WHO promuje zabijanie nienarodzonych dzieci w domu

Logo serwisu Strona Życia

Szanowni Państwo,

czy słyszeli Państwo o zwłokach dzieci znajdowanych w kanalizacjach? W Polsce było ostatnio głośno o kilku takich przypadkach, m. in. w Warszawie, w Poddębicach k. Łodzi i w Piechowicach na Dolnym Śląsku. Te dzieci zostały prawdopodobnie zamordowane przez własne matki za pomocą pigułek aborcyjnych, a następnie spłukane w toalecie. Zachęcam Państwa do zapoznania się z materiałem, który udowadnia, że tę makabryczną formę aborcji pochwala między innymi Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).

Zdjęcie przedstawiające zakrwawioną dziewczynę w łazience

WHO promuje zabijanie nienarodzonych dzieci w domu

 

W 2020 roku Światowa Organizacja Zdrowia wydała wytyczne dotyczące aborcji tabletkami w domu, bez nadzoru lekarza. Co więcej, WHO traktuje zamordowanie nienarodzonego dziecka jako zwykły zabieg medyczny, twierdząc, że jeżeli aborcja jest wykonywana zgodnie z wytycznymi, to jest „bardzo bezpieczną procedurą”.

Plaga aborcji pigułkowych w Polsce

Zdjęcie przedstawiające tabletki

Oficjalnie w 2020 roku w Polsce przez aborcję zamordowano 1076 dzieci. Większość z nich zabito, ponieważ podejrzewano u nich chorobę lub niepełnosprawność. W rzeczywistości jest to jednak niewielki odsetek wykonywanych aborcji. Co roku w naszym kraju przestępcy handlujący pigułkami odpowiadają za śmierć co najmniej kilkunastu tysięcy dzieci. Ci ludzie chwalą się swoją działalnością w internecie, a policja i prokuratura dalej nic z tym nie robią.

16-latka zmarła po misoprostolu

Zdjęcie przedstawiające kwiat na grobie

Pigułki aborcyjne zabijają nie tylko dzieci, ale również ich matki. Niedawno zmarły po ich zażyciu dwie kobiety w Anglii, działaczka feministyczna z Argentyny, a także 16-latka z Papui Nowej Gwinei. Teraz jej ojciec apeluje do władz o walkę z przestępcami aborcyjnymi: „Po stracie mojej jedynej córki nie chcę, aby inne rodziny również traciły córki w wyniku aborcji”. W Polsce tysiące tabletek Misoprostolu rocznie rozprowadza nielegalnie tzw. „aborcyjny killing team”.

W Anglii zabito pigułkami 20 tys. dzieci w 3 miesiące

Zdjęcie przedstawiające kobietę biorącą tabletkę

Do promocji zabijania nienarodzonych dzieci pigułkami aborcyjnymi Światowa Organizacja Zdrowia i władze państw zachodniej Europy wykorzystują m.in. pandemię koronawirusa. Po wprowadzeniu możliwości dokonywania aborcji w domu, w Wielkiej Brytanii w ciągu zaledwie 3 miesięcy od tabletek aborcyjnych zginęło ponad 20 tysięcy dzieci.

Aborcyjne działanie pigułek antykoncepcyjnych

Zdjęcie przedstawiające ofiarę aborcji

Nie tylko pigułki aborcyjne zabijają nienarodzone dzieci. Okazuje się, że robią to także pigułki antykoncepcyjne. Mało kto jest świadomy, że mają one także działanie poronne i nie wiadomo, czy u kobiety, która je przyjęła zadziała mechanizm antykoncepcyjny czy aborcyjny. Żeby to ukryć, w latach 60-tych zmieniono nawet definicję ciąży!

zdjęcie dziecka, które ktoś łapie za ramiona

Proszę Państwa, miliony dzieci na świecie i dziesiątki tysięcy w Polsce jest mordowanych za pomocą pigułek aborcyjnych. Ich zwłoki znajdowane są później w ściekach lub na śmietnikach. Często słyszymy też o przypadkach śmierci kobiet i nastoletnich dziewcząt, które chcąc zabić w ten sposób swoje dziecko, zabiły również siebie. W tym samym czasie WHO popiera przeprowadzanie aborcji tabletkami aborcyjnymi. O tym bulwersującym procederze mogą przeczytać Państwo więcej na portalu stronazycia.pl

Z wyrazami szacunku,
Mariusz Dzierżawski
Fundacja Pro – Prawo do Życia

Popierasz to co robimy?

Możemy dotrzeć do opinii publicznej tylko dzięki wsparciu naszych Darczyńców