjdzie na korzyść wirusa .

3. Skutki długoterminowe:

W przeciwieństwie do tego, co twierdzą producenci szczepionek z informacyjnym RNA, istnieje ryzyko, że wirusowy RNA zostanie zintegrowany z ludzkim genomem. Każda z naszych komórek posiada endogenne retrowirusy zdolne do konwersji RNA w DNA (odwrotna transkryptaza). Nawet jeśli jest to rzadkie zjawisko, nie można wykluczyć jego przejścia przez DNA komórek rozrodczych i przekazania go przyszłym pokoleniom.

„W obliczu nieprzewidywalnej przyszłości lepiej się wstrzymać”.

Na początku ubiegłego roku Montagnier przekonująco wykazał, że SARS-CoV2 może być tylko genetycznie zmodyfikowanym koronawirusem i dlatego strategia szczepień powinna opierać się na tym fakcie.

Jak donosi francuska gazeta „French Soir” , Montagnier zwrócił uwagę w swoim wywiadzie telewizyjnym z 17 kwietnia 2020 r. na obecność co najmniej pół tuzina mini-sekwencji wirusa HIV, które podsumowano w krótkiej sekcji SARS- Genom CoV2. Ta obserwacja została opublikowana przez matematyka Jean-Claude Pereza w lutym 2020 r. pod tytułem „Synthetic origin of Covid-19 and Evolution” . Naukowcy uważają, że te minisekwencje mogą być egzogenicznymi elementami informacyjnymi (OOŚ)to znaczy mogą mieć znaczenie genetyczne.

Twierdzą, że ta niewątpliwa obecność skoncentrowanych EIA związanych z HIV, ale także z pasożytem Yoeli Plasmodium, czynnikiem wywołującym malarię, nie byłaby naturalna i dlatego wymagałaby odpowiedniej strategii opracowania bezpiecznej i skutecznej szczepionki. Montagnier i Perez wyjaśniają naukowe wyzwania i złożoność opracowywania szczepionek przeciwko HIV i malarii, dla których szczepionki zwalczające infekcję jeszcze nie istnieją.

Montagnier twierdzi, że koronawirus uciekł w wyniku „wypadku przemysłowego”, podczas gdy chińscy naukowcy próbowali opracować szczepionkę przeciwko HIV w laboratorium w mieście Wuhan.

Już w kwietniu 2020 r. Montagnier wezwał ludzi do odrzucenia szczepionek przeciwko COVID-19, gdy tylko będą one dostępne, ponieważ „zamiast zapobiegać infekcji, przyspieszyliby infekcję”. Dziś pojawiające się warianty SARS-CoV-2, które zarażają zaszczepione osoby, potwierdzają jego tezę. W takim przypadku masowe szczepienia mogą wywołać kolejną, jeszcze bardziej śmiercionośną falę pandemii.

Tę samą tezę popiera belgijski wirusolog Vanden Bossche, który wzywa również do zaprzestania masowych szczepień . Uważa, że jeśli szczepienia nie zostaną zatrzymane, mogą doprowadzić do rozwoju coraz silniejszych wariantów wirusa, aż zwycięży „superwirus” i wybije dużą liczbę ludzi.